0
مرکزآهنقیمت ناودانیناودانی اسپیرال

ناودانی اسپیرال

1 کارخانه
ناودانی اسپیرال
ناودانی اسپیرال
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۸۱۰:۰۹

کارخانه فولاد اسپیرال در سال 1379 در شهرک صنعتی سگزی اصفهان در زمین 32 هکتاری و مساحت زیربنایی بالغ بر 17 هکتار با هدف تأمین بخشی از محصولات فولادی کشور احداث گردیده است. این کارخانه که از سال 1384 به کارخانه کوهپایه تغییر نام داده است به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع سبک و نیمه سنگین فولادی در کشور شناخته می شود.

در حال حاضر سبد محصولات این شرکت شامل نبشی فولادی (با بال مساوی و نامساوی)، ناودانی فولادی، سپری فولادی، تسمه فولادی و ریل جرثقیل می باشد. در بین محصولات این شرکت ناودانی تولید شده آن، تحت عنوان ناودانی اسپیرال در بازار با توجه به کیفیت و قیمت مناسبی که دارد همیشه با استقبال قابل توجهی مواجه بوده است.

ناودانی ها که نوعی مقطع فولادی با شکلU می باشند. ناودانی ها در کاربردهایی مانند ساخت چارچوب، خرپاها، ماشین آلات سبک و سنگین، صنعت ساختمان سازی، دریایی و معماری مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید ناودانی های این شرکت در چهار مرحله نورد، بسترهای خنک کننده، عملیات پرداخت و برش، بسته بندی و توزین اتوماتیک و سیستم مانیتورینگ (مجهز به Automation Level ll) با استفاده از تجهیزات بروز و مجهز صورت می گیرد. لازم بذکر است که این محصول مطابق استاندارد اروپایی DIN EN 1026:2009 برای ناودانی های سنگین و استاندارد روسی GOST 8240:1997 برای ناودانی های سبک تولید می شود.

یکی دیگر از ویژگی های این محصول، تضمین کامل کیفیت محصول توسط شرکت می باشد، چرا که به جرأت می توان گفت این کارخانه یکی از بهترین واحدهای کنترل کیفی موجود در کشور را دارا می باشد. این واحد توانسته است گواهی بین المللی ISO 9001-2015 را از شرکت Moody International را کسب کند و تمامی الزامات موجود در استانداردISO/IEC 17025 در انجام آزمون های مکانیکی، فیزیکی و شیمیایی را رعایت می کند. از طرفی با توجه به موقعیت جغرافیایی این شرکت یعنی حضور در نزدیکی استان های صنعتی بزرگ کشور همچون تهران، اصفهان و یزد هزینه های حمل و نقل را برای صنعتگران این استان ها در حد بسیار مطلوبی قرار می دهد.

خرید ناودانی اسپیرال

قیمت ناودانی کوهپایه (اسپیرال) ثابت نیست و به نرخ دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه و قیمت جهانی آهن وابستگی زیادی دارد. بنابراین شناخت زمان مناسب برای خرید این محصول یکی از موضوعات ضروری برای بهینه کردن هزینه های اقتصادی پروژه ها می باشد. سایت مرکز آهن نمودار قیمتی هفتگی و ماهانه این محصول را با هدف آگاهی از همین موضوع برای مشاهده مصرف کنندگان قبل از خرید فراهم نموده است.

همچنین مجموعه مرکزآهن که سابقه ای 30 ساله در بازار خرید و فروش آهن آلات کشور را دارد با توجه به ارتباط قوی با اکثر کارخانجات تولیدی مقاطع فولادی کشور از جمله کارخانه کوهپایه توانایی تهیه ناودانی اسپیرال با مناسب ترین قیمت در کنار کیفیت تضمین شده این محصول را دارد.

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر قبل از خرید داشتید می توانید بوسیله ارتباط با مشاوران فنی و فروش مجموعه که به طور آنلاین و تلفنی به طور 24 ساعته فعال می باشند، تمامی سوالات و نیازهای خود را بدست آورید تا خریدی مطمئن را داشته باشید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید