تیرآهن کوثر اهواز

تیرآهن اهواز

از کارخانه های برجسته در زمینه فعالیت تیرآهن می توان کارخانه ملی اهواز را نام برد که از سال 42 فعالیت خود را آغاز کرده و ظرفیت تولید سالانه بالایی دارد و توانسته 1435000 تن فرآورده های فولادی و 430000 تن شمش فولادی را تامین کند و از جمله صادر کنندگان این محصول باشد. از دیگر کارخانه های تولید کننده تیر آهن واحد نورد کوثر اهواز است که از سال 1381 در استان خوزستان و در شهر اهواز مشغول به فعالیت شده است. از ویژگی های مثبت تیرآهن اهواز این است که با تجهیزات و سیستم های نوین اتوماسیون تولید و آزمایش می شود و کیفیت بالا و مطلوبی دارد. دستگاه ها و تجهیزات این کارخانه ها در اهواز در زمره جدیدترین مجموعه های نورد و تولید تیرآهن است. هر دو این کارخانه ها ، تیرآهن را در سایز و ابعاد متنوعی تولید می کنند.

مشاهده آخرین به روز رسانی قیمت تیرآهن کلیک کنید

قیمت تیرآهن کارخانه اهواز

تیرآهن یکی از مصالح مهم و کلیدی در حفظ مقاومت و استحکام سازه بوده که می تواند سازه را در برابر لرزش ها کنترل کند. تیرآهن معمولا در مهندسی سازه به عنوان عضوی مرتفع ، مستقیم و منشوری تعریف شده که برای نگهداری بارهای مختلف و تحمل تنش های حاصل از نیروهای برشی استفاده می شود. این محصول سه نوع دارد و در سایزهای متنوعی تولید می گردد.

• استاندارد INP این محصول بیشتر در کشور های چین و روسیه تولید می شود و این محصول بدین صورت می باشد که بال ها در ابتدا نازک اند و سپس و به تدریج ضخیم می شوند و انتهای محصول ضخیم ترین قسمت آن است ، به طوری که اگر به آن نگاه کنید یک شیب ملایم در ضخامت بال ها دیده می شود. • استاندارد IPB این محصول به H یا تیر آهن عریض گفته می شود. علت این گونه نام گذاری به این خاطر است که طول بال ها نسبت به دیگر نوع محصولات افزایش یافته است. کاربرد تیر آهن مهم ترین مکانی که این محصول از آن استفاده می شود در اسکلت فلزی ساختمان هاست که همانند ستون قرار می گیرد. اما از این محصول در مکان و موارد دیگری نیز استفاده می شود. خرپاها ، ستون ها ، نعل در کارگاه ها ، بیم ها ، پوشش سقف ، پل های لانه زنبوری و... از جمله کاربرد های این محصول هستند.

قیمت تیرآهن انبار اهواز
بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ ۱۵:۳۵
ردیفنامسایزوزن(kg)تعداد شاخه در هر بستهمحل بارگیریواحدقیمت توماننمودارخرید
11413540کارخانهکیلوگرم 15,590
21616733کارخانهکیلوگرم 15,590
31821527کارخانهکیلوگرم 15,590
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0