0
مرکزآهنقیمت ورق رنگیقیمت ورق رنگی چین

قیمت ورق رنگی چین

1 کارخانه
قیمت ورق رنگی چین
قیمت ورق رنگی چین
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۸۰۲:۰۹

ورق رنگی به نوعی از ورق‌های گالوانیزه گفته می‌شود که سطح آنها با یک لایه رنگ الکترواستاتیک، پوشش داده شده است. این لایه رنگ علاوه بر زیبایی سطح ورق، مقاومت آن را در برابر خوردگی افزایش می‌دهد. عمر طولانی، وزن پایین، پیوستگی سطح بالا، انعطاف پذیری و نصب آسان از جمله مواردی است که باعث شده از این ورق در صنایع گوناگون استفاده شود. با وجود این مزایا قیمت ورق رنگی چینی، مقرون به صرفه است.

قیمت ورق رنگی چینی قیمت ورق رنگی چینی

قیمت روز ورق گالوانیزه رنگی چینی

قیمت ورق گالوانیزه رنگی چینی با توجه به طول عمر زیاد، شکل پذیری و تنوع رنگ، بسیار مقرون به صرفه است. قیمت روز ورق گالوانیزه رنگی چینی، با توجه به عوامل مختلف می‌تواند دچار نوسان باشد. از جمله این عوامل که مستقیما قیمت این محصول را دچار التهاب می‌سازد، ارزهای خارجی، مخصوصا دلار است. در سایت مرکزآهن، قیمت‌های این محصول مرتبا بروزرسانی شده و هر زمان که به جداول این صفحه مراجعه نمایید، آخرین قیمت‌ها را مشاهده خواهید کرد. برخی از موارد موثر در کاهش یا افزایش قیمت ورق رنگی چینی، عبارتند از:

  • قیمت رنگ
  • هزینه خدمات
  • روش حمل و نقل
  • حجم واردات
  • کیفیت رنگ مصرفی
  • تناسب عرضه و تقاضا
  • ضخامت ورق رنگی
مزایای ورق رنگی چین مزایای استفاده از ورق رنگی گالوانیزه چینی

مشخصات ورق رنگی چینی

شکل پذیری ورق رنگی چینی بسیار بالا است. از طرفی لایه رنگی که روی آن پاشیده شده است، مقاومت را تا حد زیادی بالا برده است. استفاده از آن در محیط‌های خورنده یا اسیدی، در مناطق مرطوب یا گرم، مرسوم است. روند تولید ورق‌های گالوانیزه رنگی، مطابق با استانداردهای بین المللی است. به این صورت که ابتدا ورق ها تمیزکاری می‌شوند تا اگر چربی یا آلودگی و ناخالصی بر روی سطح آنها وجود دارد از بین بروند.

این مرحله هم به صورت الکتریکی و هم به صورت سرد انجام می‌شود. سپس مرحله برسکاری با هدف صیقلی نمودن سطوح ورق‌ها انجام می‌گردد و پس از آن این ورق‌های صیقلی به صورت گرم با مواد شیمیایی شستشو داده می‌شوند که پس از خشک شدن در کوره می‌توانند چسبندگی رنگ نهایی را بطور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهند. در واقع با استفاده از این مواد شیمیایی (پرایمرها یا زیرچسب‌های رنگی) یک لایه روی سطح ورق‌ها اعمال می‌شود.

این لایه، تأثیر بسزایی در انعطاف ورق‌ها می‌تواند داشته باشد. حال نوبت به کروماته کردن ورق‌ها می‌رسد برای رنگ کاری، ابتدا یک رنگ اولیه اعمال شده و در کوره قرار داده می شود؛ پس از خنک شدن ورق‌ها، لایه رنگ اصلی که از جنس اپوکسی، پلی اتیلن و … است بر روی ورق پاشیده می‌شود. نهایتا برای یکنواختی رنگ و چسبندگی بیشتر باز هم در کوره پخت می‌شوند. در بیشتر اوقات حداکثر ضخامت لایه رنگی پایینی و بالایی به ترتیب 15 و 25 میکرون است.

خرید ورق رنگی چینی

از این ورق‌ها در سردخانه‌ها، بدنه کامپیوتر، لباسشویی، آبگرمکن و تجهیزات حمل و نقل استفاده می‌کنند؛ اما بیشترین کاربرد را در نماهای ساختمانی یا سقف سازه‌ها دارند. شما می توانید برای اطلاع از نحوه سفارش، بارگیری و قیمت لحظه‌ای ورق گالوانیزه رنگی چینی به سایت مرکز آهن مراجعه کنید. جهت مشاوره برای خرید و یا  راهنمایی بیشتر با مشاوران فروش مرکزآهن تماس بگیرید تا با اطمینان فرآیند سفارش و خرید خود را پیگیری کنید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید