قیمت میلگرد 10

1 کارخانه
قیمت میلگرد 10
قیمت میلگرد 10
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۳:۱۲
قیمت میلگرد 10 با توجه به نوع میلگرد آجدار و ساده و آنالیز A2 و A3 حدودا بین 21,898 الی 22,650 با احتساب ارزش افزوده می باشد. همانطور که می‌دانید ضخامت‌های مختلفی از میلگرد تولید می‌شود که هر کدام کاربرد مخصوصی دارند. یکی از ضخامت‌های پرکاربرد، میلگرد 10 است (عدد 10 یعنی قطر میلگرد 10 mm است). میلگرد 10 مانند دیگر سایزهای این محصول در آنالیزهای مختلف تولید می‌شود، علاوه بر این دو نوع ساده و آجدار دارد که در ادامه با کاربرد هر یک آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید تا قیمت هر شاخه میلگرد 10 را مورد بررسی قرار دهیم و با کاربرد نوع ساده و آجدار این محصول آشنا شویم.

قیمت هر شاخه میلگرد 10

معمولا خرید و اعلام قیمت برای میلگرد به صورت کیلویی انجام می‌شود و قیمت هر شاخه میلگرد 10 می‌تواند متغییر باشد؛ زیرا هر کارخانه برای تولید میلگرد، استاندارهای خاص خود را دارد! وقتی استاندارد متفاوت باشد وزن میلگردها متفاوت خواهند شد. مثلا قیمت میلگرد 10 اصفهان نسبت به قیمت میلگرد سایز 10 ظفربناب گرانتر است. زیرا وزن یک شاخه میلگرد 10 کارخانه ذوب آهن، 7.4 کیلو گرم، اما وزن یک شاخه از میلگرد راد همدان، 6.2 کیلوگرم است! علت این اختلاف وزن، تبعیت از استانداردهای گوناگون است.

قیمت میلگرد 10 امروز

این روزها نه تنها میلگرد بلکه هیچ یک از مقاطع فولادی ثبات قیمت ندارند. اما قیمت میلگرد ۱۰ امروز، نسبت به روز قبل نوسان چندانی را تجربه نکرد! )یکی از علل آن می‌تواند ثبات قیمت دلار باشد. اما برای بسیاری از پیمانکاران و مهندسان اطلاع از قیمت بروز و جدید میلگرد و دیگر مقاطع اهمیت بسیاری دارد؛ زیرا خرید در بهترین زمان می‌تواند هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهد. در همین راستا مجموعه مرکزآهن آخرین قیمت همه مقاطع را به صورت روزانه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

قیمت میلگرد 10 آجدار 12 متری

همانطور که می‌دانید میلگرد آجدار برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته میلگرد 10 وزن کمی دارد و نسبت به میلگردهایی با ضخامت یا سایز بیشتر قادر به افزایش مقاومت سازه نیستند. اما کاربرد بسیار مهم آن را در ساخت خاموت و سنجاقی (برای آرماتوربندی) به وفور می‌توان دید. قیمت میلگرد ۱۰ آجدار بسته به طول آن می‌تواند متغییر باشد! اما اگر بر اساس استانداردها تولید شده باشد 12 متری است؛ محاسبه قیمت میلگرد 10 آجدار 12 متری نسبت به وزن آن تعیین می‌شود.

قیمت میلگرد 10 ساده 6 متری

و اما میلگردهای ساده کابرد کاملا متفاوتی نسبت به میلگردهای آجدار دارند. سطحشان صاف و صیقلی است و هیچ برآمدگی روی آنها دیده نمی‌شود. از این نوع میلگرد عموما در صنایع مختلف استفاده می‌شود اما در صنعت ساخت و ساز کاربرد چندانی ندارند. عموما میلگردهای ساده را 6 متری تولید می‌کنند اما میلگردهای ساده با طول 12 متر نیز در برخی از کارخانجات به تولید می‌رسد. قیمت میلگرد ۱۰ ساده نسبت به 12 متری، ارزان‌تر است.
اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید