0
مرکزآهنقیمت ورق رنگیقیمت ورق رنگی فولاد مبارکه

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه

1 کارخانه
قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه
قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۱:۰۹

ورق رنگی فولاد مبارکه یکی از سری کالاهایی است که در این کارخانه با کیفیت بسیار بالا و در تنوع زیاد به تولید می‌رسد. قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه روز با توجه به نوع، ضخامت، وضعیت روز بازار، میزان عرضه و تقاضا و … روزانه در سایت مرکزآهن مشخص می‌شود. برای اینکه بتوانید آخرین تغییرات قیمت ورق را استعلام کنید، کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و با مشاوران ما صحبت کنید.

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه قیمت ورق رنگی کارخانه فولاد مبارکه

ورق رنگی فولاد مبارکه

ورق های رنگی فولاد مبارکه با افزودن پوشش رنگ به ورق های گالوانیزه تولید گشته و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. با افزودن پوشش رنگ به ورق های گالوانیزه مقاومت به خوردگی و فرم پذیری این دسته از ورق ها افزایش یافته و برای مصارفی هم چون تولید لوازم خانگی، سقف کاذب و بدنه انبارها مناسب می گردند. خط تولید ورق رنگی فولاد مبارکه در ادامه خط تولید گالوانیزه قرار داشته و با استفاده از پوشش دهی غلتکی صورت می گیرد.

قیمت روز ورق رنگی فولاد مبارکه

ازطریق اضافه کردن پوشش رنگ به ورق‌های گالوانیزه، ورق رنگی این کارخانه با مقاومت بالایی تولید می‌شود. همچنین افزودن پوشش رنگ به این ورق موجب افزایش مقاومت به خوردگی و فرم‌پذیری آن‌ها شده و برای مصارفی هم چون تولید لوازم خانگی، سقف کاذب و بدنه انبارها مناسب می‌شوند. خط تولید ورق رنگی فولاد مبارکه در ادامه خط تولید ورق گالوانیزه قرار داشته و با استفاده از پوشش‌دهی غلتکی صورت می‌گیرد. قیمت روز ورق رنگی فولاد مبارکه براساس پارامترهای مختلف همچون نرخ ارز و یا قیمت مواد اولیه قابل تغییر است. مرکزآهن به عنوان نماینده فروش محصولات این کارخانه، قیمت ورق رنگی شیروانی اصفهان را به صورت لحظه‌ای در سایت و کانال تلگرام مجموعه به‌روزرسانی می‌کند.

مشخصات ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

ورق های تولیدی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در اشکالی نظیر کرکره ای یا شادولاین و در رنگ های مختلف مانند قرمز، آبی، سفید، سبز و … موجود می باشد. این ورق ها ماده اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع مهم کشور بوده و از این رو کیفیت آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. پوشش رنگ ورق گالوانیزه رنگی در بخش بالایی 20 تا 25 میکرون و در بخش پایینی 7 تا 15 میکرون می باشد. ضخامت این محصول نیز در محدوده 0.2 تا 0.7 میلی متر می باشد. بنابراین به طور کلی ورق گالوانیزه رنگی در دو ضخامت و عرض زیر تولید می شود.

ضخامت 0.2 تا 4 میلی متر در عرض 1000 و 1250 میلی متر

ضخامت 0.3 تا 0.7 میلی متر در عرض 1000 و 1250 میلی متر

ورق شیروانی رنگی فولاد مبارکه

ورق رنگی فولاد مبارکه از مقاومت به خوردگی و شکل‌پذیری بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در سقف و بدنه انبارها، سقف کاذب، نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، کابینت، تجهیزات اداری، بدنه کامپیوتر و … مناسب است. یکی از مهمترین کاربردهای ورق رنگی تولیدی این کارخانه استفاده برای ساخت سقف شیروانی است. این محصول در ابعاد، رنگ و سایزهای مختلف به عنوان ورق شیروانی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

از مهمترین عوامل تعیین‌کننده قیمت ورق شیروانی رنگی فولاد مبارکه می‌توان به برند تولیدی، ضخامت، رنگ و هزینه حمل‌ونقل اشاره کرد. نوع طرح ورق شیروانی رنگی نیز در قیمت نهایی این محصول موثر است. به دلیل نقش پررنگ این ورق در حفاظت از سقف شیروانی، لازم است در هنگام خرید به کیفیت محصول دقت داشته باشید.

ورق 50 رنگی فولاد مبارکه اصفهان

ورق 50 رنگی فولاد مبارکه اصفهان در انواع رنگ‌های سفید، پرتقالی، آبی، قرمز، سبز و کرم موجود است. این ورق به صورت رول و در عرض 1.25 تولید و به بازار عرضه می‌شود. ورق رنگی سایز 50 این کارخانه یکی از پرمصرف‌ترین محصولات موجود در بازار داخلی ایران است. نرخ این محصول براساس رنگ و کیفیت‌های مختلف متفاوت است. قیمت ورق 50 رنگی تولیدی کارخانه فولاد مبارکه را می‌توانید در جدول فوق مشاهده کنید.

انواع ضخامت ورق رنگی فولاد مبارکه انواع ضخامت ورق رنگی تولید کارخانه فولاد مبارکه

انواع ضخامت ورق رنگی فولاد مبارکه

ورق‌های تولیدی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در اشکالی نظیر کرکره‌ای یا شادولاین و در رنگ‌های مختلف مانند قرمز، آبی، سفید، سبز و … موجود است. این ورق‌ها ماده اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع مهم کشور بوده و از این رو کیفیت آن‌ها اهمیت زیادی دارد. پوشش رنگ ورق گالوانیزه رنگی در بخش بالایی 20 تا 25 میکرون و در بخش پایینی 7 تا 15 میکرون است. ضخامت این محصول نیز در محدوده 0.2 تا 0.7 میلی‌متر است. بنابراین به طور کلی ورق گالوانیزه رنگی در دو ضخامت و عرض زیر تولید می‌شود.

ضخامت 0.2 تا 4 میلی‌متر در عرض 1000 و 1250 میلی‌متر

ضخامت 0.3 تا 0.7 میلی‌متر در عرض 1000 و 1250 میلی‌متر

مراحل تولید ورق رنگی در کارخانه فولاد مبارکه

برای تولید ورق رنگی فولاد مبارکه ابتدا ورق های گالوانیزه وارد بخش آماده سازی ورق می گردد. در این بخش ورق ها با استفاده از محلول مخصوص چربی زدایی شده و سپس توسط غلتک های ویژه برسکاری می شوند. پس از این مراحل ورق را شست و شو داده و خشک می کنند. سپس ماده شیمیایی مخصوصی جهت افزایش مقاومت به خوردگی و افزایش چسبندگی رنگ، بر روی سطح ورق گالوانیزه اعمال می گردد. در مرحله بعد ورق برای اعمال رنگ وارد قسمت پوشش دهی می شود. پس از اعمال رنگ ورق به کوره پخت فرستاده شده و پس از سرد شدن رنگ نهایی از جنس پلی استر بر روی آن اعمال می گردد. ورق رنگی فولاد مبارکه از مقاومت به خوردگی و شکل پذیری بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در موارد زیر مناسب می باشد:

سقف و بدنه انبارها، سقف کاذب، نمای داخلی و خارجی ساختمان ها

کابینت، تجهیزات اداری، بدنه کامپیوتر

ساخت کانتینر، سردخانه و کاروان های ثابت و متحرک

بدنه داخلی یخچال، اجاق گاز و سایر لوازم خانگی

سایز ورق های رنگی تولیدی کارخانجات در محدوده 0.018 تا 1 میلی متر بوده و عرض رول های ورق گالوانیزه رنگی نیز 100 یا 125 میلی متر می باشد. در میان کارخانجات تولیدی این محصول، فولاد مبارکه را می توان در زمره بهترین و با کیفیت ترین محصولات به شمار آورد.

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه خرید ورق رنگی فولاد مبارکه از مرکزآهن

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه

در هنگام خرید ورق رنگی برندهای مختلف لازم است به سایز، ضخامت و کیفیت محصول در کنار قیمت توجه داشته باشید. سایز ورق‌های رنگی تولیدی کارخانجات در محدوده 0.018 تا 1 میلی‌متر بوده و عرض رول‌های ورق گالوانیزه رنگی نیز 100 یا 125 میلی‌متر است. در میان کارخانجات تولیدی این ورق، فولاد مبارکه را می‌توان در زمره بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات به شمار آورد.

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه از مرکزآهن به سه روش امکان‌پذیر است. در روش اول می‌توانید این محصول را به صورت آنلاین از سایت مجموعه پس از استعلام قیمت سفارش دهید. روش آنلاین خرید ورق رنگی فولاد مبارکه بسیار آسان بوده و در وقت و هزینه خریداران صرفه‌جویی خواهدشد. برای استعلام قیمت این محصول می‌توانید به کانال تلگرام مجموعه نیز مراجعه کنید.

برای خرید به صورت تلفنی نیز کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت نهایی محصول را سفارش دهید. مشخصات این ورق شامل سایز، استاندارد تولید، محل بارگیری، به همراه قیمت و ساعت آخرین به‌روزرسانی در جدول فوق قابل مشاهده است. همچنین نمودار قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه نیز در کنار مشخصات این محصول برای مشتریان آورده شده است.

لازم به ذکراست که به دلیل نوسانات قیمت محصولات فولادی در بازار، پیشنهاد می‌شود قبل از خرید از آخرین قیمت اعلامی کارخانه مطمئن شوید. امکان خرید انواع فرمینگ ورق رنگی اعم از شادولاین، ذوزنقه و طرح سفال تولید کارخانه فولاد مبارکه برای خریداران فراهم شده است. وزن رول‌ها از 4 تا 9 تن بوده و وزن بندیل فابریک بین 2 تا 4 تن است.

شما عزیزان می‌توانید برای استعلام  قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید با کارشناسان مرکزآهن از طریق شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول مرتبط با ورق رنگی فولاد مبارکه

لیست قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه را از کجا مشاهده کنیم؟

مرکزآهن قیمت انواع ورق رنگی فولاد را به صورت روزانه را در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی منتشر میکند.

فروش ویژه ورق رنگی کارخانه فولاد مبارکه در چه روز هایی اعلام می شود؟

مرکزآهن روزانه فروش ویژه ورق رنگی فولاد مبارکه را در سایت و شبکه های اجتماعی منتشر می کند.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید