آهن و فولاد الوند

2 سال پیش2559بازدید0دیدگاه2.3امتیاز (3 رای)
آهن و فولاد الوند

شرکت آهن و فولاد الوند در سال 1391 و با مدیریت علیرضا جهان آرا تاسیس و هم اکنون به یکی از کارخانجات مطرح در زمینه تولید انواع محصولات فولادی اعم از میلگرد ساده و آجدار تبدیل شده است.

معرفی شرکت آهن و فولاد الوند

آهن و فولاد الوند در حال حاضر در شهر تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، بلوار نارنجستان مشغول فعالیت است. این واحد تولیدی برای ساخت محصولات فولادی خود از پرسنل مجرب و تکنولوژی های به روز استفاده نموده و محصولات تولیدی از کیفیت بالایی برخوردارند.

عمده محصول تولیدی شرکت آهن و فولاد الوند میلگرد فولادی است. میلگردهای این شرکت در انواع ساده و آجدار تولید و روانه بازار مصرف می گردد. میلگردهای ساده فاقد آج بوده و از لحاظ سختی در دسته محصولات نرم قرار دارند. . تنش جاری این نوع میلگرد، 2300 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع، تنش گسیختگی آن 3800 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکل پلاستیکی‌ اش 25 درصد است.

شرکت آهن و فولاد الوند

معرفی محصولات آهن و فولاد الوند

میلگردهای آجدار فولاد الوند نیز دارای سه دسته A2، A3 و A4 بوده و هر یک از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد با یکدیگر متفاوتند. میلگردهای A2 تنش جاری سه هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع، تنش گسیختگی پنج هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تغییر شکل پلاستیکی 19 درصد دارند.. میلگردهای A3 که نیمه‌ سخت به حساب می‌ آیند و آج جناقی دارند، از تنش جاری چهار هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع، تنش گسیختگی شش هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع و تنش نسبی پلاستیکی 14 درصد برخوردار هستند. این محصول را به‌ عنوان میلگردهای اصلی سازه از جمله میلگردهای طولی تیرها و ستون‌ ها استفاده می‌ کنند.

آدرس آهن و فولاد الوند

تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، بلوار نارنجستان؛ خیابان گلبرگ

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد