5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

گروه صنعتی پرشین فولاد ابهر

پرشین فولاد در سال ۱۳۶۵ در کیلومتر ۱۸ اتوبان تاکستان به ابهر راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل فعلی این گروه آقای آیدین فتحی است و محصول اصلی آن شامل انواع میلگرد ساختمانی ساده و آجدار پرشین فولاد ابهر با ظرفیت تولید سالیانه ۵۰۰ هزار تن می باشد. از طرح های توسعه طلبانه این گروه صنعتی راه اندازی خط تولید آهن اسفنجی به ظرفیت ۸۰۰ هزار تن، تیر آهن به ظرفیت ۴۰۰ هزار تن، ورق سر گالوانیزه به ظرفیت ۲۰۰ هزار تن و واحد ذوب و ریخته گری به ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در سال است.

این گروه صنعتی در راستای شعار اشتغالزایی خود توانسته است برای ۲۵۰۰ نفر بطور مستقیم و برای ۲۰ هزار نفر بطور غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد نماید. همچنین علاوه بر تامین نیازهای داخلی، با افزایش سطح تولیدات خود پا را از مرزهای کشور فراتر نهاده و میلگرد پرشین فولاد را به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می نماید. پرشین فولاد دارای چهار شرکت تابعه به اسامی شرکت فاران فولاد تهران، شرکت لوله و پروفیل ساز آذربایجان، شرکت آیدین فولاد تبریز و شرکت پترو ارس خاورمیانه است.

معرفی شرکت های تابعه گروه صنعتی پرشین فولاد آریا

شرکت فاران فولاد تهران در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و هم اکنون داری خط نورد تولید تیرآهن به ظرفیت ۴۰۰ هزار تن در سال می باشد. شرکت لوله و پروفیل ساز آذربایجان در سال ۱۳۵۹ جهت تولید لوله و پروفیل مستقیم به ظرفیت ۱۸ هزار تن راه اندازی شد و مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت داری شش خط مستقیم لوله تا ۱۲ اینچ است و توانسته ۱۵۰ فرصت شغلی را ایجاد نماید. شرکت آیدین فولاد تبریز در سال ۱۳۷۲ به عنوان یک شرکت بازرگانی جهت صادرات و واردات آهن آلات با بییش از ۲۰۰ هزار تن در سال تاسیس و راه اندازی شد. شرکت پتروارس خاورمیانه در سال ۱۳۸۷ جهت طراحی پروژه های تاسیسات تصفیه روغن و ضایعات نفتی با مخازن ۱۲ میلیون تنی و مطالعه و طراحی نیروگاه های ۱۵۰ مگا واتی راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

پرشین فولاد

افتخارات و گواهینامه های گروه صنعتی پرشین فولاد

با تلاش شبانه روزی و همت و جدیت مدیران و کارکنان این گروه صنعتی، به طور پیاپی در سال های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ به عنوان واحد صنعتی نمونه برتر در استان شناخته شده است. هچنین لوح تقدیر از مدیر کل تامین اجتماعی و اداره کار استان به عنوان کارفرمای نمونه و حامی کارگر در سال های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ دریافت کرده است.  در راستای تولید میلگرد پرشین فولاد استاندارد ملی ISIRI-3132 و استاندارد ISO9001-2008 در زمینه مدیریت کیفیت را داشته و برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود به ارتقای کیفیت تولید بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهد.

معرفی محصولات گروه صنعتی پرشین فولاد

میلگردهای تولیدی این گروه صنعتی مطابق با استاندارد BS تهیه و به بازار مصرفی ارائه می گردند. انواع میلگرد ساختمانی فولاد پرشین شامل میلگرد آجدار و ساده با گرید A2 در سایز های ۸ تا ۳۲ و میلگرد ساده و آجدار با گرید A3 در سایزهای ۸ تا ۱۲ است. میلگرد ساده تولید شده با مشخصه س ۲۴۰ دارای ۲۴۰ نیوتن بر میلمتر مربع استحکام تسلیم و ۳۶۰ نیوتن بر میلمتر مربع استحکام کششی است.

میلگرد آجدار مارپیچ با مشخصه آج ۳۴۰ نیز دارای ۳۴۰ و ۵۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع استحکام تسلیم و استحکام کششی است. میلگرد آجدار جناقی با صفت مشخصه آج ۴۰۰ و ۶۰۰ نیوتن بر میلیمتر مربع استحکام تسلیم و استحکام کششی داشته و میلگرد آجدار مرکب آج ۵۰۰ استحکام تسلیم ۵۰۰ و استحکام کششی ۶۵۰ نیوتن بر میلیمتر مربع دارد.

۵
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری