0
مرکزآهنقیمت میلگردقیمت میلگرد ابهر

قیمت میلگرد ابهر

1 کارخانه
قیمت میلگرد ابهر
قیمت میلگرد ابهر
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۳/۰۸۱۱:۰۳
نام محصولآنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحدقیمت تومان ارزش افزودهنمودارخرید
میلگرد 8 سیادن ابهرA2کارخانهشاخه 12 متری8شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 180 تومان 25,140
2,263
میلگرد 10 سیادن ابهرA2کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 180 تومان 24,220
2,180
میلگرد 12 سیادن ابهرA2کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 180 تومان 24,220
2,180
میلگرد 10 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری10شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 12 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری12شاخه آجدارکیلوگرم
تماس بگیرید
-
میلگرد 14 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری14شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 90 تومان 23,760
2,138
میلگرد 16 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری16شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 90 تومان 23,760
2,138
میلگرد 18 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری18شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 90 تومان 23,760
2,138
میلگرد 20 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری20شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 90 تومان 23,760
2,138
میلگرد 22 سیادن ابهرA3کارخانهشاخه 12 متری22شاخه آجدارکیلوگرم
کاهش 90 تومان 23,760
2,138

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد سیادن ابهر را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش کارخانه میلگرد سیادن ابهر به صورت روزانه قیمت میلگرد سیادن ابهر را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد فولاد سیادن ابهر در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد ابهر را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

میلگرد سیادن ابهر از جمله محصولاتی است که در کارخانه فولاد ابهر تولید می‌شود. این کالا از جمله مقاطع فولادی است که روزانه در وبسایت و شبکه‌های ارتباطی مرکزآهن بروزرسانی قیمت شده از این جهت شما می‌توانید روند کاهشی یا افزایشی قیمت روز میلگرد را در صفحه این محصول با توجه به سایز مشاهده کنید. همیشه بهتر است پیش از خرید استعلام قیمت میلگرد ابهر امروز را از کارشناسان بگیرید.

قیمت میلگرد سیادان ابهر

میلگرد سیادن ابهر

قیمت روز میلگرد ابهر با توجه به آنالیز میلگرد یعنی A2 یا A3 بودن، کیفیت و وضعیت روز بازار آهن مشخص می‌شود. شما می توانید تمامی میلگردهای این کارخانه را در سایز و گرید مورد نیاز از طریق شبکه ارتباطی ما تهیه کنید. در صورتی که نیازمند دریافت مشاوره برای اطلاع از روش خرید یا اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد ابهر هستید، با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از تجربیات کارشناسان خبره ما استفاده کنید. قیمت روز میلگرد ابهر، میلگرد زنجان و انواع میلگرد را از مرکز آهن استعلام بگیرید.

قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز

قیمت روز میلگرد سیادن ابهر تنها پس از بررسی این موارد اعلام شده و موثر بر روی قیمت بروز رسانی می‌شود. لازم به ذکر است کارخانه میلگرد ابهر، وزن میلگرد ابهر را برای همه صنایع استاندارد سازی کرده است. افرادی که نیاز به میلگرد ابهر به صورت شاخه ای یا کیلویی دارند، می‌توانند قیمت لحظه‌ای میلگرد ابهر را بررسی کرده و سپس برای خرید اقدامات لازم را انجام دهند.

قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز

قیمت روز میلگرد سیادن ابهر انواع ضخامت ها

به دلیل نوسانات زیادی که در صنعت آهن و فولاد وجود دارد، قیمت روزانه میلگرد سیادن ابهر اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده است. پروسه اعلام روزانه قیمت امری پیچیده و مهم است که این وظیفه توسط تیم پشتیبانی و فروش مرکزآهن اجرایی شده است. این تیم پس از بررسی تمام فاکتورهای روزانه (مواردی که در بالا به آن اشاره شد)، قیمت میلگرد ابهر را برای مشتریان این کارخانه اعلام می‌کند. اگر برای پروژه ساخت و ساز خود قصد استفاده از محصولات این کارخانه را دارید، حتما قیمت میلگرد سیادن ابهر روز را استعلام کنید. خرید از مرکزآهن تنها با این رقم صورت می‌گیرد. ضخامت انواع میلگرد ابهر به شرح زیر می‌باشد:

قیمت میلگرد 20 ابهر

خرید میلگرد سایز 20 ابهر با استاندارد A3 و به صورت شاخه‌ای از مرکز آهن امکان پذیر است. جهت اطلاع از آخرین قیمت میلگرد 20 ابهر می‌توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی و یا به صفحه مربوط به قیمت‌های این محصول مراجعه نمایید.

قیمت میلگرد 18 ابهر

این روزها قیمت میلگرد 18 ابهر، همراه با نوسان‌ ارز، فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است و متاسفانه نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. از همین رو قیمت این محصول مرتبا در سایت مرکزآهن در حال به روز رسانی است.

قیمت میلگرد 16 ابهر

میلگرد 16 ابهر از جمله میلگردهای مناسب برای ساختمان سازی و پروژه‌های عمرانی است. به علت نوسان دلار، استعلام قیمت میلگرد 16 ابهر از مرکز آهن الزامی است.

قیمت میلگرد 14 بهر

میلگرد ابهر سیادن در پروژه‌های عمرانی، کاربردهای فراوانی دارد. افراد فعال در حوزه ساخت و ساز از جمله کسانی هستند که قیمت میلگرد فولاد سیادن ابهر  14 را به صورت مرتب دنبال می‌کنند. از همین رو قیمت این محصول در سایت مرکزآهن بروزرسانی می‌شود.

خرید میلگرد سیادن ابهر

اگر شما نیز قصد خرید میلگرد سیادن ابهر را دارید، کافی است به مجموعه معتبر مرکزآهن مراجعه کنید. در زمان استفاده از خدمات این مجموعه علاوه بر آسان کردن پروسه خرید، امکان دریافت مشاوره رایگان نیز برای شما فراهم شده است. خرید روزانه میلگرد سیادن ابهر از طریق سایت، شماره تلفن، تلگرام، اینستاگرام و به صورت حضوری (برای مشتریان اصفهان و تهران)، امکان‌پذیر شده است.

خرید میلگرد سیادن ابهر

اگر قصد خرید میلگرد سیادن ابهر را دارید به این نکته توجه داشته باشید که وزن هر شاخه از این کالا با توجه به سایز متفاوت بوده و قیمت ارائه شده در سایت بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده کالا است. برای خرید میلگرد سیادن ابهر روز، همین حالا با ما تماس گرفته و از قیمت روز میلگرد ابهر مطلع شوید.

عوامل موثر در قیمت روز میلگرد ابهر

یکی از اطلاعاتی که برای فعالان در حوزه آهن و فولاد اهمیت دارد، اطلاع از قیمت میلگرد ابهر روز است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که در تعیین قیمت تاثیر می‌گذارد. از مهم‌ترین ویژگی موثر در قیمت میلگرد ابهر می‌توان به وضعیت روز دلار اشاره کرد. در مرحله دوم میزان عرضه و تقاضا، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، هزینه موارد اولیه و ... نیز روی قیمت محصولات این کارخانه تاثیر می‌گذارند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید