0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

مجتمع فولاد اکسین خوزستان

مجتمع فولاد اکسین خوزستان تولید کننده ورق اکسین اهواز در سال ۱۳۸۴ با هدف گسترش صنعت فولاد در ایران به ثبت رسید. این مجتمع در طول ۳ سال با تجهیز خود با آزمایشگاه های پیشرفته و دستگاه های قدرتمند کارخانه تولید مقاطع را نصب و در سال ۱۳۸۸ با بهره گیری از موارد ذکر شده در زمینه ساخت ورق های فولادی به بهره برداری رسید.
این مجتمع در سال ۱۳۸۹ توانست تولیدات خود را بطور گسترده روانه بازار هدف نماید و در سال ۱۳۹۰ با تولید ۳۰۰ هزار تن نظام های مدیریتی را در کارخانه خود مستقر نمود. این مجتمع با هدف گسترش روز افزون تولیدات خود در سال ۱۳۹۱ به مرز تولید ۶۰۰ هزار تن دست یافت و پس از آن با راه اندازی کوره های حرارتی توانست رکورد تولید ۶۵۰ هزارتن را بزند.
در سال ۱۳۹۳ مدیران ارشد مجتمع فولاد اکسین اهواز پس از انتخاب این مجتمع به عنوان برترین شرکت فولادی از سوی ادراه استاندارد توانستند تولیدات روزانه خود را به مرز ۵۰۰۰ تن رسانده و ماهانه ۸۳۰۰۰ تن ورق اکسین تولید نمایند. قیمت ورق اکسین اهواز به نسبت کیفیت این محصول بسیار مناسب است.

رعایت اصول زیست محیطی و ایمنی کار

این مجتمع در جهت حفاظت از سلامت محیط زیست اقدام به استفاده از انرژی های پاک را در مسیر تولید کرده است و بصورت دوره ای تجهیزات را مورد بازرسی قرار داده تا از کیفیت عملکرد آنها اطمینان حاصل نماید. همچنین با تدوین دستور العمل های ایمنی و زیست محیطی به حفاظت از افراد و محیط زیست می پردازد.
به این صورت که در هر فصل پایش های خاص زیست محیطی را در جهت اطمینان از عدم آلودگی محیط زیست انجام و در پایان گزارش کار به سازمان محیط زیست ارائه می دهد. این مجتمع همچنین با استقرار نظام مدیریت HSE تضمین می کند که همواره حافظ جان و سلامت کارکنان و افراد جامعه خواهد بود و هر ساله با برگذاری معاینات دوره ای از سلامت کارکنان اطمینان حاصل می کند.
از دیگر اهداف این مجتمع ایجاد یک روند برنامه ریزی شده و مستمر بین فعالیت های زیست محیطی و ایمنی سازمان در جهت تعالی مجتمع است.

ورق اکسین اهواز

برای دریافت قیمت ورق اکسین اهواز با دفتر فروش اصفهان به شماره ۰۳۱-۳۵۱۵۵ تماس حاصل فرمایید.

چشم انداز مجتمع فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در جهت دستیابی به بالاترین ظرفیت تولید با بیشترین کیفیت اقدام به دریافت گواهینامه های مختلف تولیدی کرده است. این مجتمع همچنین در جهت رعایت الزامات ایمنی و بهداشت اقدام به دریافت گواهینامه IMS نموده است.
مجتمع فولاد خوزستان سال گذشته در جهت رشد فرهنگ پژوهش در کنار سایر سرمایه گذاری های اقتصادی و انسانی اقدام به راه اندازه واحد تحقیق و توسعه نمود. این اقدام که در جهت رفع نیازهای علمی و فنی مورد نیاز سازمان راه اندازی شد به عنوان یک شاخص توسعه یافتگی در جوامع امروز تلقی می شود.
یکی از اصلی ترین اهداف این مجتمع دسترسی به توان تولید بالای ورق API می باشد. تکنولوژی تولید این نوع ورق بطور کامل توسط متخصصین و کارشناسان فعال در فولاد اکسین بومی سازی شده است.

ورق اکسین اهواز اصلی ترین محصولا تولیدی فولاد اکسین اهواز

این مجتمع توانایی تولید انواع ورق فولادی را دارا است؛ یکی دیگر از مهمترین تولیدات که در چند سال اخیر به بهره برداری رسیده است، توانایی تولید ورق API میباشد. ااین ورق در تولید لوله های انتقال نفت و گاز کاربرد دارد. برای اولین بار شرکت سافا از ورق های ضخیم تولیدی این مجتمع استفاده کرده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری