قیمت میلگرد 14

1 کارخانه
قیمت میلگرد 14
قیمت میلگرد 14
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۳۰۱:۱۲

قیمت هر کیلو میلگرد 14 در پایین‌ترین نرخ پیشنهادی میلگرد ۱۴ امروز 20,000 تومان و در بالاترین پیشنهاد 20840 تومان اعلام شده است. این قیمت‌ها به ترتیب مربوط به کارخانجات شاهین بناب و فولاد امین می‌شود. نرخ پیشنهادی هر کارخانه بسته به کیفیت، مواد اولیه و استاندارد تولیدی با یکدیگر متفاوت است. قیمت هر شاخه میلگرد 14 در سایر برندها حدودا 20,280 تومان میباید همچنین میتوانید در جدول ارائه شده به همراه نمودار تغییرات قیمت میلگرد 14 را طی ماه‌ها و سال‌های گذشته مشاهده کنید.
میلگرد 14
در میان سایز های موجود در بازار رتبه اول را داشته و بیشترین تقاضا را در بازار به خود اختصاص داده است. برای خرید این محصول از کارخانه ذوب آهن می‌توانید قیمت میلگرد ۱۴ را در سایت مرکزآهن بررسی کنید. مرکزآهن ارائه‌دهنده انواع میلگرد 14 کارخانجات داخلی با مناسب‌ترین قیمت است. برای خرید این محصول و اطلاع از قیمت روز میلگرد ۱۴ با شماره 91009009-031 تماس بگیرید.

میلگرد 14

میلگرد در ابعاد مختلفی در بازار موجود است و سایز 14 این محصول در انواع برندها یکی از پرمصرف‌ترین محصولات به شمار می‌رود. در حالی که اندازه‌های کوچک میلگرد معمولاً برای پروژه‌های ساختمانی در مقیاس کوچکتر در نظر گرفته شده است، میلگرد سایز 14 یکی از بزرگترین اندازه‌های استاندارد است. به این ترتیب، میلگرد تقویت کننده شماره 14 در درجه اول برای کاربردهای ساختمانی سنگین، به ویژه برای ایجاد ثبات بیشتر در سازه‌های بتنی بزرگ استفاده می‌شود.

قیمت میلگرد 14 قیمت هر شاخه میلگرد 14

قیمت هرکیلو میلگرد 14

قیمت میلگرد 14 به صورت کیلویی بیان شده و نرخ این محصول براساس وزن میلگرد متغیر است. قیمت هر کیلو میلگرد 14 را به نرخ روز می‌توانید در جدول فوق مشاهده کنید. به دلیل تبعیت قیمت این محصول از وزن، لازم است پیش از خرید از وزن نهایی میلگرد موردنظر خود اطمینان یابید. برای بررسی وزن میلگرد 14 می‌توانید به جداول مخصوص موجود در سایت مجموعه مراجعه کنید. همچنین امکان محاسبه آنلاین وزن میلگرد نیز در سایت و اپلیکیشن مرکزآهن موجود است. همچنین می‌توانید از کارشناسان مرکزآهن قیمت هر عدد میلگرد 14 اصفهان را تقاضا نموده و محصول را براساس نیاز پروژه خود تهیه کنید.

قیمت هر شاخه میلگرد 14

قیمت میلگرد 14 به دو صورت کیلویی و شاخه‌ای اعلام می‌شود. میلگرد 14 اصفهان در شاخه‌های 12 متری موجود بوده و قیمت هر شاخه میلگرد 14 و سایر برندها براساس ابعاد و وزن آن تعیین می‌شود. علاوه بر وزن، قیمت هر شاخه میلگرد 14 به عوامل دیگری همچون کارخانه تولیدی، کیفیت، استاندارد و شرایط بازار نیز وابسته است.

برای اطلاع از قیمت میلگرد 14 شاخه‌ای و کیلویی می‌توانید به سایت و کانال تلگرام مجموعه مراجعه کنید. تمامی اطلاعات این محصول اعم از وزن، طول شاخه، ابعاد، کیفیت، استاندارد و برند تولیدی به راحتی در سایت قابل بررسی است. به دلیل اهمیت کاربرد میلگرد 14 در صنایع مختلف، تهیه این محصول با کیفیت بالا برای خریداران بسیار مهم است. لازم به ذکر است که قیمت میلگرد ۱۴ هر شاخه در برندهای مختلف متفاوت بوده و دلیل این امر را می‌توان تفاوت در کیفیت و استاندارد تولیدی هر تولیدکننده دانست.

خرید میلگرد 14

خرید میلگرد 14 از سایت مجموعه مرکزآهن به راحتی قابل انجام است. برای این کار پس از جست‌وجوی قیمت میلگرد شاخه 14 و یا قیمت میلگرد 14 به صورت کیلویی و استعلام نرخ در برندهای مختلف، با کلیک برروی گزینه خرید می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین امکان ثبت سفارش تلفنی و یا ازطریق اپلیکیشن نیز برای خریداران فراهم شده است.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول:

هر شاخه میلگرد 14 چند کیلو است؟

وزن میلگرد 14 با در نظر گرفتن کارخانه تولید کننده تقریبا 13 تا 15 کیلوگرم می باشد.

هر بندیل میلگرد 14 چند شاخه است؟

هر بندیل میلگرد 14 با توجه با وزن بسته و کارخانه تولید کننده حدودا به طور استاندارد 313 شاخه است.

میلگرد 14 در چه برندهایی موجود میباشد؟

کارخانجات زیادی در سراسر کشور در حال تولید میلگرد هستند که بهترین آنها ذوب آهن اصفهان، نیشابور ، شاهین بناب و ابرکوه میباشند.مرکزآهن میلگرد تمامی کارخانجات ایران را موجود دارد.

قیمت هر کیلو میلگرد 14 در بازار چقدر است؟

قیمت میلگرد 14 به صورت کیلویی اعلام می شود و نرخ این محصول براساس وزن میلگرد متغیر است. قیمت هر کیلو میلگرد 14 را به نرخ روز می‌توانید در جدول مشاهده کنید.

نحوه خرید و ثبت سفارش میلگرد 14 چگونه است؟

شما میتوانید جهت خرید ابتدا وارد سایت شوید و کارخانه خود را انتخاب کرده و در سبد خرید بارگذاری کنید. سپس همکاران مجموعه مرکزآهن با شما تماس گرفته و اقدامات لازم جهت تکمیل کردن خرید شما را انجام میدهند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید