فولاد جاوید بناب

4 ماه پیش2746بازدید0دیدگاه3.2امتیاز (11 رای)
فولاد جاوید بناب

معرفی شرکت جاوید بناب

شرکت فولاد جاوید بناب در زمینه تولید مقاطع فولادی از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر عمده فعالیت این مجموعه در زمینه تولید انواع نبشی و پروفیل های ساختمانی می باشد. نبشی جاوید بناب ظرف مدت کوتاهی موفق به کسب رتبه بالایی در میان سایر تولیدکنندگان نبشی و ناودانی شده است. واحد تولیدی فولاد جاوید بناب هم اکنون به مدیریت فرهاد یاری بناب در شهرک صنعتی بناب واقع در استان آذربایجان شرقی مشغول فعالیت می باشد. فولاد جاوید بناب در تلاش است تا با به کارگیری تمام نیروی خود و با کمک کارکنان متخصص به مشتریان خدمت رسانی کرده و در راستای کیفیت هرچه بیشتر محصولات خود بکوشد.

فولاد جاوید بناب

محصولات شرکت فولاد جاوید بناب

مهمترین محصول این شرکت را می توان نبشی به شمار آورد که با نام نبشی بناب در بازار مصرف ارائه می گردد. نبشی تولیدی فولاد بناب به روش نورد گرم تولید و به فروش می رسد. این محصول یکی از مهمترین مقاطع مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز به شمار می رود. از موارد مصرف نبشی می توان به اتصالات پل ها به ستون ها؛ ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی و قالب های فلزی، اتصالات تیرآهن ها به بیم های باربر و ساخت سازه های فلزی اشاره کرد. نبشی تولیدی کارخانجات از نظر شکل ظاهری به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم بندی می شوند. نام گذاری این محصولات براساس طول بال ها و یا ضخامت بال آن ها صورت می گیرد به این صورت که نبشی 40*40*4 دارای طول بال 40 میلی متر و ضخامت بال 4 میلی متر می باشد. طول استاندارد این محصولات معمولا در بازه 12-6 میلی متر و ضخامت بال آن ها در محدوده 35-3 میلی متر می باشد که در ایران در بازه 20-3 میلی متری تولید می گردد. نبشی جاوید بناب معمولا با ضخامت 8-3 میلی متری و با روش نورد گرم تولید می گردد.

نورد گرم یکی از روش های مرسوم در تولید نبشی بوده که به محصول تولیدی با این روش اصطلاحا نبشی فابریک گفته می شود. شیوه تولید به این صورت است که ابتدا شمش فولادی با ابعاد مشخص به درون کوره های حرارتی نورد ریخته می شود و پس از رسیدن به درجه حرارت مشخص، با عبور از استندهای مخصوص مقطع آن کاهش و طول آن افزایش می یابد. در نهایت با عبور از قفسه های نورد میانی و پایانی به شکل مورد نظر نبشی تبدیل می گردد. در مرحله آخر محصول تولیدی برش داده شده و در ابعاد مشخص تحویل مشتری داده می شود. در این مرحله نبشی و ناودانی های تولیدی برای مصارف صنعتی و ساختمانی به بازار مصرف ارائه می گردد.

نبشی جاوید بناب

ابعاد نبشی های تولیدی در مجتمع فولاد جاوید بناب به شرح زیر می باشد:

  • نبشی 3* 40 * 40
  • نبشی 4 * 40* 40
  • نبشی 3*50*50
  • نبشی 4*50*50
  • نبشی 5*50*50
  • نبشی 4*60*60
  • نبشی 5*60*60
  • نبشی 6*60*60

فولاد جاوید بناب در زمینه طراحی دستگاه های تراشکاری؛ فرم دهی و ذوب فولاد نیز فعالیت دارد. محصولات تولیدی این شرکت با حداقل تلورانس و براساس استانداردهای بین المللی تولید و در نهایت براساس سلیقه و انتخاب مشتری تحویل داده می شود.

آدرس شرکت فولاد جاوید بناب

آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی، فولاد جاوید بناب

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد