0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

1 کارخانه
قیمت میلگرد ظفر بناب
قیمت میلگرد ظفر بناب
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۱۱:۰۳
نام محصولآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
میلگرد 8 ظفر بنابA2کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,460
2,291
میلگرد 10 ظفر بنابA2کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,275
2,275
میلگرد 12 ظفر بنابA2کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 10 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,275
2,275
میلگرد 14 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,000
2,250
میلگرد 16 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,000
2,250
میلگرد 18 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,000
2,250
میلگرد 20 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,000
2,250
میلگرد 22 ظفر بنابA3کارخانهشاخه 12 متری22شاخه آجدارکیلوگرم
ثابت25,000
2,250

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد ظفر بناب را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش کارخانه میلگرد میلگرد ظفربناب به صورت روزانه قیمت میلگرد ظفر را در سایت مرکزآهن منتشر میکند

فروش ویژه میلگرد ظفر بناب در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد ظفر بناب را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

میلگرد ظفر بناب، در سایزهای مختلف توسط مجتمع فولاد ظفر بناب تولید می‌شود. ZNGT 18 علامت اختصاری هک شده روی میلگرد ظفر بناب است. میلگردهای کارخانه ظفر گرید A2 و A3 را شامل می‌شود. با توجه به کیفیت بالایی که میلگرد ظفر بناب دارد، روزانه تعداد زیادی از کاربران در جست و جوی قیمت میلگرد ظفر بناب هستند. به همین منظور اطلاعات کامل میلگرد فولاد ظفر بناب بصورت لحظه‌ای در همین صفحه قرار می‌گیرد.

قیمت روز میلگرد ظفر بناب

اطلاع دقیق از قیمت روز میلگرد ظفر بناب، برای افرادی که به دنبال ساخت خانه با میلگردهای این کارخانه هستند، اهمیت زیادی دارد. برای اینکه بتوانید به روزترین قیمت میلگرد های مربوط به این کارخانه را دریافت کنید، بررسی وبسایت و اپلیکیشن مرکزآهن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای تمام میلگردهای مجتمع فولاد ظفر بناب، قیمت دقیق با توجه به وضعیت بازار، ارز، نفت و ... بررسی شده و در اسرع وقت در سایت درج می‌شود، علاوه بر قیمت روز میلگرد ظفر بناب، امکان بررسی نمودار قیمت روز میلگرد ظفر تا یک سال گذشته نیز برای کاربر امکان‌پذیر شده است.

قیمت روز میلگرد ظفر بناب

خرید میلگرد ظفر

برای خرید میلگرد ظفر، باید از طریق شرکت‌هایی که اعتبار بالایی دارند، اقدام کنید تا محصولی که خریداری می‌کنید، اصل باشد. یکی از بزرگترین توزیع کننده‌های انواع میلگرد ظفر بناب، شرکت مرکزآهن است. مرکزآهن پروسه خرید روزانه میلگرد ظفر را برای تمام مشتریان ایران امکان پذیر کرده است. شما می‌توانید برای اطلاع از  قیمت میلگرد ظفر، خرید خود را از سه روش: مستقیم، تلفنی و سایت انجام دهید. در هنگام انتخاب میلگرد، توجه داشته باشید که قیمت محصولات بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده اعلام می‌شود از این‌رو قبل از تکمیل خرید، امکان درخواست پیش فاکتور و اطلاع از هزینه کلی برای شما فراهم شده است.

نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب

شاید لازم باشد هنگام خرید میلگرد، نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب را بررسی کنید. نمودار فوق می‌تواند وضعیت قیمت این محصول را در بازه زمانی مشخصی برای شما به نمایش بگذارد (تا یک سال) و یک شِمای کلی از فراز و فرودهای قیمتی این محصول در ذهن شما ترسیم نماید. استفاده از این نمودارها می‌تواند در تصمیم گیری برای زمان خرید به شما کمک کند. بسیاری از افراد، نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب را تحلیل‌ می‌کنند تا بتوانند در زمان مناسب‌تر با قیمت کمتری این محصول را خریداری نمایند. شما عزیزان می‌توانید برای تهیه میلگرد ظفر بناب، از راهنمایی‌های رایگان کارشناسان مرکزآهن بهرمند شوید.

وزن میلگرد ظفر بناب

وزن هر عدد میلگرد ظفربناب، وابسته به طول و قطر میلگرد است. هر کدام از شاخه‌های میلگرد 12 متری هستند که با قطرهای مختلف عرضه می‌شوند. توجه شما را به جدول زیر جلب می‌کنیم:

وزن و سایز هر شاخه 12 میلگرد ظفر بناب

سایز

8

10

12

14

16

18

20

22

25

وزن

4.2

6.2

10.2

13.6

17.3

22.1

28

35.5

45.9

 

میلگردهای کارخانه ظفر بناب، به صورت بندیلبندی توزیع می‌شوند و وزن هرکدام از این بندیل‌ها 2.5 الی 5 تن می‌باشد. تعداد میلگردهایی که در هر بندیل وجود دارد، با توجه به کارخانه تولید کننده و قطر میلگرد متفاوت است.

انواع میلگرد ظفر

میلگردهای ظفر در دو خط تولید مختلف با سایزهای متفاوت، تهیه می‌شوند:

  1. خط تولید ظفر: آجدار – سایزهای 8، 10، 12 و سایز 14
  2. خط تولید نوین گستر: آجدار سایزهای 16 تا سایز 32

در ادامه با میلگردهای سایز 14، 16، 18 و 20 کارخانه ظفر آشنا خواهیم شد:

میلگرد 14 ظفر

همانطور که در بخش‌های پیشین اشاره شد وزن این میلگرد 13.6 kg است و طول آن 12m می‌باشد. میلگرد 14 ظفر کاربردهای بسیار زیادی در حوزه‌های عمرانی دارد.

میلگرد 16 ظفر

میلگرد سایز 16 ظفر در خط تولید نوین گستر تولید می‌شود و از لحاظ سایز و وزن، پس از سایز میلگرد 14 قرار می‌گیرد.

میلگرد 18 ظفر

از میلگرد سایز 18 ظفر به عنوان مهار کننده ضربات، استفاده می‌شود. استفاده از این میلگرد، استحکام سازه بتنی شما را تضمین می‌کند.

میلگرد 20 ظفر

وزن هر شاخه این میلگرد 28 kg و طول آن 12 m است. از این سایز میلگرد برای تقویت هرچه بیشتر فونداسیون و بالا بردن مقاومت بتن استفاده می‌شود.

انواع قیمت میلگرد مجتمع فولاد ظفر

عوامل موثر در قیمت میلگرد مجتمع فولاد ظفر

فاکتورهای بسیار زیادی می‌توانند قیمت میلگرد مجتمع فولاد ظفر را تحت تاثیر قرار دهند که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا خواهیم شد:

قیمت مواد اولیه: مواد اولیه عمده‌ای که در تولید میلگرد استفاده می‌شود، سنگ آهن و ضایعات فلزی هستند. کاهش یا افزایش قیمت مواد اولیه، می‌تواند قیمت تمام شده میلگرد را تحت تاثیر قرار دهد.

عرضه و تقاضا: تا جایی که عرضه کم باشد و تقاضا زیاد، شاهد افزایش قیمت میلگرد خواهیم بود. بسیاری از کارخانه‌داران و تولیدکنندگان میلگرد، قیمت گذاری‌های خود را بر اساس عرضه و تقاضا انجام می‌دهند.

حمل و نقل: هزینه ارسال می‌تواند روی قیمت میلگرد تاثیر داشته باشد؛ روش ارسال نیز می‌تواند هزینه‌ها را دستخوش تغییر نماید؛ حتی زمان حمل میلگرد برای خریدار می‌تواند تغییراتی در هزینه‌های نهایی به وجود آورد.

شرایط فصلی: کالاها و محصولات متناسب با فصول سال با تغییر قیمت مواجه می‌شوند. مثلا روزهای تعطیل یا شرایط جوی می‌تواند اثرگذار باشد. به عنون مثال ممکن است میزان تقاضا به دلیل ساخت و ساز کمتر در زمستان کاهش پیدا کند و همین امر قیمت میلگرد ظفر بناب را کاهش دهد.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد عوامل دیگری نیز می‌توانند به روی قیمت میلگرد تاثیر مستقیم داشته باشند که شامل: قیمت ارز و دلار، سیاست‌های کشور، سایز و نوع میلگرد و غیره هستند.

عوامل موثر قیمت میلگرد ظفر

میلگرد ظفر بناب خرید امروز میلگرد کارخانه بناب مرکزآهن

برای اطلاع دقیق از کاربرد هر یک از میلگردهای ظفر بناب، امکان دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مرکزآهن فراهم شده است. مدیران و متخصصان فولاد ظفر بعد از تحلیل علمی بازار و نیاز مشتریان در راستای تکمیل سبد کالای خود در سال 1395 در زمینی به مساحت 150 هزار متر مربع اقدام به احداث فاز سوم خط تولید تیرآهن نبشی و ناودانی با ظرفیت تولید اسمی 200 هزار تن در سال نمودند. در سال 1396 این فاز نیز به بهره برداری و تولید رسید.کاربران و مشتریان گرامی مرکزآهن می‌توانند برای اطلاع از قیمت روز میلگردهای ظفر بناب با شماره‌های روی سایت تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید