3/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی شرکت فولاد سپهر ایرانیان

شرکت فولاد سپهر ایرانیان از سال ۸۸ اقدام به تولید انواع میلگرد و نبشی فولادی در سایزهای مختلف نموده است و در مدت کوتاهی توانست جایگاه ویژه ای در میان تولیدکنندگان این محصولات به دست آورد. میلگرد فولاد سپهر ایرانیان در سایز ۳۲-۸ و شاخه های ۶ و ۱۲ متری در نوع  A2 و A3 موجود می باشد. همچنین نبشی فولاد سپهر ایرانیان در دو سایز ۳ و ۴ تولید و روانه بازار مصرف می گردد. از مهمترین مزایای این شرکت می توان به کیفیت بالای محصولات تولیدی و برخورداری از گواهینامه های استاندارد ملی، تولید محصولات در سایزهای ۳۲-۸ و برطرف نمودن نیاز مشتریان ، قرارگیری شرکت در مرکز پایتخت ایران و دسترسی آسان خریداران به محصولات تولیدی، بسته بندی استاندارد و یکسان و در نهایت قیمت های رقابتی این شرکت به دلیل روش های مدیریتی استاندارد در جهت کاهش هزینه های تولید اشاره کرد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت فولاد سپهر ایرانیان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

محصولات تولیدی کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

در حل حاضر این کارخانه به تولید میلگرد سایز ۳۲-۸ میلی متر در انواع A2 و A3 مشغول می باشد. آرم حک شده بر روی میلگرد فولاد سپهر ایرانیان نیز در تصویر زیر مشخص شده است.

میلگرد سپهر ایرانیان

معیار نامگذاری میلگرد کارخانجات براساس قطر آن ها می باشد برای مثال میلگردی که دارای قطر ۸ باشد میلگرد ۸ نامیده می شود. در کشور ما عمده میلگردهای تولیدی در محدوده سایز ۴۰-۸ میلی متر بوده و کارخانه فولاد سپهر ایرانیان نیز میلگردهای تولیدی خود را در محدوده سایز ۳۲-۸ میلی متر تولید می نماید. همچنین میلگردها براساس ترکیب شیمیایی و سایر خصوصیات مکانیکی به چهار دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم بندی می شوند. میلگردهای A1 در دسته میلگردهای ساده قرار گرفته و بدون آج می باشند لذا تشخیص آن ها از سایر میلگردها دشوار نیست. میلگرد A2 نیز همان میلگرد آج ۳۴۰ می باشد در صورتی که میلگرد آج ۴۰۰ به نام میلگرد A3 شناخته می شود.

شرکت فولاد سپهر ایرانیان

تشخیص این دو محصول کمی دشوار بوده و در هنگام خرید بایستی به تفاوت های ظاهری آن ها دقت نمایید. میلگرد A2 دارای آج فنر شکل بوده در صورتی که آج ها در میلگردهای A3 به صورت ضربدری و منفرد می باشند. همچنین آج ها در میلگرد A3 به صورت جناقی بوده ولی در میلگرد A2  به صورت مارپیچ موازی می باشند. از لحاظ خصوصیات نیز میلگردهای A3 تردتر بوده ولی میلگردهای A2 دارای انعطاف پذیری بیشتری می باشند. میلگردهای A2 به صورت مستقیم آج زنی شده ولی میلگردهای A3 پس از عملیات آج زنی توسط پاشش آب خنک کاری شده و به همین دلیل رنگ این میلگردها نسبت به سایر میلگردهای آجدار تیره تر می باشد.

میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

آدرس کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

اتوبان تهران ساوه، سه راه آدران، شهرک زواره ای، خیابان هشتم، کوچه دوم؛ پلاک ۱۱۰

۳
۲رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری