فولاد ایزدخواست جنوب

5 سال پیش2005بازدید0دیدگاه3.4امتیاز (7 رای)
فولاد ایزدخواست جنوب

معرفی شرکت ذوب فولاد ایزدخواست جنوب

شرکت ذوب فولاد ایزدخواست جنوب یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید آهن آلات در استان فارس می باشد. این واحد تولیدی در حال حاضر با مدیریت غلام پرموزه در زمینه تولید انواع میلگرد فولادی فعالیت دارد. میلگرد تولیدی این مجموعه از نوع A3 بوده و در انواع سایزهای 12 تا 18 موجود می باشد.

مشاهده نسخه pdf مقاله : اطلاعات شرکت فولاد ایزدخواست جنوب

محصولات شرکت ایزدخواست جنوب

این واحد تولیدی در حال حاضر در زمینه تولید انواع میلگرد ساختمانی در سایزهای 12، 14، 16 و 18 مشغول فعالیت می باشد. میلگرد تولیدی شرکت ایزدخواست جنوب از نوع A3 بوده و فاقد آرم مخصوص می باشد بنابراین برای خرید لازم است به آهن فروشی های معتبر مراجعه نموده و از اصالت کالا اطمینان یابید. با این حال راه هایی نیز وجود دارد که بتوان میلگرد A3 را از سایر میلگردها تشخیص داد. همان طور که مستحضرید 4 نوع میلگرد در بازار مصرف موجود می باشد. نوع اول میلگرد ساده بوده که فاقد هرگونه آج است و تشخیص آن نسبت به سایر میلگردها چندان دشوار نیست. با این حال تشخیص سه نوع میلگرد A2، A3 و A4 کمی دشوار بوده و هنگام تحویل کالا حتما بایستی نسبت به تفاوت های این محصولات دانش کافی داشته باشید.

در هنگام خرید میلگرد A3 فولاد ایزدخواست باید دقت داشته باشید که آج های این محصول به صورت ضربدری می باشد در حالی که آج ها در میلگرد A2 منفرد است. همچنین میلگرد A3 دارای آج جناقی بوده و آج های میلگرد A2 مارپیچ موازی می باشند. این محصول به دلیل عملیات خنک کاری که بر روی آن انجام می گیرد نسبت به میلگرد A2 رنگ تیره تری دارد. البته لازم به ذکر است که برخی افراد از تفاوت های کوچک این دو محصول سوء استفاده کرده و میلگردهایی با مقاومت فیزیکی و شیمیایی A2 تولید می کنند که آج هایی شبیه میلگرد A3 دارد.

شرکت ذوب فولاد ایزدخواست

بنابراین لازم است بدانید که میلگردهای A3 تردتر بوده و میلگردهای A2 از انعطاف پذیری بالاتری برخوردار می باشند. همچنین جوشکاری میلگرد A3 ممنوع می باشد. تنش گسیختگی میلگرد A2 به میزان 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش جاری آن برابر 3000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد در صورتی که این اعداد برای میلگرد A3 به ترتیب 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. بنابراین چنانچه به نوع میلگردها اطمینان ندارید لازم است آزمایش هایی برای اصالت میلگرد خریداری شده بر روی آن ها انجام دهید. در نهایت بهتر است برای خرید میلگرد شرکت ایزدخواست جنوب به مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید.

وزن میلگرد ایزدخواست جنوب نیز سبک بوده و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. از موارد مصرف این محصول همچون سایر میلگردهای ساختمانی می توان به مقاوم سازی بتن و ساخت و سازهای صنعتی و ساختمانی اشاره کرد. در نهایت در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص این کارخانه و محصولات مورد نظر دارید می توانید سوالات خود را با کارشناسان فروش مجموعه مرکز آهن در میان بگذارید. قیمت میلگرد ایزدخواست جنوب نیز به طور روزانه در سایت شرکت اعلام می گردد.

آدرس کارخانه ذوب فولاد ایزدخواست جنوب

استان فارس ، زرین دشت ، شهر پیر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد