0
مرکزآهنتوری پرسی

توری پرسی

1 کارخانه
توری پرسی
توری پرسی
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۷۱۰:۰۳
نام محصولابعاد(m)چشمه(cm)محل بارگیریقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
توری پرسی چشمه 2*2 ابعاد 1*22*12*2کارخانه تهران
ثابت31,500
2,835
توری پرسی چشمه 4*4 ابعاد 1*22*14*4کارخانه تهران
ثابت31,500
2,835
توری پرسی چشمه 2*2 ابعاد 1*22*12*2کارخانه اصفهان
ثابت32,000
2,880
توری پرسی چشمه 4*4 ابعاد 1*22*14*4کارخانه اصفهان
ثابت32,000
2,880

توری های پرسی که در صنعت با نام های توری بافتی و یا مشبک شناخته می شوند نوعی محصول بوده که از مفتول های حرارتی به صورت مفتول بافت و چشمه های مربع و مستطیل شکل تشکیل می گردد. مفتول های به کار رفته در توری های پرسی در سایزهای متفاوت از 2 تا 6 میلی متر بوده که به صورت دنده شده در آمده و به صورت تار و پود بافته می شوند. این محصول به دلیل کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع بالایی که دارند در بسیاری از صنایع کاربرد دارند که از جمله آن ها می توان به قفس حیوانات، فضاهای مسقف و یا حصارکشی اطراف باغ و ملک به جای فنس توری اشاره کرد. از دیگر کاربردهای توری پرسی در صنعت ساخت و ساز و مهندسی، صنعت خودرو، پتروشیمی و شیمیایی، داروسازی و صنایع بهداشتی، طراحی و ساخت های هنری و صنعت الکترونیک و تکنولوژی می باشد.

قیمت امروز توری پرسی

توری پرسی براساس نوع بافت سیم های مفتولی به دو دسته هلندی و حصیری تقسیم بندی می شود. به غیر از مدل بافت این دو توری تفاوت چندانی در کاربرد با یکدیگر ندارند. از لحاظ وزن نیز این محصول به دو دسته سبک و سنگین تقسیم بندی می شود. از مزایای این توری های فلزی نیز می توان به سطح ضد لغزش، قیمت مناسب، حذف و نصب راحت، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی و نسبت قدرت بالا به وزن آن اشاره کرد.

جنس و نوع بافت مفتول های مورد استفاده عامل مهمی در تعیین قیمت توری پرسی می باشد. همچنین انواع ایرانی و خارجی این نوع توری ها در تعیین قیمت آن نقشی تعیین کننده دارد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول با کارشناسان مرکزآهن تماس حاصل فرمایید.

قیمت توری پرسی

 

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید