تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

شرکت فولاد کوهپایه

صنایع فولاد کوهپایه

صنایع فولاد کوهپایه سهامی خاص

صنایع فولاد کوهپایه در سال ۱۳۸۴ در ۵۲ کیلومتری جاده اصفهان نایین تاسیس گردید. این کارخانه با هدف تولید انواع مقاطع سبک فولادی و با ظرفیت ۱۲۰ هزار تن در سال راه اندازی شد. درحال حاضر مدیر عامل این شرکت آقای بردیا تمدن است. از عمده ویژگی های این شرکت تولیدی، الویت دادن به خواست مشتری در فرآیند تولید، بسته بندی و خدمات می باشد.

بر این اساس این واحد تولیدی برنامه های کنترل کیفیت خود را با خواسته های مشتریان انطباق داده و با وجود آن که وزن استاندارد محصولات تولیدی معمولا در حد ۲ تن می باشد، اوزان متفاوتی را در بسته بندی محصولات لحاظ می نماید. وجه تمایز محصولات فولاد کوهپایه با دیگر تولیدکنندگان در تلورانس وزنی است. محصولات تولیدی این شرکت در تلورانس هایی پایین تر از تلورانس های استاندارد تولید می شود و حتی همراه با محصولات خود گواهی کیفیت صادر و ارسال می نمایند.

این شرکت همچنین قادر به تولید محصولات خود با سطح متفاوتی از کربن فولادی بنا به درخواست مشتری می باشد که تمامی این عوامل باعث شده علاوه بر تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استاندارد، دانش خود را در انعطاف پذیری تولید نسبت به خواست مشتریان ارتقا دهد و حتی محصولاتی در ابعاد غیر متعارف تولید نماید. تمامی محصولات فولاد کوهپایه طبق استانداردهای بین المللی DIN & DIN EN و استاندارد ملی ISIRI تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد. قیمت نبشی اسپیرال روزانه توسط این مجتمع به مبادی فروش اعلام می گردد.

حتما بخوانید :  ذوب آهن سهند غرب

کارخانه تولید نبشی و ناودانی

معرفی محصولات صنایع فولاد کوهپایه کارخانه تولید نبشی و ناودانی

این شرکت در سبد تولیدی خود انواع متفاوتی از محصولات فولادی مانند میلگرد، تسمه، نبشی، ناودانی بال مساوی و بال غیر مساوی، چهارگوش و سپری را دارا می باشد که در ادامه به ذکر خصوصیات و ویژگیهای آنها خواهیم پرداخت.

  • میلگرد

میلگردهای تولیدی این شرکت تحت استانداردهای ۳۱۳۲ ISIRI و در گریدهای A2 و A3 از نوع آجدار جناقی منقطع (۴۲-۵۰) و آجدار (۶۰-۴۰) در سایزهای ۱۰ تا ۲۸ می باشند.

  • سپری تحت استاندارد DIN 1024

این مجموعه سپری های خود را در سایزهای ۲۵ تا ۴۰ و در اوزان ۲۹/۱ تا ۹۶/۲ تولید مینماید. سپری یک نوع از محصولات فولادی با ظاهری T شکل است که از تیرآهن برش خورده تولید می گردد. بدین صورت که تیرآهن را از قسمت وب برش می دهند و از این طریق دو سپری را تولید می نمایند. کاربرد سپری ها گسترده بوده و در صنعت ، ساختمان سازی و در ساخت درب و پنجره کاربرد دارد.

  • تسمه

تسمه تولیدی این کارخانه با استاندارد DIN 1017 و در سایزهای ۲۰ تا ۶۰ تهیه می شود. تسمه در حقیقت یک حلقه است که ماده اولیه آن انعطاف پذیر بوده و وظیفه ی آن انتقال انرژی بین دو یا چند شیفت است.

  • چهارگوش

چهارگوش های تولیدی تحت استاندارد DIN 1014 ودر سایزهای ۱۰ تا ۲۵ و در اوزان ۷۸/۰ تا ۹۱/۴ تهیه و به بازار عرضه می گردند.

کارخانه تولید نبشی و ناودانی فولاد کوهپایه ، نبشی اسپیرال

  • نبشی بال مساوی

این شرکت نبشی های بال مساوی خود را تحت استاندارد IRSIR1792 و ۴ IRSIR179 و در سایزهای L20*20*3 تا L*60*60*5 تهیه و به بازار مصرفی عرضه می نماید. وزن این نوع از نبشی ها از ۸۸/۰ تا ۴۲/۵ کیلوگرم متغیر می باشد.

  • نبشی بال نامساوی
حتما بخوانید :  گسترش پروفیل آریا

نبشی های بال نامساوی این شرکت تحت همان استاندارد نبشی های بال مساوی و در ابعاد L30*20*3 تا L50*30*5 و در اوزان متغیر ۱۲/۱ تا ۹۶/۲ کیلوگرم است.

  • ناودانی

ناودانی های تولیدی این شرکت با استاندارد ISIRI 4477 و در سایزهای ۳۰ تا ۶۰ و در اوزان ۷۴/۱ تا ۰۷/۵ کیلوگرم تهیه میگردند.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button