0
مرکزآهنقیمت ورق رنگیورق رنگی هفت الماس

ورق رنگی هفت الماس

1 کارخانه
ورق رنگی هفت الماس
ورق رنگی هفت الماس
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۱:۰۹

ورق رنگی هفت الماس با ضخامت‌ 2 الی 25 و عرض 1250 میلی‌متر با تنوع رنگی بالا به تولید می‌رسد. ظاهر بسیار یکنواخت، صیقلی، انعطاف‌پذیری، دوام‌پذیری، چسبندگی و مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و همچنین قیمت عالی از ویژگی‌های این نوع ورق است. مرکزآهن به عنوان نمایندگی فروش ورق رنگی هفت الماس، سال‌هاست در حال فعالیت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید این ورق با ما تماس بگیرید. ورق گالوانیزه هفت الماس کیفیت بالا دارد به گونه‌ای که اگر بشکند نیز دچار زنگ‌زدگی نخواهد شد. ورق‌ های گالوانیزه کارخانه هفت الماس قزوین در مناطق با آب و هوای مرطوب، مانع خورده شدن بدنه فلز می‌شوند و بیش از 30 سال عمر می‌کنند. برای خرید ورق رنگی هفت الماس با ما تماس بگیرید.

قیمت ورق رنگی هفت الماس قیمت ورق رنگی کارخانه هفت الماس

قیمت ورق رنگی هفت الماس

قیمت روزانه ورق رنگی هفت الماس را نوسانات ارزی، قیمت آهن، نوع رنگ ورق و عرضه و تقاضا تعیین می‌کند. ورق‌ رنگی کارخانه هفت الماس به خاطر اعمال آستر، رنگ و لمینت گران‌تر از بقیه انواع ورق است. در مرکزآهن می‌توانید قیمت ورق رنگی هفت الماس را مشاهده و برای سفارش آن اقدام کنید. برای خرید این ورق و دریافت مشاوره رایگان با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس حاصل فرمایید. قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس قزوین به‌روز است و به صورت لحظه‌ای در سایت، اپلیکیشن، تلگرام و اینستاگرام قابل استعلام است. آخرین قیمت ورق رنگی هفت الماس را در سایت ما ببینید.

خرید ورق رنگی هفت الماس

کارشناسان مرکز آهن مشتاق کمک کردن به شما هستند تا بتوانید بهترین خرید ورق رنگی هفت الماس را تجربه کنید. کارشناسان فروش ما همواره آماده راهنمایی و اطلاع رسانی حرفه‌ای به شما هستند. کاربران سراسر ایران می‌توانند از طریق سایت مرکزآهن، بهترین خرید ورق رنگی هفت الماس را تجربه کنند. در زمان خرید حتما به سایز و ضخامت توجه کرده و در صورت نیاز از خدمات مشاوره ما استفاده کنید. امکان خرید ورق رنگی هفت الماس در ضخامت 0.5 میلی‌متر و رنگ قرمز، آبی، زرد و … امکان‌پذیر است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید