میلگرد ارگ تبریز

1 کارخانه
میلگرد ارگ تبریز
میلگرد ارگ تبریز
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۰۱۲:۱۲

میلگرد ارگ تبریز روزانه در سایت مرکزآهن قیمت گذاری می‌شود. میلگرد فولاد ارگ تبریز با آج‌های مختلف و در سایز‌های متنوع تولید می‌شوند. قیمت امروز میلگرد تبریز را می‌توانید در هر لحظه از طریق کانال‌های ارتباطی مرکزآهن استعلام کرده و تنها پس از اطلاع دقیق از قیمت هر کیلوگرم میلگرد تبریز، خرید خود را تکمیل کنید. به دلیل اینکه میلگرد تبریز در دو گرید A2 و A3 قیمت‌گذاری می‌شود، در زمان استعلام قیمت میلگرد حتما گرید مورد نیاز خود را به کارشناس بخش میلگرد اعلام کنید. خرید روز میلگرد ارگ تبریز از طریق شماره 91009009-031 و 91009009-021 برای کاربران سرتاسر ایران قابل سفارش است.

قیمت میلگرد تبریز امروز

برای اطلاع رسانی در خصوص قیمت لحظه‌ای میلگرد تبریز، تیم مجرب مرکزآهن فاکتورهای مربوط به تغییر قیمت آهن آلات را بررسی کرده و قیمت را در سایت بارگذاری می‌کنند. در سایت و اپلیکیشن مرکزآهن علاوه بر قیمت میلگرد ارگ تبریز شما می‌توانید نمودار نوسان قیمت را نیز مشاهده کنید. نمودار نوسان قیمت میلگرد اطلاعات مربوط به هر قطعه را به صورت سالیانه در اختیار شما می‌گذارد. اطلاع دقیق از قیمت روز کالا به شما کمک می‌کند در زمان خرید میلگرد ارگ تبریز راحت‌تر هزینه‌های خود را محاسبه کنید.
قیمت میلگرد تبریز برای هر مقطع بدون در نظر گرفتن 9 درصد ارزش افزوده ارائه می‌شود. در خصوص هزینه حمل با توجه به محل پروژه شما هزینه در زمان ثبت سفارش اعلام می‌شود.

قیمت میلگرد تبریز قیمت میلگرد فولاد ارگ تبریز

میلگرد فولاد ارگ تبریز

میلگرد فولا ارگ تبریز به صورت روزانه در شرکت ارگ تبریز تولید و برای ارسال به اقصی نقاط کشور آماده می‌شود.  شرکت فولاد ارگ تبریز در سال 1386 در شهر تبریز مورد بهره برداری قرار گرفت. این مجموعه فعالیت خود را با تولید و صادرات میلگرد ارگ تبریز آغاز نمود. قیمت میلگرد تبریز در گرید A3 و در سایزهای 12 تا 25 و به صورت شاخه‌ای قابل بررسی و استعلام است. میلگرد آجدار فولاد تبریز با گرید A3 دارای شکل جناقی بوده و با صفت مشخصه آج 400 دارای تنش جاری 400 نیوتن بر میلیمتر مربع و تنش گسیختگی 600 نیوتن بر میلیمتر مربع تولید می شود. این ویژگی ها سبب شده تا به عنوان میلگرد ترد و شکننده شناخته شود. این محصول مناسب برای استفاده در جوشکاری نیست و قابلیت سوراخ شدن را ندارد.

خرید میلگرد ارگ تبریز نمایی از کارخانه فولاد ارگ تبریز

خرید میلگرد ارگ تبریز

میلگرد آجدار فولاد ارگ تبریز با ظاهر هفت و هشت زیگزاگی خود در موارد ساختمان سازی کاربرد دارد. ترکیبات شیمیایی میلگرد آجدار جناقی ارگ تبریز شامل 0/450 کربن، 0/450 فسفر، 1/6 منگنز و 0/6 سیلیسیم است. این محصول با استاندارد ISIRI 3132 تهیه و تولید می گردد. قطر اسمی میلگرد آجدار جناقی ارگ تبریز 6 و قطر زمینه آن 5/75 میلیمتر است. ارتفاع و پهنای آج عرضی 0/5 دیامتر و ارتفاع آج طولی 0/5 و پهنای آن 1 میلیمتر است. سطح مقطع اسمی میلگرد امروز تبریز 3/28 میلیمتر و گام آج 5 میلیمتر است. قیمت روز میلگرد ارگ تبریز را از مرکزآهن دریافت نمایید و خرید میلگرد خود را در اسرع وقت تکمیل کنید.

اطلاعات بیشتر

قیمت میلگرد در بازار امروز تبریز از کجا قابل مشاهده است؟

برای مشاهده قیمت روز میلگرد ارگ تبریز از همین صفحه اقدام کنید و آنی ترین قیمت ممکن را مشاهده نمایید.

لیست قیمت میلگرد ارگ تبریز در سایت مرکزآهن کامل است؟

بله شما می توانید تمامی سایز ها و آنالیز های تولید کارخانه فولاد ارگ تبریز را در سایت مرکزآهن مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
نظرات ارسال شده
 • ارسال شده توسط کاربر 0914414**** 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
  برای خریدمستقیم کجا بایدرفت
  • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 1 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام و عرض ادب مرکزآهن نماینده مستقیم میلگرد ارگ تبریز و تمام کارخانه های میلگرد ایرن می باشد.
  • ارسال شده توسط کاربر 0914483**** 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
   سلام برای خرید مستقیم از کارخونه چیکار باید بکنیم
   • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 6 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    سلام. کارشناسان فروش میلگرد مرکزآهن با شما تماس خواهند گرفت.
   • ارسال شده توسط کاربر 0914108**** 8 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
    قیمت میلگرد میخواستم.
    • ارسال شده توسط کاربر پشتیبان مرکزآهن 7 ماه پیشتهیه لینک اشتراک
     سلام. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.