0
مرکزآهنقیمت ورق سیاهقیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان

2 کارخانه
قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان
قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۹۱۲:۰۹
ورق سیاه فابریک st52
ورق سیاه فابریک st52
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۰۹۱۰:۰۹

کارخانه فولاد مبارکه در نزدیکی شهر مبارکه اصفهان قرار دارد و تاسیس آن به سال 1360 برمی‌گردد. جالب است بدانید در ابتدا ظرفیت تولید این کارخانه حدودا به 2.5 تن می‌رسیده که با همین مقدار، بخش بزرگی از نیاز کشور را برطرف می‌کرده است. اکنون این کارخانه به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کرده و بخش زیادی از ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه و دیگر محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می‌کند.

قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان

ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان

روش عرضه ورق‌های هر کاخانه می‌تواند متفاوت باشد! عرضه ورق، تحت عنوان فابریک، یکی از این روش‌هاست. در واقع ورق فابریک به ورق‌هایی گفته می‌شود که در ابعاد و اندازه‌های استاندارد، بسته بندی شده‌ (به صورت بندیل) و برای مشتریان ارسال می‌شوند. ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه از جمله محصولاتی است که با این روش عرضه می‌شود. گاهی ممکن است ورق سیاه فابریک را با نوع برش خورده، اشتباه بگیرند! فراموش نکنید که منظور از ورق برش خورده، همان ورق‌های رولی هستند که به ابعاد دلخواه مشتری درآمده است. ممکن است ورق‌های برش خورده دقت ابعادی ورق‌های فابریک را نداشته باشند.

ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق فابریک فولاد مبارکه اصفهان

موارد مختلفی وجود دارند که قیمت ورق فابریک فولاد مبارکه را تحت تاثیر قرار می‌دهند، یکی از مهمترین آنها حجم عرضه و تقاضا است! اگر عرضه بیشتر از میزان تقاضا باشد، قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه، کاهشی خواهد بود و موقعیت خوبی برای خرید است. البته در این میان قیمت اعلامی بازار بورس در روزهای دوشنبه هم بی اثر نیست. از دیگر مواردی که می‌تواند، قیمت ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان را به شدت تحت تاثیر قرار ‌دهد، موجودی انبارهاست! اگر سایز خاصی از ورق فابریک در کشور نایاب شود، قیمت آن افزایش پیدا کرده و خریداران حاضرند هر بهایی را برای آن بپردازند.

مشخصات ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه مشخصات کامل ورق سیاه فابریک تولید کارخانه فولاد مبارکه

مشخصات ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه

ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه اصفهان در دو استاندارد زیر عرضه می‌شود که عبارتند از:

  1. ورق سیاه فابریک st37
  2. ورق سیاه فابریک st52

تفاوت عمده این دو ورق در میزان کربن آنهاست؛ ورق st52 به دلیل درصد کربن بالاتر، نسبت به  st37مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد، برای شکل‌پذیری ورق مناسبی نیست و میزان کربن بالا منجر به تردی ورق شده است. درصد کربن پایین در st37 باعث شده برای عملیات جوشکاری مناسب باشد. از ورق st52 اغلب در صنعت و از ورق st37 در ساختمان سازی استفاده می‌شود. ضخامت‌های مختلف این ور‌ق‌ها با ابعاد استاندارد 6 * 1.5 در مجموعه مرکزآهن موجود است. وزن هر کدام از ورق‌ها بسته به ضخامت، متفاوت هستند.

خرید ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه

شرکت بازرگانی مرکزآهن از جمله مراکز معتبر برای خرید ورق سیاه فابریک فولاد مبارکه با سال‌ها تجربه و اعتبار در خدمت شماست. برای خرید ورق فابریک فولاد مبارکه از مجموعه مرکزآهن، درگاه‌های مختلف از جمله سایت، شبکه اجتماعی تلگرام و اپلیکیشن مرکزآهن وجود دارد. علاوه بر موارد فوق می‌توانید با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید و علاوه بر ثبت سفارش، سوالات خود را در رابطه با قیمت ورق سیاه از کارشناسان مجموعه بپرسید. پس از تایید نهایی فاکتور، پروسه خرید خود را به مجموعه بسپارید و در موعد مقرر، محموله خود را تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید