مرکزآهن

خط ویژه 35155-031

اخبار صوتی بازار آهن آلات

اخبار صوتی آهن و فولاد

بازرگانی مرکز آهن منبعی موثق برای پرسش و پاسخ آنلاین

بی شک حوزه فولاد یکی از بخش های بسیار مهم در چرخه اقتصادی هر کشور به شمار می رود. زنجیره فولاد ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست با توجه به تنوع محصولات فولادی بازار، کثرت فولادسازان، نوسانات داخلی، تهیج بازار، سیاست های داخلی، تاثیر بازارهای خارجی بر قیمت پایه محصولات، وجود محصولات تقلبی در بازار و موارد این چنینی باید اطلاعات جامعی از این حوزه و حواشی آن در دست داشت. منابع خبری متعددی به صورت آنلاین در دسترس است اما منابع چندانی با هدف پرسش و پاسخ در اختیار کاربران نیست بر همین اساس بازرگانی مرکز آهن با آماده سازی پیش نیاهای لازم در راستای پاسخگویی به انواع سوالات کاربران گام برداشته است. هدف از این اقدام فراهم سازی بستری جهت سهولت کاربران و دریافت سریع پاسخ در خصوص حوزه آهن آلات می باشد.

شما عزیزان می توانید به صورت ۷/۲۴ تمامی سوالات خود در این خصوص را با کارشناسان مرکز آهن در میان بگذارید مشاوران مرکز با هدف شفاف سازی بازار، رفع ابهامات، بررسی محصولات فولادی، تحلیل شکاف های موجود و… پاسخگوی کلیه سوالات شمابه صورت صوتی هستند. شایان ذکر است پادکست های صوتی به صورت مقاله، خبری یا رویدادهای تحلیلی ارائه می شوند. به این صورت خریدارن یا فعالان بازار آهن آلات قادر خواهند بود کاملا سریع و رایگان ابهامات خود از حوزه فولاد را رفع نموده در خصوص خرید، زمان های طلایی بازار، عرضه های بورس، مشکلات بازار، آشنایی با بهترین محصولات و فولادسازان، رویدادهای بازار آهن و… اطلاعات جامعی کسب نمایند.

از من بپرس

پرسش و پاسخ

روند کاهشی تقاضا در بازار آهن آلات تا کی ادامه دارد ؟ ۹۸/۰۴/۲۵

پیش بینی قیمت آهن آلات بعد از ماه مبارک رمضان ۹۸/۰۳/۰۱

پیش بینی قیمت میلگرد تا پایان سال ۹۷

آینده بازار ایران پس از تحریم ۱۳ آبان

آهسته در بازار فولاد قدم بردارید ! ۹۷/۰۷/۰۴

علت افزایش قیمت میلگرد ؟؟ ۹۷/۰۶/۱۳

کنترل دستوری بازار فولاد در نهایت به کجا خواهد رسید ؟

محاسبه میانگین قیمت آهن آلات مصرفی در هر متر مربع به چه عواملی بستگی دارد ؟

سلام من قصد ساخت یک منزل مسکونی شخصی دارم و حدود ۴۸ تن میلگرد نیازمندم آیا در شرایط فعلی میلگرد بخریم یا نه ؟ و اینکه چرا خرید میلگرد توصیه نمی شود ؟

علت افزایش قیمت آهن آلات ۹۷/۰۵/۰۶

مختل شدن معاملات  به علت تعطیلی باربری ها

خلاصه تحولات بازار آهن آلات دوم خرداد ۹۷

گریتینگ چیست ؟ کاربردهای گریتینگ

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

Call Now Button