میلگرد ایوان غرب

1 کارخانه
میلگرد ایوان غرب
میلگرد ایوان غرب
به روز رسانی:۱۴۰۰/۱۰/۱۱۰۹:۱۰

کارخانه نورد ایوان غرب را می توان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان میلگرد در منطقه غرب کشور دانست که سبب ایجاد تحولی عظیم در بازار مصالح ساختمانی و فولاد این منطقه گردیده است. شرکت ایوان غرب در سال 87 در شهر ایلام تاسیس و 3 سال بعد با همت پرسنل مجرب این مجموعه به بهره برداری رسید. در حال حاضر واحد تولیدی ایوان غرب با هدف تامین مصالح ساختمانی کل کشور به تولید میلگرد آجدار فولادی A3 مشغول می باشد. قیمت روز میلگرد ایوان غرب و قیمت روز میگرد دیگر کارخانه ها را می توانید در سایت مرکزآهن مشاهده کنید.

قیمت روز میلگرد ایوان غرب

از مزایای میلگرد ایوان غرب می توان به کیفیت بالای محصول تولیدی و تنوع ابعادی آن اشاره کرد. هم اکنون میلگرد این کارخانه در اندازه های 20-14 میلی متر و با تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تولید و روانه بازار مصرف می گردد. لازم به ذکر است که محصول تولیدی این شرکت به دلیل تردی و شکنندگی برای جوشکاری و سوراخکاری توصیه نمی شود. میلگرد کارخانه نورد ایوان غرب از انعطاف پذیری کمی برخوردار بوده و در هنگام خرید بایستی به خصوصیات مکانیکی و فیزیکی این محصول توجه ویژه ای اعمال شود.

مشخصات این محصول اعم از وزن میلگرد ایوان غرب در جدول زیر و در کنار قیمت هریک از محصولات آورده شده است. توصیه می شود پیش از خرید از ابعاد و وزن میلگرد موردنیاز خود اطمینان یافته و بهترین محصول را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید. قیمت میلگرد ایلام را می توانید به صورت روزانه در سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی مرکزآهن مشاهده نموده و اقدام به خرید نمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات این محصول می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه راهنمایی بخواهید.

قیمت میلگرد ایوان امروز

قیمت میلگرد مجتمع فولاد ایوان

کارخانه ایوان غرب در حال حاضر ظرفیت تولید 150 هزار تن میلگرد آجدار فولادی در سال را دارا می باشد. با وسعت بخشیدن به بخش های مختلف این کارخانه امید آن می رود که علاوه بر افزایش ظرفیت تولیدی، فرصت شغلی بیشتری نیز برای ساکنین آن منطقه ایجاد گردد. خوشبختانه پس از وقفه کوتاهی در فعالیت کارخانه ایوان غرب، با تلاش مدیران این مجموعه فعالیت کارخانه مجددا از سر گرفته شده و مجددا به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور تبدیل شده است. قیمت میلگرد ایوان غرب به صورت روزانه در سایت مرکز آهن اعلام می گردد و شما خریداران محترم می توانید برای استعلام قیمت و مشاوره خرید با کارشناسان مرکز آهن تماس حاصل فرمائید.

قیمت میلگرد ایلام

در حال حاضر میلگرد ایوان غرب به دلیل کیفیت بالا و رعایت استانداردهای بین المللی جایگاه ویژه ای را در کشور از آن خود کرده است. مرکزآهن نماینده فروش میلگرد ایلام در شهر اصفهان بوده که آماده ارسال این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سراسر ایران می باشد. شما می توانید برای خرید این محصول پس از استعلام قیمت روز میلگرد ایوان غرب با انتخاب گزینه خرید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین همکاران مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص نحوه خرید و یا مشخصات میلگرد موردنظر می باشند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید