1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

مجتمع فولاد نطنز

فولاد نطنز در ابتدا کار خود را با فروش آهن آلات آغاز نمود و در ادامه فعالیت تجاری خود در حوزه صنعت قبل از انقلاب، رو به تولید آورد و توانست انواع مفتول های صنعتی و ساختمانی را تولید نماید. سرانجام در سال ۱۳۷۸ این مجتمع در شهرک صنعتی نطنز تاسیس و شروع به تولید نمود و در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید. در این کارخانه تولیدی انواع میلگرد شاخه ای و کلاف در اشکال ساده و آجدار طبق آخرین استانداردهای ملی و بین المللی تولید می گردد. از اهداف توسعه طلبانه این مجتمع تولیدی رسیدن به خودکفایی در تامین مواد اولیه و بی نیاز شدن صنعت فولاد از واردات می باشد.

تمامی بخش های تولیدی این مجتمع واحدهای کنترل کیفی دایر هستند که با تکیه بر تجربه و دانش متخصصین و آزمایشگا ه های مدرن تمامی محصولات از شمش ورودی به کارخانه تا محصولات نهایی تولید شده را مورد بازرسی قرار می دهند. تمامی این تلاش ها در جهت ارتقای کیفیت محصولات برای پاسخگویی به رضایت مشتریان است. واحد های کنترل کیفی این مجتمع علاوه بر بازرسی دوره ای محصولات تولیدی و مواد اولیه ورودی، اقدام به اجرای دوره های آموزشی مرتبط با موضات کنترل کیفی جهت آموزش به کارکنان می کنند.

استانداردهای و گواهینامه های دریافتی مجتمع فولاد نطنز

فولاد نطنز در راستای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی خود جهت ایجاد رضایت مشتری و شناخت انواع نیازهای مشتریان و حضور در بازار رقابتی جهانی، اقدام به پیاده سازی سیستم MIS یا مدیریت کیفیت جامع در واحد تولیدی خود نموده است که در این راستا کنترل کیفیت تنها وظیفه واحد کنترل کیفی نخواهد بود بلکه تمامی کارکنان در سطوح متفاوت مسئول کیفیت نهایی محصول تولیدی خواهند بود.

از اینرو اهداف تمامی کارکنان در این واحد همسو و یکپارچه شده و تلاش برای ایجاد رضایت در مشتریان روزافزون می گردد. با پیاده سازی این سیستم ، استانداردهای بین المللی گوناگونی مانند ISO 9001-2008 در زمینه سیستم مدیریت کیفیت، OHSAS 18001-2008در زمینه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و ISO 14001-2008 در زمینه ی سیستم مدیریت محیط زیست، اخذ گردیده است.

شرکت مجتمع فولاد نطنز

معرفی محصولات شرکت مجتمع فولاد نطنز

تولید انواع میلگرد به حالت کلاف آجدار نطنز و میلگرد شاخه ای در دو نوع ساده و آجدار در این مجتمع انجام می گیرد. میلگردهای آجدار تولیدی این کارخانه تحت استاندارد ملی ۳۱۳۲ تولید می گردند. تجهیزات خطوط نورد تولید میلگرد از شرکت های معتبر ایتالیایی خریداری شده است و انواع میلگرد با قطر بالا تولید می شوند. در ادامه به معرفی خصوصیات انواع میلگرد شاخه ای و کلاف دار خواهیم پرداخت. قیمت کلاف آجدار فولاد نطنز را از دفتر فروش مرکزآهن در اصفهان دریافت نمایید.

میلگرد شاخه ای و کلافی مجتمع تولیدی فولاد نطنز

در خطوط تولیدی میلگرد شاخه ای انواع میلگرد با گرید ۱A، A2، A3 و A4 در انواع سایزهای ۸ تا ۳۲ میلیمتر تهیه می شود. میلگرد A4 با مشخصه آج ۵۰۰ دارای استحکام بالاتر به میزان ۲۵ درصد نسبت به میلگردهای دیگر است که با استفاده از این میلگرد میتوان قابلیت اطمینان در ساخت ئ ساز را بسیار افزایش داد.

تجهیزات مورد نیاز برای خطوط تولید میلگرد کلافی از آلمان تهیه شده است. در خط تولیدی میلگرد کلافی انواع میلگرد آجدار در گریدهای A2 و A3، میلگرد ساده، انواع مفتول صنعتی و کششی به حالت کلاف تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد. مفتول های تولیدی این مجتمع تحت استانداردهای ASTM A510، SAE J403 و DIN10016 تولید می گردند. انواع مفتول های تولیدی شامل مفتول کله زنی سرد، مفتول برای الکترود و سیم جوش و مفتول فولادی کم کربن اشاره کرد. از مفتول ها کله زنی سرد در تولید انواع پیچ و پرچ و صنایع سیم کششی استفاده می شود.

۱
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری