کلاف ساده ذوب آهن

همان طور که می دانید میلگرد به اشکال مختلفی در کارخانه تولید و روانه بازار مصرف می شود که یکی از پرمصرف ترین اشکال آن میلگرد کلاف می باشد. میلگرد کلاف به صورت کلاف هایی در هم تنیده بوده که به دو دسته کلاف ساده و آجدار تقسیم بندی می شود. در واقع میلگرد کلاف ساده همان میلگرد ساده می باشد که در سایزهای پایین ترین تولید شده و انعطاف پذیری بالایی دارد.

یکی از مهم ترین کارخانجات تولید میلگرد کلاف ساده ذوب آهن اصفهان بوده که بهترین و باکیفیت ترین محصول را تولید و روانه بازار مصرف می نماید. قیمت کلاف ساده ذوب آهن اصفهان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت با کلیک بر روی دکمه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

کارشناسان مرکزآهن در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد. این محصول در سایزهای 5.5 تا 14 میلی متر توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید شده و پرکاربردترین کلاف ساده سایز 6 و 6.5 می باشد. همچنین سایزهای 5.5 تا 8 میلی متری این محصول در بازار با نام مفتول و یا وایر نیز شناخته می شود. میلگردهای کلاف آجدار نیز در دو دسته A2 و A3 موجود بوده و قیمت آن براساس سایز و کیفیت تعیین می گردد.

با این حال قیمت کلاف آجدار نسبت به کلاف ساده بیشتر می باشد. از جمله کاربردهای میلگرد کلاف می توان به ساختمان سازی، خرپا و تیرچه، سیم بکسل، سیم خاردار و صنایع الکترودسازی و جوشکاری اشاره نمود. به غیر از کارخانه ذوب آهن اصفهان کارخانجات فولاد نطنز، کاشان و یزد نیز این محصول را با کیفیت بالایی تولید می نمایند. شما می توانید جهت اطلاع از تفاوت برندهای تولید کلاف ساده با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کلاف ساده ذوب آهن
بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ ۱۲:۳۶
ردیف نام سایز حالت گرید آنالیز محل بارگیری کارخانه واحد قیمت تومان بدون ارزش افزوده ارزش افزوده (9%) تومان نمودار خرید
1 10 کلاف ساده - A1 کارخانه ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان کیلوگرم تماس بگیرید -
2 12 کلاف ساده - A1 کارخانه ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان کیلوگرم تماس بگیرید -
3 5.5 کلاف ساده 1008 A1 کارخانه ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان کیلوگرم 15,410 1,387
4 6.5 کلاف ساده 1008 A1 کارخانه ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان کیلوگرم 15,410 1,387
5 8 کلاف ساده - A1 کارخانه ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان کیلوگرم تماس بگیرید -
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن اپلیکیشن دانلود مستقیم اندروید دانلود از بازار دانلود از آی اپس شبکه اجتماعی 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0