شرکت ذوب آهن بیستون

5 سال پیش3100بازدید0دیدگاه3.3امتیاز (7 رای)
شرکت ذوب آهن بیستون

معرفی شرکت ذوب آهن بیستون

شرکت مجتمع ذوب آهن بیستون از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شمش فولادی و آهن اسفنجی آغاز نمود. از مهمترین اهداف این شرکت می توان به توسعه اشتغال زایی در منطقه، تامین بخشی از شمش مورد نیاز کارخانجات نورد در منطقه و توسعه اشتغال زایی در سایر مناطق و کارخانجات تولیدی در صنایع زیردستی اشاره کرد. این واحد تولیدی فعالیت خود را با ظرفیت 200 هزار تن شمش فولادی ؛ 150 هزار تن آهن اسفنجی و 12 مگاوات برق آغاز نمود و هم اکنون با حدود 600 نیروی کار در جهت تکمیل پروژه های مورد نظر خود می کوشد. شمش تولیدی مجتمع ذوب آهن بیستون به عنوان ماده اولیه در واحد نورد مورد استفاده قرار می گیرد. این واحد تولیدی با همت گروه صنعتی بازرگانی شکری تاسیس گردید و در حال حاضر فاز اول این مجتمع با تولید سالانه 200 هزار تن شمش فولادی؛ 150 هزار تن آهن اسفنجی و 30 مگاوات برق به یکی از بزرگ ترین کارخانجات تامین مواد اولیه تبدیل گشته است.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت ذوب آهن بیستون

پروژه های این شرکت شامل 4 مرحله زیر می باشد

فرآوری قراضه آهن: در این مرحله جهت صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از اتلاف آن این کارخانه اقدام به تبدیل قراضه های گوناگون به قراضه های با کیفیت و چگالی بالا جهت استفاده در کوره های القایی نموده است.

شمش فولادی: محصول تولیدی شرکت ذوب آهن بیستون به صورت بیلت فولادی در ابعاد 200*200 و 150*150 و 130*130 و به طول های دلخواه 1 تا 12 متری می باشد. فولادهای تولیدی در دو نوع ساختمانی و آلیاژی و به صورت ST37، SP5، SP4، SP3 و ST52 می باشد.

آهن اسفنجی: این محصول از احیای مستقیم سنگ آهن در کارخانه تولید می گردد و دارای عیار 84 تا 95 درصد می باشد. در این واحد تولیدی جهت بهبود کیفیت این محصول از گندله استفاده می گردد. آهن اسفنجی منبع قابل توجهی جهت تامین مواد اولیه ذوب می باشد.

تولید نیروی برق: حرارت خروجی هنگام تولید آهن اسفنجی به واحد تولید برق فرستاده می شود.

ذوب آهن بیستون

محصولات شرکت ذوب آهن بیستون

شمش فولادی

شمش بیلت ذوب آهن بیستون در ابعاد  200*200 و 150*150 و 130*130 و به طول های دلخواه 1 تا 12 متری تولید و جهت مصرف کارخانجات نورد میلگرد و مقاطع در دو نوع صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

آهن اسفنجی

این محصول از احیای مستقیم سنگ آهن به وجود آمده و جهت تامین مواد اولیه ذوب استفاده می گردد. عیار آهن اسفنجی شرکت ذوب آهن بیستون در حدود 84 تا 95 درصد می باشد.

آدرس کارخانه ذوب آهن بیستون

کرمانشاه، کیلومتر 35 جاده کرمانشاه؛ هرسین

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت ذوب آهن بیستون در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد