0
مرکزآهنقیمت تیرآهنقیمت تیرآهن کوثر اهواز

قیمت تیرآهن کوثر اهواز

2 کارخانه
قیمت تیرآهن کوثر اهواز
قیمت تیرآهن کوثر اهواز
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۶۰۹:۰۷
تیرآهن اهواز انبار
تیرآهن اهواز انبار
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۲:۰۴

از کارخانه های برجسته در زمینه تولید تیرآهن می توان کارخانه ملی اهواز را نام برد که از سال 42 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه ظرفیت تولید سالانه بالایی داشته و از جمله صادرکنندگان این محصول می باشد.
واحد نورد کوثر اهواز یکی از تولیدکنندگان مطرح تیرآهن، از سال 1381 در استان خوزستان و در شهر اهواز مشغول به فعالیت شده است. تیرآهن اهواز با استفاده از تجهیزات و سیستم های مدرن تولید و آزمایش شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. تجهیزات مورداستفاده در این کارخانه برای تولید تیرآهن از بهترین و جدیدترین تکنولوژی در سطح کشور برخوردار می باشند. هر دو این کارخانه ها، تیرآهن را در سایز و ابعاد متنوعی تولید می کنند. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن اهواز می توانید به جدول ارائه شده در این صفحه مراجعه نمایید.

قیمت تیرآهن کوثر اهواز قیمت تیرآهن کارخانه کوثر اهواز

قیمت آهن اهواز کارخانه کوثر

برای تولید تیرآهن از روش نورد گرم استفاده می شود که در کشور ما نیز همانند کشورهای اروپایی مطابق استاندارهایی همچون  IPE، IPB و INP این کار انجام می گیرد. کارخانه کوثر اهواز در حال حاضر دارای بخش های فولاد سازی، نورد میلگرد و مفتول، لوله سازی، ماشین سازی و نورد تیرآهن است. یکی از مهمترین زیر مجموعه های این شرکت، کارخانه نورد تیرآهن اهواز بوده که دارای دو خط نورد و یک کوره 20 تنی و دو کوره 40 تنی می باشد. در حال حاضر این کارخانه توانسته است با توجه به تولید 385000 تن به طور سالیانه به میزان قابل توجهی تیرآهن مورد نیاز کشور را تأمین کند.
علاوه بر سابقه و میزان تولید، کیفیت تیرآهن های تولیدی این شرکت با توجه به واحد کنترل کیفی قوی بالا بوده و آن را به یکی از پرطرفدارترین تیرآهن های موجود در بازار تبدیل کرده است.
کیفیت و قیمت تیرآهن های تولیدی هر شرکت به شمش مورد استفاده در فرایند تولید آن ها بستگی دارد. بسیاری از کارخانه های تولیدی، شمش های مورد نیاز خود را از بیرون مجموعه تهیه می کنند در صورتی که شرکت کوثر نورد تیرآهن اهواز، شمش های مورد نیاز خود را از کارخانه فولادسازی اهواز تأمین نموده و این موضوع می تواند در قیمت تیرآهن اهواز تأثیر قابل توجهی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید به سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مجموعه مرکزآهن مراجعه نمایید.

خرید تیرآهن اهواز

دانستن استاندارد تولید هر مقطع فولادی همچون تیرآهن اطلاعات کاملی همچون خواص مکانیکی، وزن و ابعاد را با مراجعه به مراجع آن ها در اختیار مشتری قرار می دهد. بنابراین لازم است بدانید که تیرآهن های بال موازی و باریک اهواز مطابق استاندارد ملی ایران ISIRI 1791 و استاندارد DIN 1025-5 و تیرآهن های نیمه سبک نیز مطابق استاندارد ملی ایران ISIRI 13648 تولید می شوند. از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت تیرآهن اهواز، علاوه بر نرخ دلار و میزان عرضه و تقاضا، وزن آن ها می باشد. با مراجعه به صفحه مرکز آهن و تماس با مشاوران فنی و فروش این مجموعه می توانید هر گونه سوال خود را در این حوزه بپرسید.
لازم بذکر است اپلیکیشن مرکز آهن، اینستاگرام و کانال تلگرامی نیز دیگر پل های ارتباطی ما می باشد که در اختیار مشتریان قرار دارد. شما می توانید در صورت نیاز، با کسب تمامی اطلاعات تکمیلی موردنیاز خود درباره مشخصه های خرید تیرآهن اهواز، کیفیت، استاندارد، چگونگی حمل و نقل و نحوه پرداخت خریدی مطمئن را تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

قیمت روز تیرآهن اهواز را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت تیرآهن کوثر اهواز را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی منتشر میکند.

فروش ویژه تیرآهن کوثر اهواز در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه تیرآهن کوثر اهواز را در سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید