نبشی فولاد ابهر

1 کارخانه
نبشی فولاد ابهر
نبشی فولاد ابهر
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۲:۱۲

کلنگ تاسیس کارخانه نبشی ابهر در سال 1384 زده شده و چهار سال بعد در سال 1387 به صورت رسمی موردبهره‌برداری قرار گرفت. از جمله توفیقات بزرگ این واحد تولیدی توسعه واحد فولادسازی شماره 1 و 2، بخش ریخته‌گری و نورد گرم برای تولید مقاطع سبک و متوسط و ایجاد سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه است. قیمت نبشی ابهر به صورت روزانه توسط گروه فولاد البرز غرب که یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی واقع در غرب کشور استان زنجان است، اعلام می‌شود. برای اطلاع از قیمت روز نبشی ابهر می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کرده و یا با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت نبشی ابهر امروز

محصولات تولیدی این کارخانه شامل انواع نبشی ابهر، ناودانی، تیرآهن، میلگرد و سایر مقاطع گرد است که از  نورد شمش‌های تولیدی توسط همین مجتمع، ایجاد شده و سپس به بازار مصرف می‌رسد. گروه فولاد البرز غرب می‌تواند روزانه سطح وسیعی از مقاطع فولادی نورد گرم مانند نبشی بال مساوی، ناودانی و تیرآهن را تولید نماید. نبشی‌های تولیدی کارخانه فولاد البرز غرب در سایزهای 10 و 12 میلی‌متر و شاخه‌های 6 و 12 متری تولید و به بازار عرضه می‌شوند. از جمله عوامل موثر بر قیمت نبشی ابهر می‌توان به سایز و ابعاد این محصول اشاره کرد. نبشی ابهر به دلیل کیفیت بالا از محبوبیت زیادی میان خریداران برخوردار بوده و لازم است پیش از خرید از اعتبار فروشنده اطمینان یابید.

قیمت نبشی فولاد ابهر

کارخانه نبشی ابهر

این مجتمع که در سال 1384 در شهرستان ابهر زنجان تاسیس شد هم‌اکنون به یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولید مقاطع فولادی تبدیل شده‌است. از جمله محصولات تولیدی فولاد ابهر می‌توان به شمش، نبشی، تیرآهن و میلگرد اشاره کرد. نبشی فولاد البرز غرب از نوع بال مساوی بوده و عموما در کارهای ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای اطلاع از قیمت نبشی این کارخانه و خرید آن می‌توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید.

خرید نبشی البرز غرب

از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت نبشی ابهر می‌توان به میزان عرضه و تقاضا، کیفیت، جنس و ابعاد این محصول اشاره کرد. بنابراین پیشنهاد می‌شود قبل از خرید به تمامی نکات ذکر شده دقت کنید. مرکزآهن یکی از مراکز فروش نبشی البرز غرب بوده که آماده خدمت‌رسانی به خریداران است. برای خرید نبشی البرز غرب ابهر تنها لازم است نام محصول را در سایت جست‌وجو کرده و پس از استعلام قیمت گزینه خرید را انتخاب کنید. کارشناسان پس از مشاهده سفارش با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای دریافت مشاوره خرید و استعلام قیمت می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید