نبشی آریان فولاد

1 کارخانه
نبشی آریان فولاد
نبشی آریان فولاد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۹۱۲:۱۲

کارخانه آریان فولاد در سال 1380 در استان قزوین شروع به کار کرد و پنج سال بعد در سال 1385 به بهره‌برداری رسید. نبشی آریان فولاد یکی از تولیدات این مجتمع صنعتی بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است. این کارخانه در موقعیت مطلوبی در جاده ترانزیت و نزدیک به شهرهای بزرگ و اقتصادی همچون تهران قرار دارد. از این رو محصولات کارخانه آریان فولاد یکی از گزینه‌های مناسب برای خریداران به شمار می‌رود. لیست قیمت نبشی آریان فولاد به همراه مشخصات کامل محصول را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت نبشی آریان فولاد امروز

کارخانه آریان فولاد، نبشی تولیدی خود را در ضخامت‌ 3 تا 12 میلی‌متر و شاخه‌های 6 و 12 متری تولید و به بازار هدف عرضه می‌کند. تمامی استانداردهای ملی و بین‌المللی برای تولیدات این کارخانه لحاظ شده و نبشی آرین با کمترین میزان خطا تولید می‌شود. وزن نبشی آریان فولاد نیز استاندارد بوده و محصولاتی با طول 6 متری وزنی در حدود 12 کیلوگرم دارند. وزن سایر ابعاد این محصول را می‌توانید به همراه سایر مشخصات در جدول انتهای صفحه مشاهده کنید. قیمت نبشی آریان فولاد به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت، علاوه بر سایت به شبکه‌های اجتماعی مجموعه مراجعه کنید.

قیمت نبشی آریان فولاد لیست قیمت نبشی آریان فولاد

 

قیمت خرید نبشی آرین

مرکزآهن یکی از مراکز خرید و فروش نبشی آرین در شهر اصفهان بوده که آماده ارسال بار به سراسر کشور است. برای خرید این محصول می‌توانید پس از مراجعه به سایت و جست‌وجوی ابعاد موردنظر خود با انتخاب گزینه خرید، سفارش را ثبت کنید. کارشناسان مجموعه پس از بررسی سفارش با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای تسریع در روند کار می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره و استعلام قیمت نبشی آرین، خرید نمایید.

کارخانه نبشی آرین

حجم تولیدات کارخانه آریان فولاد تاکنون توانسته نیاز بازار مصرف داخلی را تا حد زیادی مرتفع نماید. همچنین موقعیت مکانی این کارخانه تولیدی منجر به کاهش آلودگی و صرفه‌جویی در هزینه اقتصادی حمل‌ونقل و زمان شده است. تاسیسات خط تولید کارخانه نبشی آرین دارای استانداردهای بالا در زمینه حفاظت از محیط‌زیست و کنترل کیفت است. به جهت استفاده از تجهیزات مدرن قیمت نبشی آریان فولاد در مقایسه با سایر نبشی‌های تولید شده با این کیفیت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید