ورق st37 فولاد اصفهان

1 کارخانه
ورق st37 فولاد اصفهان
ورق st37 فولاد اصفهان
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۲:۱۲

کارخانه فولاد اصفهان را می توان یکی از فعال ترین کارخانجات تولید انواع ورق سیاه در شهر اصفهان به شمار آورد. ورق های st37 یکی از پرفروش ترین مقاطع تولیدی توسط این کارخانه بوده که تحت استاندارد DIN 17100 آلمان و با کیفیت بالایی تولید و عرضه می گردد. این ورق ها که در صنعت با نام فولاد نرمه نیز شناخته می شوند به دلیل درصد پایین کربن استحکام بالایی داشته و دارای کاربردهای فراوانی می باشند.

قیمت ورق سیاه برشی ST37 فولاد اصفهان به صورت روزانه در سایت مرکزآهن به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت و جست و جوی محصول موردنظر پس از استعلام قیمت با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت ورق st37 فولاد اصفهان قیمت ورق st37 فولاد اصفهان

قیمت ورق st37 فولاد اصفهان

ورق های ST37 تولیدی کارخانه فولاد اصفهان علاوه بر استحکام بالایی که دارند دارای ویژگی های جوشکاری بسیار مناسبی می باشند و از این رو کاربرد فراوانی را در صنعت و ساخت و ساز به خود اختصاص داده اند. از جمله کاربردهای ورق ST37 می توان به استفاده در تولید تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی اشاره نمود.

ورق های ST37 به دلیل دارا بودن درصد کربن پایین انعطاف پذیری بسیار خوبی داشته و از این رو در کاربردهایی که نیاز به انعطاف پذیری می باشد به خوبی مورداستفاده است. به طور کلی دو حرف ST نشان دهنده فولادهای ساختمان می باشد عددی که پس از این دو حرف می آید چنانچه در عدد 9.81 ضرب شود نشان دهنده استحکام کششی فولاد می باشد. از جمله مزایای استفاده از ورق های ST37 می توان به سبک بودن، قیمت مناسب، خاصیت جوشکاری و مکانیکی بالا، خاصیت شکل پذیری مناسب، قدرت کششی و تحمل فشار زیاد و کیفیت خوب محصول اشاره نمود.

به دلیل برش سخت این ورق ها برخی کارخانجات ورق های ST37 را به صورت برشی و در ابعاد دلخواه مشتری برش می دهند. قیمت ورق برشی فولاد اصفهان نیز در سایت مرکزآهن به صورت روزانه به روزرسانی شده و شما می توانید با مراجعه به سایت مجموعه و جست و جوی ابعاد مورنظر خود پس از استعلام قیمت با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید ورق st37 فولاد اصفهان خرید ورق سیاه برشی st37 فولاد اصفهان از مرکزآهن

خرید ورق سیاه برشی ST37 فولاد اصفهان

مرکزآهن یکی از تامین کنندگان ورق های برشی سیاه فولاد اصفهان در کشور می باشد. برای خرید این محصول می توانید پس از بررسی قیمت در سایت مجموعه، با کلیک بر روی گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان مجموعه در اسرع وقت نسبت به پیگیری سفارش شما اقدام خواهند کرد. همچنین برای خرید مستقیم این محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره توسط کارشناسان فروش مجموعه، سفارش خود را ثبت نمایید. قیمت روز ورق st37 فولاد اصفهان را می توانید علاوه بر سایت، در تلگرام و اینستاگرام شرکت نیز مشاهده نمایید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید