0
مرکزآهنقیمت تیرآهنتیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه

1 کارخانه
تیرآهن کرمانشاه
تیرآهن کرمانشاه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۸/۱۶۱۲:۰۸

تیرآهن کرمانشاه از محصولات معروف مجتمع جهان فولاد غرب است. این مجموعه به عنوان یکی از کارخانه های معتبر تولید صنایع فولادی کشور از جمله تیرآهن به شمار می رود. فاز اول مجتمع فولاد جهان غرب در سال 1387 شروع به کار نمود و تیرآهن تولید شده، در زمان اندکی پروانه استاندارد ملی ایران را دریافت کرد.

با این حال پیشینه این مجتمع، به تصویب طرح مطالعاتی موسسان شرکت در سال 1382 باز می گردد. ظرفیت تولید این مجتمع، 300 هزار تن در سال است. نبشی و ناودانی، از دیگر محصولات مجتمع جهان فولاد غرب هستند. جهت اطلاع از قیمت تیرآهن کرمانشاه می توانید به لیست ارائه شده در این صفحه مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت تیرآهن کرمانشاه قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن انبار کرمانشاه

تیرآهن ها که وظیفه حمل فشارهای تنشی و خمشی وارد بر ساختمان را دارند، از مهمترین پروفیل های ساختمانی بوده که به دو صورت معمولی به فرم I و یا NP نوشته می شود. آهن کرمانشاه معمولی به ارتفاع 80 تا 600 میلیمتر عرضه می شود و در ستونها، خرپاها، نعل درگاه ها، بیم ها در پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری مورداستفاده است.

در حال حاضر، تیرآهن کرمانشاه به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی است. چراکه مجتمع جهان فولاد غرب از مجهزترین سیستم ‌های نورد گرم با تکنولوژی روز دنیا برای تولید محصولات فولادی خود استفاده می کند. قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه و سایر ابعاد را می توانید در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن به صورت روزانه مشاهده نمایید.

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه، اگرچه در سایزهای مختلف تولید می شود اما سایز 14 این محصول را می توان یکی از پرمصرف ترین پروفیل ها در صنعت ساخت و ساز به شمار آورد. تیرآهن 14 که قبلا در سه وزن 120 کیلویی (سبک)، 130 کیلویی (متوسط) و 140 کیلویی (سنگین) تولید می ‌شد، اینک در قالب تیرآهن 14 کرمانشاه در وزن 130 کیلویی از سوی کارخانه جهان فولاد غرب در بازار عرضه می شود. قیمت آهن 14 کرمانشاه به صورت روزانه در سایت مجموعه اعلام شده و شما می توانید پیش از خرید قیمت نهایی را استعلام نمایید.
تیرآهن 14 کرمانشاه در مقایسه با تیرآهن ذوب آهن اصفهان، از نظر وزن 25 کیلوگرم سبک تر است. اختلاف وزن به معنای تفاوت در ضخامت بال، ارتفاع و ضخامت جان تیرآهن ‌های تولیدی دو برند است. البته این اختلافات، بسیار ناچیز و در حدود یک تا دو میلی ‌متر است. از این رو، تیرآهن 14 کرمانشاه بعضا در بازار به تیرآهن سبک معروف است.

خرید تیرآهن کرمانشاه خرید تیرآهن کرمانشاه از مرکزآهن

خرید آهن کرمانشاه

بر این اساس، سبک بودن وزن و ارزان تر بودن قیمت تیرآهن کرمانشاه، دو ویژگی عمده آن است. قیمت تیرآهن سنگین کرمانشاه با نوع سبک آن متفاوت بوده و لازم است پیش از خرید وزن محصول را بررسی نمایید. هرچند این نوع تیرآهن، در جداول قیمت نسبت به سایر کارخانه های تولیدی، ارقام کمتری را نشان می دهد اما کیفیت آن بالاست و به همین دلیل، از محبوبیت ویژه ای در بین مصرف کنندگان برخوردار است.
برای خرید این محصول کافی است پس از استعلام قیمت روز تیرآهن کرمانشاه، بر روی گزینه خرید کلیک نموده و سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش تمامی مراحل خرید شما برعهده تیم حرفه ای مرکزآهن می باشد.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

قیمت امروز تیرآهن کرمانشاه را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت تیرآهن کرمانشاه را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی منتشر میکند.

فروش ویژه تیرآهن کرمانشاه در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه تیرآهن کرمانشاه را در سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید