میلگرد شاهین بناب

میلگرد شاهین بناب را می توان یکی از باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار مقاطع فولادی به شمار آورد که در چهار گرید A1، A2، A3 و A4 تولید و روانه بازار مصرف می گردد. کارخانه میلگرد شاهین بناب فعالیت خود را در سال 81 در شهرستان بناب آغاز کرد و امروزه با تولید سالانه بیش از 600 هزار تن در تمام کشور به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد و ارائه دهندگان قیمت میلگرد شناخته می‌شود.

کارخانه بناب چهار شرکت وابسته، هفت خط نورد گرم، دو خط ذوب و ریخته‌گری دارد. میلگردهای شاهین بناب با توجه به آخرین استاندارد تولید میلگرد ساخته می‌شوند به همین دلیل استفاده از آن‌ها در پروژه‌های متفاوت امکان‌پذیر است.
قیمت میلگرد شاهین بناب به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت پس از استعلام قیمت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز

قیمت میلگرد شاهین بناب همانند سایر محصولات فولادی به فاکتورهای متعددی وابسته می باشد که از جمله آن ها می توان به جنس، کیفیت و یا نرخ ارز و عوامل سیاسی اشاره نمود. یکی از عوامل تعیین کننده در نرخ میلگرد بناب ضخامت، طول و وزن هر شاخه می باشد. این موضوع نیاز به کسب اطلاعات در خصوص میلگرد شاهین بناب قبل از خرید را الزامی کرده است. با کسب اطلاعات کافی در خصوص میلگردهای تولید شده در کارخانه شاهین بناب شما می‌توانید با توجه به پروژه و کاربرد بهترین میلگرد را خریداری کنید.
قیمت فولاد نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت نهایی میلگردهای شاهین بناب می باشد و به دلیل متغیر بودن نرخ فولاد و تابعیت آن به نوسانات بازار بهتر است جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن بررسی نمایید. همچنین توصیه می شود برای اطمینان از قیمت نهایی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سایز میلگرد شاهین بناب

در کارخانه شاهین بناب تمامی میلگردها با استفاده از آخرین استانداردهای تولید میلگرد در ایران (استاندارد 3132) ساخته و به بازار عرضه می‌شوند.
همان طور که ذکر شد این محصولات در چهار گرید ساده، A2، A3 و A4 تولید می شوند که هریک در سایزهای متفاوتی به بازار عرضه می گردند. میلگردهای کارخانه شاهین بناب با دو گرید پر استفاده A2 و A3 تولید می‌شوند. سایز این محصولات از 8 تا 32 میلی‌متر متفاوت است.
در میلگردهای A2 مقاومت تسلیمی 3400 و مقاومت کششی 5000 و در میلگرد A3 با مقاومت کششی و تسلیمی به ترتیب 4000 و 6000 تعریف شده است، این اعداد به طور کامل از استاندارد بین‌المللی پیروی می‌کنند.

لازم است پیش از خرید این محصول از سایز و یا گرید موردنظر خود اطلاعات لازم را کسب نمایید. یکی از خدمات اصلی شرکت مرکزآهن فروش میلگردهای شاهین بناب با قیمتی مناسب برای مشتریان می باشد و لیست قیمت این محصول در جدول زیر آورده شده است.

در مرکزآهن قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب امروز به صورت لحظه ای در سایت قرار داده می‌شود تا شما بتوانید برای خرید میلگردهای این کارخانه اقدامات لازم را انجام دهید. پس از ثبت سفارش در سایت، کارشناسان فروش میلگرد در اسرع وقت برای رسیدگی به سفارش شما اقدام می‌کنند.

خرید میلگرد شاهین بناب

بازرگانی مرکزآهن یکی از تامین کنندگان میلگرد شاهین بناب می باشد و محصولات تولیدی این شرکت را در تمامی ابعاد و گریدها موجود دارد و با بهترین قیمت در بازار عرضه می نماید. جهت خرید میلگرد شاهین بناب می توانید با مراجعه به سایت و پس از استعلام قیمت این محصول با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

همچنین می توانید جهت اطمینان از قیمت نهایی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. شاهین بناب قیمت میلگرد علاوه بر سایت به صورت روزانه در کانال تلگرام؛ اینستاگرام و اپلیکیشن مرکزآهن نیز به روزرسانی شده و شما می توانید به راحتی به این قیمت ها دسترسی داشته باشید.

قیمت میلگرد شاهین بناب

کارخانه میلگرد شاهین بناب

مجتمع فولاد شاهین بناب که در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان مطرح میلگرد در کشور می باشد از سال 81 فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون در شهرک صنعتی بناب و در جنوب غربی استان فعالیت دارد. محصولات فولادی متنوعی در کارخانه شاهین بناب تولید می‌شود که در این میان میلگردهای آجدار از پرفروش‌ترین‌های این کارخانه‌ها هستند.

تمامی میلگردهای تولید شده در این مجموعه با توجه به استاندارد روسی یا GOST5781 تولید می‌شوند. برای تولید میلگرد شاهین بناب از شمش فولادی در ابعاد 150*150 با طول 6 تا 12 متر و با بالاترین کیفیت استفاده می گردد و کیفیت بالای شمش های مورداستفاده را می توان یکی از دلایل قیمت بیشتر میلگرد شاهین بناب نسبت به سایر کارخانجات دانست.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ ۱۳:۱۹
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A2 کارخانه شاخه 12 متری 8 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
2 A2 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
3 A2 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
4 A3 کارخانه شاخه 12 متری 8 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
5 A3 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
6 A3 کارخانه شاخه 12 متری 20 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
7 A3 کارخانه شاخه 12 متری 22 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
8 A3 کارخانه شاخه 12 متری 25 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
9 A3 کارخانه شاخه 12 متری 28 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
10 A3 کارخانه شاخه 12 متری 32 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
11 A3 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
12 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
13 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341
14 A3 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
14,900
(9%) تومان
1,341

سوالات متداول

لیست قیمت میلگرد مجتمع فولاد شاهین بناب را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن نماینده فروش کارخانه میلگرد شاهین بناب به صورت روزانه قیمت میلگرد آیین صنعت را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد آیین صنعت در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد فولاد صنعت بناب را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

تماس 03191009009 ( اصفهان) 0