میلگرد کیان کاشان

برای خرید میلگرد کیان کاشان با آخرین قیمت روز می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید. قیمت میلگرد امروز کیان کاشان با توجه به مهم ترین فاکتورهای بررسی قیمت آهن آلات روزانه در سایت بروزرسانی می شود. برای خرید میلگرد گرید A2 و A3 از کارخانه کیان کاشان با شماره های 03135155 و 03135156 تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب فروش میلگرد، خرید خود را در سایت مرکزآهن ثبت کنید. میلگردهای تولید شده در کارخانه کیان آلیاژ کاشان در استان اصفهان تولید می شود هرچند امکان ارسال محصولات این کارخانه به اقصی نقاط ایران وجود دارد.

قیمت میلگرد کیان کاشان

روزانه قیمت میلگرد کیان کاشان در تمامی شبکه های اجتماعی مرکزآهن قابل بررسی است. کارشناسان پشتیبانی و فروش مرکزآهن، قیمت لحظه‌ای میلگرد کیان کاشان را پس از بررسی دقیق بازار به اطلاع تمام مشتریان میرسانند. شما میتوانید در سایت، شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن مرکزآهن قیمت تمام سایزهای میلگرد کیان کاشان را بررسی کرده و برای خرید به صورت کیلویی یا شاخه‌ای اقدام کنید. توجه داشته باشید که در قیمت روز این کالا میزان ارزش افزوده اعمال نشده است به همین دلیل در فاکتور نهایی این میزان به هزینه شما اضافه می‌شود. در صورتی که میخواهید با توجه به میزان خرید خود هزینه فاکتور را در دست داشته باشید امکان دریافت پیش فاکتور در اسرع وقت برای شما فراهم شده است.

قیمت میلگرد کیان کاشان

میلگرد فولاد کیان کاشان

انواع میلگرد فولاد کیان کاشان در شاخه‌های 12 متری و سایزهای مختلف از طریق شرکت‌ مرکزآهن قابل خریداری است. از آنجایی که میلگردهای کیان کاشان با آنالیزهای متفاوت A2 و A3 تولید می‌شود. در زمان بررسی ویژگی ها باید به آنالیز این کالا دقت کنید. سایز محصولات تولید شده در این کارخانه از 8 میلی متر به بالاتر است. انتخاب سایز میلگرد به طور کامل بستگی به پروژه مشتری و نیاز مهندس ساختمان دارد. میلگرد فولاد کیان کاشان را می توانید پس از خرید در کمترین زمان ممکن درب پروژه یا انبار دریافت کنید. کیفیت میلگرد کیان کاشان بسیار بالا است و این محصول از طرفداران خاص خود بهره برده است.

خرید میلگرد مجتمع فولاد کیان کاشان

مشتریانی که قصد خرید میلگردهای تولید شده در کارخانه کیان کاشان را دارند، ابتدا باید قیمت روز این محصول از طریق سایت های معتبر استعلام کنند. خرید امروز میلگرد فولاد کیان کاشان تنها با آخرین قیمت ارائه شده برای این کالا امکان پذیر است. پروسه خرید از مرکزآهن به روش های متنوعی برای مشتریان فراهم شده است. شما می‌توانید علاوه بر خرید از طریق سایت، با استفاده از اپلیکیشن و شماره 03135155 نیز برای خرید میلگرد کیان کاشان اقدام کنید. کارشناسان مرکزآهن در زمان خرید با ارائه راهنمایی حرفه‌ای به بهبود خرید شما کمک می‌ کنند. همین امروز برای خرید میلگردهای درجه یک کیان کاشان خود با ما تماس بگیرید.

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ ۱۱:۱۰
  • خروجی اکسل
  • چاپ جدول قیمت
ردیف نام آنالیز محل بارگیری حالت سایز نوع واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 A2 کارخانه شاخه 12 متری 8 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,320
(9%) تومان
1,379
2 A2 کارخانه شاخه 12 متری 10 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,230
(9%) تومان
1,371
3 A2 کارخانه شاخه 12 متری 12 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,230
(9%) تومان
1,371
4 A2 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,140
(9%) تومان
1,363
5 A2 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
15,140
(9%) تومان
1,363
6 A2 کارخانه شاخه 12 متری 18 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
7 A3 کارخانه شاخه 12 متری 14 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-
8 A3 کارخانه شاخه 12 متری 16 شاخه آجدار کیلوگرم
بدون ارزش افزوده
تماس بگیرید
(9%) تومان
-

سوالات متداول

قیمت روز میلگرد کیان کاشان را از کجا مشاهده کنیم

مرکزآهن نماینده فروش محصولات کارخانه میلگرد کیان کاشان، لیست قیمت میلگرد کیان کاشان را به صورت روزانه در سایت قرار میدهد. جهت مشاهده قیمت میلگرد کیان کاشان به سایت مرکز آهن مراجعه کنید.

فروش ویژه میلگرد کیان کاشان در چه روز هایی اعلام می شود

مرکزآهن قیمت فروش ویژه میلگرد فولاد کیان کاشان را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن منتشر میکند.باما تماس بگیرید.

لینک های مفید
تماس
تماس جستجو دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0