0
مرکزآهنسیم خاردار

سیم خاردار

1 کارخانه
سیم خاردار
سیم خاردار
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۱۱:۰۳
نام محصولنوعمفتول(mm)وزن(kg)ابعاد(m)محل بارگیریقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
سیم خاردار خطیخطی2*2/520-26150-200کارخانه تهران
ثابت40,500
3,645
سیم خاردار خطیخطی2*2/520-25150-200کارخانه اصفهان
ثابت41,000
3,690

قیمت سیم خاردار

قیمت سیم خاردار

سیم خاردار یکی از محصولات پرکاربرد در حصارکشی های امنیتی بوده که در قسمت بالا یا مرکزی توری حصاری اجرا می گردد. این محصول در دو نوع خطی و حلقوی تولید و روانه بازار مصرف می گردد. سیم خاردار خطی یک رشته مفتول گالوانیزه می باشد که به وسیله مفتول های تیز خاردار شده است. سیم خاردار حلقوی به دو صورت خاردار معمولی و حلقوی تیغی (تبری) در بازار موجود می باشد. این محصول علاوه بر حفظ امنیت محیط سبب زیباتر شدن کار نیز می گردد. قیمت سیم خاردار نیز با توجه به نوع، ضخامت مفتول و ضخامت خار آن متفاوت می باشد. در ادامه به معرفی انواع مختلف این محصول در بازار خواهیم پرداخت:

سیم خاردار خطی:

این نوع محصول از دو رشته مفتول به عنوان راستا و دو رشته خار که به دو راستا می پیچد تشکیل می شود. سیم خاردار خطی عمر بالا و استحکام مناسبی داشته و در موارد زیادی با توجه به قیمت مطلوب آن گزینه خوبی می باشد.

سیم خاردار حلقوی

نوع حلقوی به دو دسته سوزنی و تبری تقسیم بندی می شود. نوع سوزنی یا معمولی از یک رشته مفتول گالوانیزه به عنوان راستا و دو رشته خار که به دور راستا پیچیده شده تشکیل می گردد. نوع تبری یا تیغی از جدیدترین انواع سیم خاردارهای باغ می باشد. این محصول از یک رشته سیم مفتول گالوانیزه به عنوان راستا تشکیل شده که خارها از یک لایه ورق گالوانیزه که به صورت تبری برش خورده و بر روی راستا پرس شده تشکیل گردیده است. سیم خاردار حلقوی نسبت به خطی از امنیت بیشتری برخوردار بوده و قابل استفاده بر روی زمین و هوا می باشد. قیمت این محصول نیز نسبت به سایر نوع ها بیشتر می باشد.

جنس مفتول به کار رفته در پایه نوع تبری مفتول پرکربن یا کربن بالا بوده و به همین دلیل نسبت به انواع دیگر مقاومت فیزیکی یا مقاومت در برابر آب و هوای بیشتری خواهد داشت.

کاربرد سیم خاردار

از عمده کاربردهای نوع خطی می توان به استفاده برای حفاظت های زمینی، اطراف باغ ها، ساختمان های نیمه کاره و یا محیط های حفاظت شده اشاره کرد. در این موارد سیم خطی به دلیل سهولت نصب و مقاومت بالا گزینه بهتری می باشد. از نوع حلقوی معمولا برای مصارف دیوارهای ساختمانی و دژهای نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. در مکان هایی که از لحاظ امنیت دارای اهمیت بالاتری می باشند از سیم حلقوی تبری با مقاومت بالاتر استفاده می گردد.

در هنگام خرید سیم خاردار دقت به استاندارد محصول خریداری شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دقت شود که محصول خریداری شده دارای استاندارد IS278 باشد. مورد دوم دقت در کیفیت محصول تولیدی می باشد. نوع فولاد مصرفی در سیم های خاردار به علت اهمیت مقاومت بالا در این محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد. مورد آخر که در هنگام خرید این محصول باید به آن دقت شود نحوه بسته بندی می باشد. بسته بندی اشتباه سبب حمل نادرست و بروز مشکل در سیم های خاردار می گردد.

شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت و مشاوره خرید این محصول با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 03135155 تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید