لوله سازی ماهشهر

3 ماه پیش2713بازدید0دیدگاه3امتیاز (2 رای)
لوله سازی ماهشهر

معرفی شرکت لوله سازی ماهشهر

گروه صنعتی سدید را می توان یکی از بزرگ ترین مجموعه های تولیدی در زمینه ساخت انواع سازه های عظیم فولادی به شمار آورد که محبوبیت اصلی خود را مدیون تولید لوله های قطور فولادی برای اجرای پروژه های نفت و گاز می باشد. پس از چندی در کنار گروه صنعتی سدید، پروژه کارخانه لوله سازی ماهشهر نیز فعالیت خود را آغاز نمود. این کارخانه به دلیل قرارگیری در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر به راحتی به بازارهای وارداتی و صادراتی دسترسی داشته و این امر را می توان یکی از مهم ترین مزایای لوله سازی ماهشهر به شمار آورد. در این شرکت از حداکثر توان تخصصی پیمانکاران و شرکت های داخلی بهره گرفته شده که از میان آن ها می توان به شرکت سدید جهان صنعت و سداد ماشین اشاره نمود. شرکت لوله سازی ماهشهر را می توان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان لوله فولادی در کشور با ظرفیت تولید 350 هزار تن برای لوله های 56 اینچ با ضخامت 1 اینچ به شمار آورد که در حال حاضر به تولید انواع لوله ها به طول 12 متر با ورق های فولادی طبق استاندارد جهانی API-5L مشغول می باشد. شرکت لوله سازی ماهشهر هم اکنون در لیست 100 شرکت برتر ایران قرار دارد. از محصولات تولیدی این شرکت می توان به لوله های قطور فولادی (24 الی 56 اینچ) تا ضخامت 35 میلی متر جهت بهره برداری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی اشاره کرد.

لوله سازی ماهشهر

محصولات تولیدی لوله سازی ماهشهر

محصول اصلی شرکت لوله سازی ماهشهر لوله های فولادی تولیدی به روش درزجوش بوده که از قطر 24 تا 56 اینچ و با استفاده از ورق های فولادی با ضخامت 35.5 میلی متر و با طول 12.2 متر و وزن 15 تن می باشد. این کارخانه در سال به تولید 350 هزار تن لوله فولادی مشغول می باشد. لوله های تولیدی لوله سازی ماهشهر به روش JCO و جوشکاری زیرپودری تولید می شوند و همچنین تنها شرکتی می باشد که موفق به تولید لوله های سیال ترش گردیده است. خط تولید این شرکت ساخت شرکت SMS MEER آلمان بوده که از آخرین تکنولوژی روز دنیا برخوردار می باشد.

استانداردهای شرکت لوله سازی ماهشهر

این شرکت فعالیت خود را براساس استانداردهای زیر انجام می دهد:

  • استانداردهای اولیه که شامل (ISO 3183: API SPC. 5L 2007  ,IPS-M-PI-190(2)  ,IGS-M-PL-001-2(0 می باشد
  • تست های آزمایشگاهای لوله های گاز ترش NACE TM0177,NACE TM0284
  • نمونه برداری تست های آزمایشگاهی ASTM-A370
  • AWWA C200

کیفیت محصولات تولیدی

واحد کنترل کیفی این شرکت با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی به انجام انواع آزمایش ها بر روی محصولات تولیدی مشغول می باشد و لوله های فولادی پس از تولید از واحد کنترل کیفیت عبور می کنند و پس از اطمینان از کیفیت بالای محصولات روانه بازار مصرف می گردند.

صادرات شرکت لوله ماهشهر

این شرکت فعالیت صادراتی خود را از سال 93 آغاز نمود و موفق به عقد قرارداد صادرات به ترکمنستان گردید.

آدرس شرکت لوله سازی ماهشهر

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، سایت 1، خیابان آزادی

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد