فولاد فرم سپاهان

1 ماه پیش2248بازدید0دیدگاه2.6امتیاز (9 رای)
فولاد فرم سپاهان

معرفی شرکت فولاد فرم سپاهان

شرکت تعاونی فولاد فرم سپاهان نقش جهان در استان اصفهان با هدف ساخت و اجرای انواع محصولات فلزی تاسیس گردید. این گروه با در دست داشتن سالن های تولید بزرگ و همچنین دارا بودن کادر مجرب و متخصص، ظرفیت تولید سالانه 15000 تن انواع سازه های مسکونی و صنعتی و سوله و جرثقیل های سقفی و 10000 تن انواع پوشش های فلزی و سقف عرشه فولادی دارا می باشد. فولاد فرم سپاهان با دریافت مجوز از سازمان صنایع و معادن سوله و اسکلت فلزی جوشی و پیچ و مهره ای در تناژ سنگین و فوق سنگین تولید می کند.

ساخت سازه های فلزی در این شرکت دارای مراحل زیر است:

 • فاز صفر تسطیح زمین و جانمایی سازه و براورد کامل هزینه و وزن سازه
 • عملیات طراحی سازه شامل نقشه های استراکچر و نقشه های کارگاهی به همراه ریز متریال لازم
 • عملیات ساخت کامل شامل جوش و برشکاری مونتاژ با نظارت واحد کنترل کیفیت و بازرسی جوش
 • عملیات آماده سازی شامل سند پلاست و رنگ و تمیزکاری قطعات و سازه
 • نصب سازه با رعایت اصول کامل ایمنی

فولاد فرم سپاهان

بخش های مختلف شرکت فولاد فرم سپاهان

واحد طراحی و نقشه کشی

این بخش قادر به طراحی پروژه های ساختمانی و صنعتی و انواع سازه های فلزی با استفاده از نرم افزارهای طراحی مانند ،ETABS ، SAP SAFE ، و تهیه نقشه های کارگاهی با استفاده از نرم افزار TEKLA STRUCTURE می باشد.

مدیریت برنامه ریزی

در این بخش کارشناسان مربوطه پس از امضای قرارداد نسبت به تهیه برنامه زمان بندی اقدام نموده و همچنین در طی اجرای کار گزارشات پیشرفت پروژه در مقاطع مختلف را کنترل و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه تعیین را می کنند.

مدیریت تولید

در این بخش با استفاده از متخصصان تولیدی برنامه تولیدی و برنامه و ساعت مورد نیاز پروژه از واحد برنامه ریزی و اختصاص ظرفیت های تجهیزاتی تولید و اجرای پروژه را تا تکمیل و پروژه را مدیریت و راهبری می نماید.

مدیریت کنترل

در این بخش با استفاده از دستور العمل های کنترل ضمن تولید پس از اتمام مراحل تولیدی، محصول بازرسی شده و در صورت تایید با صدور مجوز به مرحله بعدی منتقل می گردد.

فناوری سازه سبک

این سیستم برای اولین بار در ایران در سال 1385 راه اندازی شد.

دارای مقاطع فولادی جدار نازک که توسط نورد سرد و با استفاده از ورق های فولادی گالوانیزه نازک شکل دهی می شوند.

کاربرد این فناوری در ساختمان های اداری و مسکونی و هتل ها تا 3 طبقه است. مصالح به کار رفته در این مقاطع حداقل 60 % از مصالح موسوم  و قابل بازیافت می باشد و مقاوم در برابر خوردگی و کج شدگی می باشد.

از جمله مزیت های این نوع سازه ها

 • کاهش مصرف فولاد
 • سهولت در تفکیک و مونتاژ
 • سرعت اجرای بالا
 • انعطاف پذیری در طراحی
 • دوستار محیط زیست

فولاد فرم سپاهان

معرفی محصولات فولاد فرم سپاهان

 1. طراحی، ساخت و اجرای انواع سازه های سبک و سنگین فلزی
 2. طراحی، ساخت و اجرای انواع سازه های صنعتی و سوله
 3. طراحی، ساخت انواع پایه ها و دکل های فلزی

برای افزایش برد دید دوربین، کاهش دسترسی آن ها و یا ایجاد زاویه دید مناسب از آنها استفاده می شود.  جنس دکل های دوربین مدار بسته با توجه به کاربری و محدودیت های قیمت آن می تواند متفاوت باشد. دکل های دوربین مدار بسته معمولا از جنس آهن با روکش گالوانیزه یا بدون روکش هستند. اما در شرایط خاص دکل می تواند از جنس آلومینیوم یا آلیاژهای آن نیز باشد.

از آنجایی که استفاده از آهن گالوانیزه ساخت دکل را پر هزینه می کند در صورتی که دکل در محیط غیر مرطوب مورد استفاده قرار گیرد می توان دکل را از جنس آهن سیاه نیز ساخت. توجه داشته باشید که دکل بدون روکش حتما باید پس از سخت شدن و پیش از نصب با روکش ضد زنگ و سپس رنگ پوشانده شود. استفاده از دکل های غیر گالوانیزه برای ارتفاع بیش از 4 متر توصیه نمی شود.

4- ساخت انواع جرثقیل های سقفی و دروازه ای

5- تولید انواع پوشش های فلزی

این واحد صنعتی با در اختیار داشتن تجهیزات و زیر ساخت های لازم قادر به تولید سالانه 10000 تن انواع پوشش های فلزی شامل ورق های پوششی سینوسی ، ذوزنقه ای و سفالی می باشد.

6- تولید و اجرای سقف عرشه فولادی

7- تولید سازه کناف، پروفیل Z، SLF ، انواع سینی برق

این خط کامل ،جهت تبدیل کلاف خام به نوار های فولادی کلاف شده از ضخامت 1 تا 6 میلی متر قرار می گیرد.

8- برش کامپیوتری هواگاز  همراه با برش پلاسما

قدیمی ترین روش و متداول ترین روش برای برش آهن و فولاد است، کسب لبه های برش دقیق و تمیز در ضخامت های بالا از مزایای این روش است. برشکاری هواگاز در رنج مناسب بین 10 تا 200 میلی متر در حالت معمولی است و با استفاده از روش های خاصی می توان برشکاری از ضخامت حدود 6 میلی متر تا 300 میلیمتر را نیز با هوا گاز انجام داد.

مهمترین مزیت برشکاری هوا گاز امکان نصب چندین تورچ به صورت موازی و برشکاری همزمان است که بدون هزینه اضافی ظرفیت تولید را افزایش میدهد. برش هواگاز در رنج 10 تا 300 میلی متر اقتصادی ترین روش برش فولاد است

آدرس شرکت تعاونی فولاد فرم سپاهان نقش جهان

آدرس کارخانه:اصفهان – جاده مبارکه شهرضا- شهرک صنعتی جمبزه فاز دو ورودی اول

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد