میلگرد جهان فولاد غرب

میلگرد جهان فولاد کرمانشاه

میلگرد جهان

جهان فولاد غرب

ایده مجتمع جهان فولاد غرب از سال 84 به وجود آمد و طرح آن همان سال آغاز شد و دو سال بعد از آن در اسفند ماه 1386 به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد تا در 28 اردیبهشت 1387 به صورت رسمی توسط وزیر صنایع و معادن وقت ، وزیر رفاه و تامین اجتماعی وقت و استاندار کرمانشاه افتتاح شود. هدف از تاسیس این مجموعه رفع نیاز های فولاد غرب کشور بود تا از واردات محصولات فولادی کاسته شود و علاوه بر آن برای این منطقه اشتغال زایی شود. این مجتمع در زمینی به مساحت 50 هکتار با زیر بنای بیست و دو هزار متر مربع احداث شد. جهان فولاد غرب در استان کرمانشاه و در 35 کیلومتری کرمانشاه به هرسین واقع شده است. این مجموعه محصولات متنوعی در زمینه فولاد تولید می کند که از آن جمله باید تیرآهن ، میلگرد ، ناودانی و نبشی را نام برد. ظرفیت اسمی فولاد غرب 300 هزار تن است که در برنامه توسعه خود تا 500 هزار تن نیز قابل افزایش و رشد است.

میلگرد جهان فولاد غرب

این مجتمع بیشتر تمرکز تولیدش بر میلگرد آج دار است اگر چه که نوع ساده نیز تولید می کند و از انواع میلگرد آج دار مارپیچی ، آج دار جناغی ، آج دار مرکب دو نوع جناغی و مرکب را تولید می کند. میلگرد های آج دار این کارخانه در سایز های 8 تا 32 میلی متر و به صورت شاخه ای به بازار عرضه می شود. در این کارخانه علاوه بر این که محصولات تولید شده را مورد آزمایش های شیمیایی و فیزیکی قرار می دهند در ابتدای کار و از همان آغاز ورود مواد اولیه ، شمش ها را برای نظارت کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی قرار می دهند و در صورت مورد تایید بودن برای قسمت نورد و... ارسال می شود. میلگرد های کارخانه جهان فولاد غرب با علامت اختصاری (SFJ-TC) قابل شناسایی است. در این مجموعه کنترل واحد کالیبراسیون غلطک ها نیز وجود دارد تا مکانیزم تولید را برای استاندارد سازی با پارامترهای بین المللی همگام و همراه نماید.

مشاهده جدول اشتال میلگرددریافت PDF جدول وزن میلگرد

این کارخانه به خاطر داشتن تمرکز بر روی بخش تحقیق و توسعه توانسته تحقیقات و مطالعات گسترده ای بر این صنعت داشته باشد به همین دلیل از سال 88 شرکت مجتمع ذوب آهن بیستون را تاسیس نمود تا بتواند زیر نظر کارشناسان و متخصصان داخلی خود مواد اولیه که همان شمش فولادی است را با کیفیت مدنظر و مورد تایید این مجموعه تولید نماید. هدف از توسعه در این مجموعه اطمینان از کیفیت است. در این مجتمع همه مواد و محصولات از لحظات آغازین تا زمان بسته بندی مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرند تا مشکلی در بحث استاندارد ها به وجود نیاید. از سوی دیگر برای مجتمع جهان فولاد غرب رعایت استاندارد های زیست محیطی ، بهره گیری از فناوری مدرن و ... از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در حال حاضر این شرکت صادرات خود را به کشور های دیگر نیز انجام می دهد و میلگرد این شرکت به کشور های همسایه به ویژه عراق صادر می شود.

ردیفنامآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت توماننمودارخرید
1A3کارخانهشاخه 12 متری22شاخه آجدار تماس بگیرید
2A3کارخانهشاخه 12 متری25شاخه آجدار تماس بگیرید
3A3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدار 15,965
4A3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدار تماس بگیرید
5A3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدار تماس بگیرید
6A3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدار 15,965
7A3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدار 15,965
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0