قیمت گاردریل
1 کارخانه 2 محصول حذف فیلترها

قیمت گاردریل

قیمت گاردریل

گاردریل چیست؟

تا به حال چقدر به کنار جاده ها توجه کرده اید؟ وقتی سوار بر ماشین هستید و در حال رانندگی بودید ، چقدر به کنار جاده ها دقت کرده اید؟ فرقی نمی کند جاده جنگلی و پر پیچ و خم باشد یا اتوبان و بزرگراه. در کنار همه جاده ها حفاظ هایی جهت کاهش تلفات جانی و مالی و حفظ حریم جاده قرار داده اند. به این حفاظ ها «گاردریل» می گویند. این محصول از مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می رود.
حفاظ های فلزی که در ایمن ساختن راه ها جهت عبور و مرور وسایل نقلیه ، تفکیک جاده و دو طرفه کردن آن ، جلوگیری از خروج و سقوط ماشین ها به پرتگاه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو نوع دو موج و سه موج و حفاظ های بتنی یا نیوجرسی تقسیم می شوند.

انواع گاردریل

این محصول به سه دسته تقسیم می شوند که در همه دنیا مورد تایید و استاندارد می باشد.
  • انعطاف پذیر (ارتجاعی)
این نرده ها حالت ارتجاعی دارند و وقتی که وسیله نقلیه یا هر شی دیگر با آن ها برخورد کند از خود انعطاف نشان می دهد. نوع انعطاف پذیر به سه دسته سپری دو موجی که پایه های ضعیفی دارد و سپری سه موجی با پایه های ضعیف و سه کابلی تقسیم می شود. نرده های سه کابلی از سه کابل و یک پایه درست شده اند. این محصول به خاطر هزینه اولیه پایین و همچنین مقاومت در برابر همه وسایل نقلیه در مناطق ماسه ای و برفی بسیار استفاده می شود. گاردریل های سه کابلی به خاطر تعویض بخش زیادی از نرده ها پس از تصادف ، نیاز داشتن به فضای باز و آزاد در پشت نرده ها به خاطر ماهیت ارتجاعی ، و ناکارآمد بودن در جاده های قوس دار کمتر استفاده می شوند.
نوع سپری دو موجی همانند نرده سه کابلی هاست با این تفاوت که میزان انعطاف پذیری این دو با هم متفاوت است. نکته مهم در این نوع محصول هموار و صاف بودن جاده است و در جاده هایی که سطح ناهموار باشد ، قابلیت استفاده ندارد.
سیستم های سپر سه موجی نیز مشابه دو نوع قبلی هستند اما عرض سپر سه موجی ها بیشتر است و به خاطر همین عریض بودن ، قابلیت پوشش وسایل نقلیه بیشتری را دارد و می توان آن را در مناطقی که کمی ناهوار است نیز استفاده کرد.
  • نیمه صلب
میزان انعطاف پذیری این حفاظ ها به نسبت موارد قبلی ضعیف تر است و در صورتی که ماشینی با آن بر خورد داشته باشد انعطاف کمتری از خود نشان می دهد. نیمه صلب به 4 بخش از جمله  سپری قوطی شکل با پایه های ضعیف ، سپری دو موجی لقمه دار با پایه های قوی ، سپری 3 موجی لقمه دار با پایه های قوی ، سپری 3 موجی اصلاح شده تقسیم می شود.
  • صلب
این نوع از نرده ها قابلیت انعطاف بسیار کمی دارند و در صورت برخورد ماشین یا هر شی دیگر ثابت سر جای خود می مانند. این نوع شامل حفاظ بتنی است که به نیوجرسی معروف می باشد.
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "آیا شما علاوه بر تامین کالا ،نصب هم انجام میدید؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "خیر ،ما فقط تامین کننده هستیم و نماینده فروش" } },{ "@type": "Question", "name": "آیا فاکتور رسمی ارسال میکنید؟فروش رسمی دارید؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "بله فروش رسمی و با فاکتور بنام شرکت داریم" } }] }
آیا شما علاوه بر تامین کالا ،نصب هم انجام میدید؟

خیر ،ما فقط تامین کننده هستیم و نماینده فروش

آیا فاکتور رسمی ارسال میکنید؟ فروش رسمی دارید؟

بله فروش رسمی و با فاکتور بنام شرکت داریم

بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۱:۳۳
ردیفنامقیمت توماننمودارخرید
1 1,610,000
2 1,630,000
لینک های مفید
تماس 03135155000 03135156000
تماس جستجو حساب کاربری دانلود اپلیکیشن 0 اینستاگرام تلگرام درباره ی ما مقایسه
0