قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه

1 کارخانه
قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه
قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۲:۱۲

ورق برشی st52 فولاد مبارکه یکی از انواع ورق‌های پرکاربرد این کارخانه است که در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید و به فروش می‌شود. ورق‌های برشی st52 از جمله ورق‌های تولید شده در بخش نورد گرم فولاد مبارکه هستند. این ورق ها را می‌توانید از ضخامت 3 تا 15 میلی‌متر خریداری کنید. کیفیت محصولات تولید شده در فولاد مبارکه اصفهان برای همگان واضح و مشخص است؛ این کیفیت بالا برای تولید ورق‌های برشی st52 نیز مورد استفاده قرار گرفته است. برای اطلاع از قیمت روزانه ورق برشی st52 فولاد مبارکه و خرید این محصول در سایزهای مختلف با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان بخش ورق در خصوص نحوه خرید راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

قیمت ورق st52 فولاد مبارکه قیمت ورق st52 فولاد مبارکه

قیمت ورق st52 فولاد مبارکه

قیمت روز ورق st52 فولاد مبارکه را می‌توانید در سایت مرکزآهن و اپلیکیشن این مجموعه مشاهده کنید. قیمت‌هایی که برای این مقطع فولادی ارائه می شود با توجه به وزن هر کیلوگرم ورق و بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده است. عوامل مختلف و متنوعی روی قیمت ورق st52 فولاد مبارکه تاثیر می‌گذارند که رقم نهایی با توجه به تمام این موارد اعلام می‌گردد. قیمت روزانه ارز، وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور، میزان عرضه و تقاضا و … از جمله مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه هستند.

شما می توانید قیمت هر شیت ورق st52 فولاد مبارکه را با توجه به قیمت روز محصول و جدول وزن ورق سیاه به راحتی محاسبه کنید. توجه داشته باشید که قیمت شیت‌های مختلف با توجه به ضخامت و وزن با یکدیگر متفاوت خواهد بود. برای مثال قیمت ورق برشی st52 فولاد مبارکه 6 میل از قیمت این نوع ورق با ضخامت 12 کمتر خواهد بود.

خرید ورق برشی st52 فولاد مبارکه

برای خرید ورق‌های برشی st52 تولید شده در کارخانه فولاد مبارکه اصفهان بهترین راهی که شما در پیش دارید، مراجعه به شرکت‌های معتبر خرید و فروش آهن آلات است. این شرکت‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند که شما ورق برشی st52 فولاد مبارکه را هم به صورت خرده و هم عمده خریداری کنید. برای خریداری این محصول باید آخرین قیمت اعلام شده را در نظر بگیرید. شما می‌توانید قبل از تکمیل خرید از کارشناسان فروش مرکزآهن درخواست پیش فاکتور نیز بکنید. برای افرادی که به دنبال خرید برشی با کیفیت بالا هستند، ورق‌های برشی ST52 از کارخانه فولاد مبارکه بهترین پیشنهاد ماست. برای خرید آسان می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت، اپلیکیشن مرکزآهن، تلگرام و یا به صورت حضوری قیمت‌ها را مشاهده کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر
which-one-st52-or-st37

سوالات متداول

st52 کارخانه فولاد مبارکه اصفهان در چه ضخامت هایی تولید می شود؟

ورق st52 تولیدی کارخانه فولاد مبارکه اصفهان در ضخانت 4 ، 6 ، 8 ، 10 و… تولید می شود.

قیمت ورق st52 برشی فولاد مبارکه را از کجا مشاهده کنم؟

برای خرید ورق st52 برشی فولاد مبارکه و اطلاع از قیمت ورق میتوانید به سایت اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن مراجعه کنید و با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید