0
مرکزآهنقیمت نبشینبشی فولاد شکفته

نبشی فولاد شکفته

2 کارخانه
نبشی فولاد شکفته
نبشی فولاد شکفته
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۳:۰۹
نبشی شکفته کارخانه مشهد
نبشی شکفته کارخانه مشهد
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۳:۰۹

کارخانه فولاد کبکان به مدیریت محمد حسین شکفته با ظرفیت سالیانه 1000000 تن تولیدکننده انواع نبشی، بیلت، ناودانی و سپری است. نبشی شکفته مشهد طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی به صورت بال مساوی و به روش نورد گرم تولید و روانه بازار می‌شود که از آن‌ها می‌توان به صورت منفرد یا تکی در مصارف صنعتی و ساختمانی استفاده کرد. قیمت روز نبشی مشهد را می‌توانید در لیست زیر مشاهده نمایید.

قیمت روز نبشی شکفته مشهد

محصولات کارخانه نبشی شکفته به دو روش فابریک و پرسی تولید می‌شوند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. برخی از عرض خم می‌شوند و برخی دیگر مستقیما از خط تولید خارج می‌شوند. مصرف‌کننده بنابرنیاز می‌تواند محصول موردنظر خود را جهت مصارف صنعتی و ساختمانی سفارش دهد.

نبشی‌ها از لحاظ شکل ظاهری در دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم‌بندی می‌شوند که تفاوت این دو در اندازه بال‌های محصول است. نبشی‌های بال نامساوی تنها در موارد خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. شایان ذکر است محصولات شکفته به صورت بال مساوی تولید و روانه بازار می‌شوند.

کیفیت محصولات به مواد اولیه و نوع تولید بستگی دارد. با توجه به نقش مهمی که این محصول در ساختمان‌سازی ایفا می‌کند باید انواع معتبر و مرغوب آن را تهیه نمود. برای آگاهی از قیمت نبشی در مشهد با کارشناسان مرکز آهن در تماس باشید.

قیمت نبشی شکفته قیمت نبشی شکفته مشهد 4، 5، 6

وزن نبشی شکفته مشهد

نبشی شکفته در محدوده وزنی جدول اشتال تولید شده و برای اطلاع از وزن این محصول می‌توانید به جدول اشتال وزن نبشی مراجعه کنید. محصولات شکفته مطابق با جدول اشتال نبشی در حداقل سایز 3 با ضخامت 2.5 و وزن 7 کیلوگرم (وزن نبشی 3 شکفته) تا سایز 10 در ضخامت 8 و وزن 85 کیلوگرم به صورت شاخه‌های شش متری قابل ارائه هستند. از اندازه بال، طول و ضخامت آن می‌توان به محاسبه وزن نبشی شکفته پرداخت. اصولا نبشی‌ها بر اساس مقیاس‌های خاصی تولید شده و وزن هر سایز مطابق با جدول استاندارد محصول است. همچنین وزن نبشی به طور مستقیم بر قیمت نهایی این محصول اثرگذار است برای مثال قیمت نبشی 4 مشهد نسبت به سایز 3 بیشتر است. وزن نبشی 5 مشهد و سایر سایزهای این محصول در جدول انتهای صفحه به همراه قیمت هریک قابل مشاهده‌است. پیشنهاد می‌شود قبل از خرید نسبت به سایز و وزن هریک از نبشی‌های این کارخانه اطلاعات لازم را کسب نمایید. برای اطلاع دقیق از وزن نبشی 4 مشهد و سایر سایزها می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از مشاوران مجموعه راهنمایی بخواهید.

قیمت نبشی در انبار مشهد

محصول کارخانه شکفته یکی از محبوب‌ترین نبشی‌های تولیدی در شهر مشهد بوده که طرفداران زیادی را در سراسر ایران به خود اختصاص داده است. مرکزآهن نمایندگی نبشی شکفته مشهد را داشته و شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت نبشی 3 در مشهد و یا سایر سایزها به سایت مجموعه مراجعه کرده و پس از جست‌وجوی محصول موردنظر خود با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد. همچنین برای استعلام قیمت نبشی در انبار مشهد و یا خرید حضوری می‎توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
آشنایی با کارخانه فولاد شکفته

سوالات متداول

1- فروش ویژه نبشی فولاد شکفته در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه نبشی فولاد شکفته مشهد و یزد در تمامی ضخامت ها را در سایت و شبکه های اجتماعی مرکزآهن منتشر می کند. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

2-  نبشی شکفته مشهد در چه ضخامت هایی تولید می شود؟

پر فروش ترین ضخامت های نبشی شکفته 3 و 4 و 5 می باشد.مرکزآهن نماینده فروش نبشی شکفته کارخانه و انبار به صورت روزانه قیمت پروفیل آهن را در سایت مرکزآهن منتشر میکند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید