قیمت ورق سیاه فولاد سبا

1 کارخانه
قیمت ورق سیاه فولاد سبا
قیمت ورق سیاه فولاد سبا
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۷۰۲:۱۲

کارخانه فولاد سبا در سال 1382 تاسیس شد و به بهره‌برداری رسید. اکنون این کارخانه به عنوان زیر مجموعه کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، فعالیت می‌کند. ظرفیت تولید این کارخانه در سال به 600 تا 700 تن می‌رسد. به دلیل کیفیت بسیار بالای تولیدات، مجتمع فولاد سبا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان ورق در کشور بدل شده است. چشم انداز این کارخانه افزایش ظرفیت تولید ورق سیاه تا 1.4 میلیون تن درسال است.

قیمت ورق سیاه فولاد سبا قیمت ورق سیاه کارخانه فولاد سبا

ورق سیاه فولاد سبا

ورق سیاه فولاد سبا در دسته محصولات بسیار پرکاربرد قرار دارد که به صورت گسترده در پروژه‌های بزرگ عمرانی و صنعتی مصرف می‌شود. به این نکته دقت داشته باشید که ورق مصرفی در صنایع سبک گرید st37 و برای صنایع سنگین از st52  استفاده می‌شود.

در ادامه به برخی از کاربردهای این محصول اشاره می‌کنیم:

 • تولید آبگرمکن
 • تجهیزات و ماشین‌آلات کشاورزی
 • صنعت کشتی‌سازی
 • تانکرسازی و مخازن لوله
 • صنایع عظیم فلزی
 • جهت ساخت گارد ریل و تجهیزات ترافیکی
 • ورق پانچ تسمه

قیمت روز ورق سیاه فولاد سبا

فاکتورهای مختلفی هستند که اجازه ثبات قیمت به برخی از کالاها نمی‌دهند! یکی از این فاکتورها که این روزها تقریبا روی قیمت تمامی محصولات داخلی و خارجی تاثیر مستقیم دارد، عدم ثبات قیمت دلار است (که البته اغلب افزایشی بوده است.) البته تنها دلار نیست که قیمت ورق سیاه را دچار التهاب می‌سازد؛ قیمت مواد اولیه، تورم جهانی، اوضاع بورس کشور، هزینه‌های جانبی مانند هزینه حمل و نقل، اوضاع سیاسی و اقتصادی کشور، قیمت نفت، عرضه و تقاضا و … از جمله موارد موثر بر قیمت روز ورق سیاه مجتمع فولاد سبا است. با توجه به این تغییرات، مجموعه مرکزآهن آخرین قیمت اعلامی کارخانه فولاد سبا را در جداول همین صفحه قرار می‌دهد.

مشخصات ورق سیاه فولاد سبا ویژگی و مشخصات ورق سیاه فولاد سبا

مشخصات ورق سیاه فولاد سبا

ورق سیاه فولاد سبا در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود. حالات مختلف ورق از جمله رولی و شیتی قابل خریداری است. (ابعاد و ضخامت‌های مختلف را در جدول بالا بررسی نمایید) در ادامه مشخصات دو نوع ورق فولاد سبا را ملاحظه می‌کنید:

ورق سیاه فولاد سبا با گرید ST37

 1. استحکام تسلیم 240 تا 380
 2. استحکام کششی 350 تا 470
 3. انواع ضخامت‌ها: 2، 2.5، 3، 4، 8، 10 و 12 mm
 4. میزان تغییر طول 22%
 5. سختی برنیل 100HB

ورق سیاه فولاد سبا با گرید ST52

 1. معروف به ورق کم کربن یا ورق صنعتی
 2. ارتجاع بالا
 3. استحکام کششی 490 تا 630
 4. استحکام تسلیم 355
 5. قابلیت جوش‌پذیری بالا

خرید ورق سیاه فولاد سبا

برای خرید ورق سیاه فولاد سبا بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام شود، کیفیت بالای ورق سبا، باعث شده برخی از سودجویان، ورق‌های بی کیفیت را با قیمتی پایین‌تر به عنوان تولیدات مجتمع فولاد سبا به مصرف کنندگان بفروشند. مجموعه مرکزآهن به عنوان یکی از نمایندگان با سابقه و معتبر مجموعه فولاد سبا برای فروش محصولات این کارخانه، هیچ محدودیتی نداشته و هیچ حداقل یا حداکثری تعریف نشده است. جهت اطلاع از قیمت، استعلام آمار از موجودی‌ها و مشاوره با کارشناسان، کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و پروسه ثبت سفارش خود را به مجموعه بسپارید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید