میلگرد جهان فولاد غرب

1 کارخانه
میلگرد جهان فولاد غرب
میلگرد جهان فولاد غرب
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۰:۱۲

میلگرد کرمانشاه با نام “میلگرد جهان فولاد غرب” نیز تولید شده و در بازار جهانی برای استفاده مشتریان داخل و خارج کشور به فروش می‌رسد. در صورتی که نیازمند استفاده از میلگرد آجدار کرمانشاه در پروژه خود هستید، قیمت روز میلگرد جهان فولاد غرب را از طریق شبکه‌های ارتباطی مرکزآهن بررسی کنید. برای استعلام قیمت امروز میلگرد همین حالا ‌می‌توانید با کارشناسان مرکزآهن تماس حاصل فرمایید. در صورتی که برای خرید از کارخانه میلگرد کرمانشاه، نیازمند هرگونه راهنمایی هستید با شماره 03191009009 تماس گرفته و از راهنمایی مشاوران ما استفاده کنید. ارسال این مقاطع به هر نقطه از کشور امکان‌پذیر است.

میلگرد جهان فولاد کرمانشاه

میلگرد جهان فولاد یکی از انواع میلگردهای فولادی است که در شرکت بزرگ مرکزآهن برای خرید در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. فروش میلگرد جهان فولاد غرب با آخرین قیمت روز به صورت کیلویی امکان‌پذیر است. خرید میلگرد جهان فولاد را باید از طریق مراکز مطمئن انجام داده تا بتوانید از دریافت میلگرد اصل اطمینان حاصل فرمایید.

میلگرد جهان فولاد غرب قیمت فروش میلگرد جهان فولاد غرب

ایده مجتمع جهان فولاد غرب از سال 84 به وجود آمد و طرح‌ریزی آن همان سال آغاز شد؛ این کارخانه دو سال بعد، یعنی در اسفند ماه 1386 به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد و در 28 اردیبهشت 1387 به صورت رسمی، توسط وزیر صنایع و معادن وقت، وزیر رفاه و تامین اجتماعی وقت و استاندار کرمانشاه افتتاح شد. هدف از تاسیس این مجموعه، رفع نیازهای فولاد غرب کشور بود تا از واردات محصولات فولادی، کاسته شود و علاوه بر آن برای این منطقه اشتغال زایی شود.

این مجتمع در زمینی به مساحت 50 هکتار با زیربنای بیست و دو هزار متر مربع احداث شد. جهان فولاد غرب در استان کرمانشاه و در 35 کیلومتری کرمانشاه به هرسین واقع شده است. این مجموعه محصولات متنوعی در زمینه فولاد تولید می‌کند که از آن جمله باید تیرآهن، میلگرد، ناودانی و نبشی را نام برد. ظرفیت اسمی فولاد غرب 300 هزار تن است که در برنامه توسعه خود تا 500 هزار تن نیز قابل افزایش و رشد است. میلگرد جهان فولاد با گریدهای متنوع در سایزهای 8 تا 25 میلی‌متر تولید می‌شود.

 

میلگرد جهان فولاد غرب نمای مجتمع جهان فولاد غرب

قیمت میلگرد کرمانشاه

قیمت میلگرد کرمانشاه امروز یکی از فاکتورهایی است که در سایت و اپلیکیشن مرکزآهن قابل بررسی است. شما می‌توانید قیمت لحظه ای میلگرد کرمانشاه را قبل از خرید استعلام گرفته، با استفاده از این قیمت، درخواست پیش فاکتور کرده و پس از دریافت اطلاعات لازم برای خرید خود اقدامات لازم را انجام دهید. بیشتر تمرکز کارخانه جهان فولاد غرب بر تولید میلگرد آج دار است، اگرچه میلگردهایی از نوع ساده نیز تولید می‌کند و از انواع میلگرد آج دار مارپیچی، آج دار جناغی، آج دار مرکب دو نوع جناغی و مرکب را تولید می‌کند.

میلگردهای آج دار کارخانه جهان فولاد در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر و به صورت شاخه‌ای به بازار عرضه می‌شود. در این کارخانه علاوه بر این که محصولات تولید شده را مورد آزمایش‌های شیمیایی و فیزیکی قرار می‌دهند در ابتدای کار و از همان آغاز ورود مواد اولیه، شمش‌ها را برای نظارت کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی قرار داده و در صورت مورد تایید بودن برای قسمت نورد و… ارسال می‌شود.

لازم به ذکر است میلگردهای کارخانه جهان فولاد غرب با علامت اختصاری (SFJ-TC) قابل شناسایی هستند. در این مجموعه کنترل واحد کالیبراسیون غلطک‌ها نیز وجود دارد تا مکانیزم تولید را برای استانداردسازی با پارامترهای بین‌المللی همگام و همراه نماید. در حال حاضر این شرکت، صادرات خود را به کشورهای دیگر نیز انجام می‌دهد و میلگرد این شرکت به کشورهای همسایه به ویژه عراق صادر می‌شود. برای خرید میلگرد کرمانشاه همین امروز با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

محصولات تولیدی کارخانه میلگرد کرمانشاه در چه دسته ای هستند؟

کارخانه جهان فولاد غرب بیشتر تمرکز تولیدش بر میلگرد آجدار می باشد. بااین حال محصولات میلگرد ساده نیز توسط این کارخانه تولید می شود.

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب در سایت مرکزآهن بروز می باشد؟

قیمت روز میلگرد جهان فولاد غرب بصورت لحظه ای در سایت مرکزآهن بروز می شود.

پر فروش ترین محصولات میلگرد جهان فولاد غرب چه محصولاتی هستند؟

میلگرد ۱۴ کرمانشاه و میلگرد 16 کرمانشاه از پر متقاضی ترین محصولات میلگرد این کاخانه هستند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید