قیمت ورق سیاه اکسین اهواز st37

1 کارخانه
قیمت ورق سیاه اکسین اهواز st37
قیمت ورق سیاه اکسین اهواز st37
به روز رسانی:۱۴۰۱/۱۲/۰۵۱۲:۱۲

کارخانه فولاد اکسین اهواز یکی از مطرح ترین کارخانجات تولید انواع ورق سیاه در کشور می باشد. این کارخانه ورق های سیاه را در دو نوع st37 و st52 تولید و به بازار عرضه می نماید. از جمله کاربردهای این ورق در صنعت می توان به کشتی سازی، خودروسازی و ساختمان سازی اشاره نمود. با توجه به کاربردهای زیادی که این محصولات در صنعت دارند کیفیت آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. در ادامه قیمت ورق st37 اکسین اهواز به همراه نمودار قیمت و ابعاد برای شما آورده شده است.

قیمت ورق سیاه st37 اکسین اهواز قیمت ورق سیاه st37 اکسین اهواز

قیمت ورق st37 اکسین اهواز

کارخانه فولاد اکسین اهواز یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید ورق های سیاه st37 در کشور می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده از این محصول در پروژه های خود استفاده نمایید. مرکزآهن یکی از نمایندگان فروش ورق های سیاه کارخانه اکسین اهواز در کشور می باشد و قیمت این محصول به صورت روزانه در سایت مجموعه به روزرسانی می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت نسبت به سفارش این محصول اقدام نمایید.

قیمت ورق اکسین

ورق های st37 از فولادهای کم کربن تولید شده و دارای استحکام بالا و خواص شکل پذیری بسیار خوبی می باشند. این ورق ها از ضخامت 2 تا 16 میلی متر موجود بوده و یکی از ورق های مناسب جهت ساخت سازه ها به شمار می روند. ورق های st52 نیز از فولادهای کم کربن تشکیل شده و استحکام بالایی در برابر پیچش و خمش از خود نشان می دهند. این محصولات به دلیل قابلیت جوش پذیری خوبی که دارند در صنعت به وفور استفاده می شوند. یکی از بهترین و باکیفیت ترین ورق های st37 در شرکت اکسین اهواز تولید می گردد و شما می توانید با خیالی آسوده از این ورق ها در پروژه های خود استفاده نمایید. قیمت ورق سیاه st37 اکسین اهواز به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید پس از جست و جوی ابعاد موردنظر خود با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد.

خرید ورق سیاه st37 اکسین اهواز خرید ورق سیاه st37 اکسین اهواز از مرکزآهن

خرید ورق st37 اکسین اهواز

مرکزآهن یکی از نمایندگان فروش این ورق در کشور بوده که شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت این مجموعه ورق موردنظر خود را خریداری نمایید. همچنین می توانید پس از استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و سفارش خود را به صورت مستقیم ثبت نمایید. به دلیل نوسانات موجود در بازار آهن توصیه می شود پیش از خرید این محصول از بروزترین قیمت اطلاع یابید. قیمت این ورق به دلیل تقاضای بالایی که دارد بر بازار فولاد تاثیر مستقیم و زیادی دارد. فروش این ورق ها به دو صورت رول و شیت های برش خورده انجام می گیرد و ضخامت 2 میلی متر ورق سیاه تولیدی اکسین اهواز بیشترین تقاضا را در میان سایر محصولات به خود اختصاص داده است. شما می توانید متناسب با نیاز خود این محصول را خریداری نموده و جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان مرکزآهن تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول مرتبط با ورق st37 اکسین اهواز

قیمت ورق st37 اکسین اهواز در چه ضخامت هایی تولید می شود؟

کارخانه فولاد اکسین اهواز ورق st37 را در ضخامت 8 الی 100 میلیمتر تولید می کند.

قیمت ورق سیاه st37 اکسین اهواز را از کجا مشاهده کنم؟

برای خرید ورق st37 اکسین اهواز میتوانید به سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید