0
مرکزآهنقیمت میلگردمیلگرد فولاد قزوین

میلگرد فولاد قزوین

1 کارخانه
میلگرد فولاد قزوین
میلگرد فولاد قزوین
به روز رسانی:۱۴۰۱/۱۲/۰۵۰۹:۱۲

سوالات متداول

قیمت میلگرد قزوین را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت میلگرد فولاد قزوین را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر میکند.

فروش ویژه میلگرد کارخانه فولاد قزوین در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه میلگرد قزوین را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

کارخانه فولاد قزوین واقع در شهر قزوین، تاکستان، کیلومتر 5 جاده تاکستان – ابهر با مدیریت آقای حسن پور در سال 1380 به بهره برداری رسیده و در حال حاضر به یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید انواع میلگردهای فولادی تبدیل گشته است. از جمله محصولات تولیدی کارخانه فولاد قزوین می توان به انواع میلگرد در سایزهای 20-8 میلی متر اشاره کرد. گرید تولیدی میلگرد فولاد قزوین از نوع آجدار A2 می باشد که در ادامه به بررسی کیفیت آن خواهیم پرداخت. شما عزیزان می توانید جهت خرید میلگرد قزوین و استعلام قیمت میلگرد امروز و کارخانه های دیگر با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره تلفن 03135155 تماس حاصل فرمایید.

کارخانه فولاد قزوین

میلگرد فولاد قزوین در مدل شاخه دار و با قطرهای مختلف در سایت مرکزآهن به فروش می رسد و شما خریداران محترم می توانید قیمت میلگرد فولاد قزوین را در سایت این مجموعه جستجو نموده و جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت میلگرد قزوین

معرفی محصولات کارخانه فولاد قزوین

میلگرد قزوین با گرید A2: این میلگردها در دسته محصولات نیمه سخت با آج ساده قرار می گیرند و از لحاظ طبقه بندی در رده S340 قرار می گیرد. مقاومت میلگردهای A2 نسبت به نوع A1 کمتر بوده و در دسته میلگردهای ساختمانی قرار دارد و در کاربردهایی که عملکرد برشی داشته مانند کمرکش های دیوارهای برشی و خاموت ها مورد استفاده قرار می گیرند. تنش جاری میلگرد فولاد قزوین در حدود 3000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن در حدود 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. جوشکاری بر روی میلگردهای گرید A2 توصیه نمی شود و لازم است در صورت امکان از جوشکاری بر روی آن ها جلوگیری کنید همچنین تغییر شکل پلاستیکی آن در محدوده 19 درصد می باشد.
لازم به ذکر است که در هنگام خرید بایستی با تفاوت های ظاهری نوع A2 و A3 آشنایی کامل داشته باشید. شکل آج گرید A2 به صورت منفرد و موازی می باشد ولی آج ها در گرید A3 به صورت ضربدری و هفت و هشت هستند. میلگردهای گرید A3 تردتر و شکننده تر می باشند ولی نوع A2 انعطاف پذیری بیشتری دارد.
به طور کلی کارخانه فولاد قزوین به دلیل نزدیکی به تهران و غرب کشور و ظرفیت بالای تولید میلگرد یکی از کارخانجات برتر در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی می باشد که علاوه بر میلگرد، قادر به تولید انواع لوله جدار چاه و شمش فولادی نیز می باشد.

آدرس کارخانه فولاد قزوین
شهر قزوین، تاکستان، کیلومتر 5 جاده تاکستان – ابهر

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید