4.3/5
9رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

معرفی کارخانه لوله و پروفیل مبتکران صبا

شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا واقع در جاده اصفهان شیراز در حال حاضر به تولید انواع لوله و پروفیل ، نبشی و تسمه و ورق فولادی مشغول می باشد. این شرکت با مدیریت میلاد صالحی فر نخستین تولیدکننده تسمه از ورق فولاد مبارکه در کشور می باشد.

مشاهده نسخه pdf مقاله : شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

محصولات شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

این شرکت در حال حاضر در زمینه تولید انواع تسمه ماشین کاری، پروفیل، لوله فولادی و انواع نبشی مشغول فعالیت می باشد.

پروفیل مبتکران صبا

پروفیل ها یکی از مصالح مهم در صنعت ساخت و ساز بوده و علاوه بر صنعت ساختمانی در راه سازی و ساخت پنجره های آهنی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از موارد کاربرد دیگر این محصول مهم می توان به صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی و ساخت کرکره های مغازه اشاره کرد. پروفیل های باز شامل تسمه، تیرآهن، میلگرد و نبشی ناودانی بوده و پروفیل های بسته شامل لوله، قوطی و پروفیل در و پنجره می باشد. این محصول همچنین در دو دسته کلی پروفیل ساختمانی و صنعتی قرار گرفته که پروفیل های ساختمانی شامل آن دسته از محصولاتی می باشد که در صنعت ساخت و سازه مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از پروفیل ها خود به سه دسته نورد گرم، نورد سرد و مرکب تقسیم بندی می شوند. دسته دیگر این محصول پروفیل های صنعتی نامیده شده که در صنایعی همچون خودروسازی و نظامی مورد استفاده می باشد. انواع خاص دیگر پروفیل ها نیز شامل محصولات گالوانیزه و کامپوزیتی می باشد که هرکدام کاربرد ویژه ای در صنعت دارند. پروفیل های تولیدی شرکت مبتکران صبا در سایزهای 20*20*2 ، 40*20*2 ، 40*20*2.5 ، 40*40*2.5 ، 60*40*3 و 80*40*3 موجود می باشند.

لوله و پروفیل مبتکران صبا

ورق سیاه شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

ورق های نورد گرم در بازار اصطلاحا با نام ورق سیاه شناخته می شوند. دلیل انتخاب نام محصول این است که ورق تولیدی با روش نورد گرم در دماهای بسیار بالا ذوب می گردد و به همین دلیل طی فرآیند سطح ظاهری آن تیره رنگ می شود که اصطلاحا ورق سیاه نامیده می شود. این محصول در دو نوع تجاری (ST37) و معمولی در بازار موجود بوده که نوع تجاری آن بیشترین کاربرد را در صنعت دارا می باشد. این محصول در صنایعی همچون ساختمان سازی، مخزن سازی و سدسازی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی به ورق تولیدی در نورد گرم، ورق سیاه و به ورق تولیدی نورد سرد ، ورق روغنی گفته می شود. ورق های سیاه نسبت به ورق سرد ضخامت کمتری داشته و معمولا ضخامت آن ها از 1.5 میلی تا 1000 میلی متر در بازار مصرف وجود دارد. ورق های تولیدی شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا شامل ورق 2 برش خورده 1000 و ورق سیاه 2 برش خورده 1250 می باشد.

لوله داربستی مبتکران صبا

لوله های داربستی به لوله هایی اطلاق می شود که هیچ گونه سیالی در داخل آن ها جابجا نشده و در دسته لوله های صنعتی قرار می گیرند. این محصول در سایزهای مختلفی در بازار موجود بوده که سایز 11.2 یا نمره 5 آن بسیار مرسوم می باشد به طوری که لوله داربستی را با نام لوله 5 نیز می شناسند. با توجه به این که در هنگام مصرف این لوله در معرض هیچ گونه سیال و یا گازی قرار نمی گیرد بنابراین انجام تست های مختلف نیز بر روی آن ضروری نمی باشد. لوله داربستی یکی از پرکاربردترین لوله ها در صنعت ساخت و ساز می باشد. در این شرکت لوله داربستی 11.2 با ضخامت 2 و لوله داربستی 11.2 با ضخامت 2.5 تولید و به بازار ارائه می کند.

آدرس شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

جاده اصفهان شیراز، شهرک صنعتی رازی، خیابان اول

4.3/5
9رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0