2.7/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت صبا فولاد منظومه اصفهان

شرکت صبا فولاد منظومه از سال 1389 در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی و مقاطع سبک فولادی در سایزهای مختلف در شهر اصفهان فعالیت دارد. این واحد تولیدی در حال حاضر با به کارگیری 50 نفر به صورت مستقیم و 200 نفر به صورت غیر مستقیم علاوه بر تولید نبشی منظومه به فروش ضایعات ذوبی و شمش فولادی نیز مشغول می باشد. صبا فولاد منظومه با استفاده از تجهیزات روز دنیا و بهره گیری از نیروهای متخصص محصولاتی با کیفیت تولید کرده و ظرف مدت کوتاهی در میان تولیدکنندگان برتر آهن آلات کشور قرار گرفته است. ظرفیت تولید این واحد صنعتی در حال حاضر سالانه 90 هزار تن نبشی از سایز 100-40 و ناودانی از سایز 100-60 می باشد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت صبا فولاد منظومه

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

معرفی محصولات صبا فولاد منظومه

این شرکت در حال حاضر در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی فولادی فعالیت دارد. نبشی مقطعی فولادی است که در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهم ترین پروفیل های صنعت ساخت و ساز به حساب می آید. از کاربردهای اصلی این محصول می توان به اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم های باربر اشاره کرد. این محصول به دو صورت پرسی و فابریک تولید می شود. نبشی های پرسی از یک ورق با طول 6 متر که از وسط عرض آن خم می شود تولید گردیده و نبشی های فابریک از همان ابتدا به صورت نبشی از خط تولید خارج می شوند. در دسته دیگر نبشی ها به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می گردد و تفاوت اصلی آن ها در اندازه بال ها بوده و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. نبشی ها معمولا با دو ویژگی بال و ضخامت شناخته می شوند. در هنگام خرید بایستی با توجه به نیاز مصرف کننده نوع نبشی مورد نظر انتخاب گردد.

صبا فولاد منظومه

یکی دیگر از محصولات مهم تولیدی این شرکت ناودانی منظومه می باشد. ناودانی پروفیلی U شکل بوده که در دسته پروفیل های صنعتی و ساختمانی قرار می گیرد. این محصولات نیز همانند نبشی در دو دسته پرسی و فابریک تولید می گردند به طوری که ناودانی پرسی توسط پرس به شکل مورد نظر در می آید و ناودانی فابریک از همان ابتدا به صورت ناودانی از خط تولید خارج می گردد. در دسته دیگر نیز ناودانی ها در دو دسته مشبک و فابریک تولید و روانه بازار مصرف می گردند. ناودانی های مشبک از ورق گرم به صورت سرد یا گرم تولید می شوند و برای مصارفی همچون ساخت قفسه های مستحکم فولادی و سازه های سبک مورد استفاده بوده و ناودانی های ساده نیز با استفاده از ورق گرم تولید گردیده و در صورت نیاز به صورت گرم یا سرد گالوانیزه می شوند. شما خریداران محترم می توانید قیمت نبشی منظومه را به صورت روزانه در سایت مرکزآهن مشاهده نموده و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 03135155 تماس حاصل فرمایید.

آدرس شرکت صبا فولاد منظومه

اصفهان؛ شهرک صنعتی سه راهی مبارکه؛ فاز دوم؛ خیابان دهم پلاک 1

2.7/5
7رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0