قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان

5 کارخانه
قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان
قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۱:۱۲
تیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار
تیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۱۲:۱۲
تیرآهن ذوب آهن انبار تهران
تیرآهن ذوب آهن انبار تهران
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۱:۱۲
تیرآهن ذوب آهن انبار مشهد
تیرآهن ذوب آهن انبار مشهد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۱۲:۱۲
قیمت تیرآهن نرمال
قیمت تیرآهن نرمال
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۱:۱۲

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان امروز در سایز 14 هر کیلوگرم 24,310 تومان و هر شاخه 3,715,000 تومان بدون احتساب ارزش افزوده اعلام شده است. ذوب آهن اصفهان با سابقه‌ای درخشان در تولید انواع آهن آلات، یکی از مراجع اصلی تعیین قیمت در بازار مقاطع به شمار می‌رود. از این رو قیمت تیرآهن این کارخانه اعم از تیرآهن ذوب آهن اصفهان برای خریداران، تحلیل گران بازار و مهندسان این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

تیرآهن‌های تولیدی این کارخانه به دلیل رعایت تمامی استانداردهای ملی و بین المللی و تولید در ابعاد استاندارد، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت تیرآهن ذوب آهن و خرید به صورت مستقیم و آنلاین می‌توانید به سایت فروش آهن آلات مرکزآهن مراجعه نموده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان

قیمت تیرآهن ذوب آهن امروز

در هنگام خرید این محصول لازم است به مشخصات مقطع اعم از سایز و ابعاد آن توجه نمایید. لیست قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان براساس سایز تغییر یافته و این امر به دلیل تغییر وزن تیرآهن است. از این رو توصیه می‌شود تمامی موارد را پیش از خرید در نظر داشته باشید. به دلیل سواستفاده برخی از نام این کارخانه مطرح، به آرم ESCO  حک شده بر روی بال‌های تیرآهن ذوب آهن اصفهان در هنگام خرید توجه نمایید.

این تیرآهن‌ها عموما براساس استاندارد IPE تولید شده و با توجه به این موارد می‌توانید تیرآهن اصل را از تقلبی تشخیص دهید. توصیه می‌شود برای اطمینان از اصل بودن کالای دریافتی، خرید خود را تنها از نمایندگی‌های رسمی محصولات ذوب آهن اصفهان انجام دهید. در سایت مرکزآهن می‌توانید پس از اطلاع از قیمت آهن ذوب آهن اصفهان امروز، به دو روش مستقیم و آنلاین خرید خود را ثبت نمایید.

انواع سایز تیرآهن ذوب آهن

تیرآهن ذوب آهن اصفهان در اکثر سایزهای پرکاربرد برای نیازهای بازار داخلی تولید می‌شود. عمده سایزهای تولیدی این محصول تیرآهن 12 تا 30 بوده که سایز 14 تا 20 بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

 • تیرآهن 14: تیرآهن 14 اصفهان یکی از پرکاربردترین ابعاد تولیدی در کارخانه ذوب آهن است. این محصول عموما در شاخه‌های 12 متری و با وزن 155 کیلوگرم در بازار موجود است. البته طول‌های دیگری نیز از تیرآهن 14 ذوب آهن به سفارش مشتری قابل تولید خواهد بود. قیمت تیرآهن 14 اصفهان را می‌توانید به صورت روزانه در سایت مجموعه مرکزآهن مشاهده کنید.
 • تیرآهن 16: تیرآهن سایز 16 ذوب آهن به دلیل ابعاد و وزن متوسط کاربرد فراوانی در صنعت و ساخت‌وساز دارد. این مقطع در نوع معمولی با وزن 190 کیلوگرم و در نوع نیمه سبک با وزن 172 کیلوگرم تولید و به بازار عرضه می‌شود.
 • تیرآهن 18: تیرآهن 18 ذوب آهن در انواع گرید و طول‌های متفاوت در دسترس خریداران قرار دارد. وزن این محصول 225 کیلوگرم بوده که در دسته مقاطع با وزن بالا قرار می‌گیرد. تیرآهن 18 این کارخانه گزینه مطلوبی برای ساخت سازه‌های مقاوم است.
 • تیرآهن 20: تیرآهن 20 ذوب آهن در دسته محصولات سنگین و پرتقاضای این کارخانه قرار دارد. تیرآهن 20 این برند دارای وزن 275 کیلوگرم مطابق جدول اشتال بوده که معمولا برای سازه‌های عظیم مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای بررسی بیشتر وزن این محصول و مقایسه با وزن تیرآهن سایر کارخانجات می‌توانید به صفحه جدول وزن تیرآهن در سایت مراجعه کنید.

قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن

تیرآهن 14 ذوب آهن یکی از سایزهای پرکاربرد و با وزن متوسط تولیدی این کارخانه است. قیمت تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر ابعاد این محصول کمتر بوده و در طول‌های مختلف دارای وزن و قیمت متفاوتی است. قیمت این محصول به همراه مشخصات کامل آن را می‌توانید در جدول فوق مشاهده کنید. همچنین نمودار تغییرات قیمت هریک از ابعاد برای آگاهی خریداران از بهترین زمان خرید آورده شده است.

قیمت تیرآهن 16 ذوب آهن

قیمت تیرآهن 16 ذوب آهن به عوامل زیادی وابسته بوده و روزانه تحت تاثیر پارامترهای مختلفی تغییر می‌کند. قیمت روز این محصول به همراه مشخصات و نمودار تغییرات نرخ در جدول فوق آورده شده است. برای بررسی تغییرات قیمت پیش از ثبت سفارش نیز می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان درخصوص مشخصات محصول، استعلام قیمت و یا نحوه خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان خواهند بود.

قیمت تیرآهن 18 ذوب آهن

تیرآهن 18 ذوب آهن جزو مقاطع سنگین تولیدی این کارخانه بوده که نسبت به سایر ابعاد قیمت مناسب‌تری دارد. قیمت تیرآهن 18 ذوب آهن نیز به مشخصات محصول همچون وزن، طول و استاندارد تولیدی بستگی دارد. همچنین سایر عوامل همچون نرخ ارز و نوسانات بازار نیز بر قیمت تیرآهن 18 اصفهان تاثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت روز این محصول می‌توانید به سایت، اپلیکیشن و یا شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مراجعه کنید.

ویژگی و مشخصات تیرآهن ذوب آهن

تیرآهن تولیدی کارخانجات مختلف از لحاظ کیفیت در یک رده نیستند و می‌توان گفت محصول تولیدی ذوب آهن اصفهان یکی از مرغوب‌ترین تولیدات در بازار ایران است. تیرآهن ذوب آهن اصفهان نه تنها در داخل کشور محبوبیت زیادی دارد بلکه سالانه حجم زیادی از این محصول به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود.

سبد کالایی این کارخانه بزرگ، بسیار متنوع بوده و تیرآهن های تولیدی از سایزهای کوچک تا سایز 30 و با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می‌شود. ذوب آهن اصفهان برای تولید محصولات خود از استاندارد IPE استفاده کرده و تیرآهن تولیدی این کارخانه در شاخه‌های 6 و 12 متری در بازار موجود است. وزن تیرآهن ذوب آهن را نیز در انواع ابعاد می‌توانید در جدول این صفحه مشاهده کنید. همچنین سایر ابعاد سفارشی نیز براساس نیاز مشتری قابل تولید خواهد بود.

قیمت تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر یافته و نرخ این محصول در بورس کالا مرجعی برای قیمت گذاری سایر کارخانجات است. عواملی همچون تغییرات قیمت دلار بازار آزاد و شرایط اقتصادی و سیاسی کشور می‌تواند به طور مستقیم بر نوسانات قیمت آهن ذوب آهن اصفهان تاثیر گذاشته و حتی بازار مسکن را تحت تاثیر قرار دهد.

خرید تیرآهن ذوب آهن اصفهان خرید تیرآهن ذوب آهن اصفهان از مرکزآهن

خرید تیرآهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان

برای خرید تیرآهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان از طریق سایت آهن آلات مرکزآهن می‌توانید پس از ورود به سایت و بررسی سایز و ابعاد موردنیاز، سفارش خود را با کلیک بر روی گزینه خرید ثبت نمایید. کارشناسان مجموعه در فاصله کوتاهی پس از ثبت سفارش با شما تماس گرفته و تمامی مراحل خرید را به اطلاعتان خواهند رساند. چنانچه قصد خرید به صورت مستقیم را دارید می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و ضمن استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان، از مشاوران مجموعه نیز راهنمایی بخواهید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول مرتبط با تیرآهن ذوب آهن

لیست قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی منتشر میکند.

فروش ویژه تیرآهن ذوب آهن اصفهان در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه تیرآهن ذوب آهن اصفهان را در سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0905319**** 3 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
  سلام. تیرآهن 12 قیمت اعلام نمیکنید
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 3 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام وقت شما بخیر. دوست عزیز، قیمت تیرآهن 12 و دیگر سایزها به صورت روزانه بعد از اعلام کارخانه های تولیدی همچون ذوب آهن اصفهان در سایت درج میشه. در صورتی که قیمت، در روز خاصی در جدول قیمت درج نشده لطفا با شماره تماس 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس بگیرید تا کارشناسان مرکزآهن شما را راهنمایی کرده و قیمت روز تیرآهن را در اختیار شما قرار دهند. سپاس از همراهی شما
  • ارسال شده توسط کاربر 0912573**** 4 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام قیمت تیراهن14اصفهان قوطی 15در15ستونی درشهرستان چقدره؟ متاسفانه انقدرمصالح ساختمانی مخصوصااهن الات گرون کردیدکه مردم دیگرقدرت خریدوساخت سازساختمان راندارندو کلافلج شدن لطفاکمی هم به فکرمردم باشیدکه واقعاخیلی سخته
   • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 3 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    سلام و عرض ادب دوست عزیز. قیمت روز تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان (کارخانه - بنگاه اصفهان - تهران و مشهد) را از طریق لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید : https://www.markazeahan.com/company/تیرآهن-کارخانه/ همچنین می‌توانید با شماره تماس های 91009009-031 و 91009009-021 تماس گرفته تا کارشناسان مرکزآهن شما را برای خرید هر نوع آهن آلات راهنمایی کنند.