0

کلاف ساده ابهر

1 کارخانه
کلاف ساده ابهر
کلاف ساده ابهر
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۹/۱۸۰۲:۰۹

کارخانه کیان فولاد ابهر در حال حاضر یکی از کارخانجات مطرح در زمینه تولید انواع میلگرد آجدار و کلاف می باشد. این کارخانه که در شهرستان ابهر زنجان تاسیس گردیده اکنون به یکی از تولیدکنندگان بزرگ محصولات فولادی تبدیل گشته است.

محصولات تولیدی کارخانه کیان فولاد ابهر به صورت شاخه ای و کلاف و در جنس های فولاد کم آلیاژ و کم کربن تولید و روانه بازار مصرف می گردد. قیمت کلاف ساده کیان فولاد ابهر به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و استعلام قیمت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. همچنین سایر مشخصات این محصولات اعم از وزن و نمودار مقایسه قیمت در سایت مجموعه موجود بوده و امکان خریدی راحت تر را برای مشتریان فراهم می نماید.

مشخصات کلاف ساده کیان فولاد

از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به انواع میلگرد در گریدهای A2 و A3 به صورت شاخه ای و کلاف و در سایزهای 8 تا 28 میلی متر اشاره نمود. کلاف های تولیدی این شرکت از جنس فولاد کم آلیاژی و ساده کربنی بوده که تحت استاندارد ملی 3132 تولید و روانه بازار مصرف می گردد.

از دیگر محصولات شرکت کیان فولاد می توان به میلگرد A2 از سایز 8 تا 12 میلی متر، میلگرد A3 از سایز 10 تا 28 میلی متر، میلگرد نرمال از سایز 14 تا 25 میلی متر و مفتول کششی سایز 6.5 میلی متر اشاره نمود. شرکت مرکزآهن یکی از تامین کنندگان عمده محصولات شرکت کیان فولاد بوده که محصولات این شرکت را در سایزهای مختلف به فروش می رساند.

قیمت روز کلاف ساده کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان فولاد ابهر یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولید میلگرد و کلاف در غرب کشور می باشد و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین شرکت های نورد و تولید میلگردهای ساختمانی تبدیل گشته است.

با توجه به تمامی عوامل موثر بر قیمت آهن آلات اعم از نوسانات نرخ ارز و مسائل سیاسی قیمت این محصول نیز به صورت روزانه دچار نوسان گردیده و لازم است جهت خرید با قیمت مناسب به صورت روزانه قیمت کلاف ساده این شرکت را در سایت های معتبر بررسی نمایید. مرکزآهن یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان محصولات این شرکت در کشور بوده و شما می توانید با مراجعه روزانه به سایت و همچنین مشاوره با کارشناسان فروش این شرکت نسبت به خرید با قیمت مناسب اقدام نمایید.

همچنین می توانید حهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت کلاف ساده کیان فولاد ابهر درب کارخانه را چطور بدست بیاورم؟

برای دریافت قیمت کلاف کیان فولاد ابهر می توانید با مرکزآهن به شماره 91009009-031 و یا 91009009-021 تماس بگیرید. قیمت این محصول بصورت روزانه آپدیت می شود

 

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید