قیمت میلگرد 18

1 کارخانه
قیمت میلگرد 18
قیمت میلگرد 18
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۳:۱۲

قیمت هر کیلو میلگرد 18 در محدود 20,000 تومان تا 21,000 تومان با احتساب ارزش افزوده به ترتیب برای کارخانجات شاهین بناب و کویر کاشان اعلام شده است. قیمت میلگرد 18 اصفهان امروز نیز 22,570 تومان با احتساب 9 درصد ارزش افزوده بوده که نسبت به چندروز گذشته تغییری نداشته است. قیمت میلگرد 18 سایر کارخانجات معتبر تولیدکننده این محصول به صورت روزانه در سایت مرکزآهن و اپلیکیشن این مجموعه به روزرسانی می‌شود.

میلگرد 18 یکی از مقاطع فولادی با ابعاد بزرگ و وزن بالا بوده که عموما در سازه‌های عظیم و چندطبقه مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول به دلیل استحکام و دوام بالا در ساختمان‌سازی، صنایع خودرو و تاسیسات دریایی کاربرد فراوانی دارد. چنانچه در حال ساخت پروژه‌ای بزرگ و یا چند طبقه هستید و استحکام  و دوام سازه برای شما اهمیت زیادی دارد میلگرد 18 گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. قیمت این محصول در انواع برند و مشخصات مختلف را می‌توانید در جدول این صفحه مشاهده کنید.

میلگرد 18

میلگرد 18 در انواع ساده و آجدار و در گریدهای a1، a2 و a3 تولید شده و بیشترین تقاضای این محصول در گرید a3 است. نوع آج و مشخصات گرید a3، تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد 18 اعلام شده توسط کارخانجات دارد. میلگرد 18 ساده عموما در ساختمان‌سازی استفاده شده و نسبت به نوع آجدار از مقاومت کمتری برخوردار است. در پروژه‌هایی که نیاز به استحکام و دوام بالایی دارند معمولا از نوع آجدار میلگرد 18 استفاده می‌شود.

میلگرد 18 معمولا از فولاد تولید شده و درمواقعی که نیاز به حفاظت در برابر خوردگی باشد، از نوع پوشش دار این محصول با روکش اپوکسی استفاده می‌شود. وزن این میلگرد درحدود 24 کیلوگرم برای شاخه 12 متری است. ولی درنظر داشته باشید که وزن میلگرد 18 در هریک از کارخانجات تولیدی براساس استاندارد مورداستفاده متفاوت بوده و در برخی کارخانجات وزن این محصول بیشتر از مقدار استاندارد است.

قیمت میلگرد 18 قیمت هر کیلو میلگرد 18

قیمت میلگرد 18 امروز

قیمت میلگرد 18 معمولا به صورت روزانه و یا لحظه‌ای تغییر می‌کند بنابراین اطلاع از نرخ دقیق این محصول یکی از نیازهای مهم مشتریان خواهد بود. ویژگی‌های فیزیکی میلگرد 18 از جمله طول و وزن تاثیر بسزایی در قیمت نهایی آن دارند. به طور کلی قیمت و وزن میلگرد 18 نسبت به سایزهای 14 و 16 بیشتر بوده و هزینه بیشتری را برای پروژه خواهد داشت. نرخ این محصول براساس مشخصات ظاهری مختلف نیز متفاوت است و این مشخصات به طور مستقیم بر قیمت میلگرد شماره 18 تاثیرگذار هستند.

علاوه بر این قیمت میلگرد 18 ممکن است تحت تأثیر عوامل بازاری نیز باشد. برای مثال اگر تقاضا برای میلگرد بالا باشد یا عرضه کاهش یابد، ممکن است سبب تغییراتی در قیمت نهایی شود. قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید این میلگرد نیز می‌تواند تحت تأثیر تغییرات در بازار جهانی قرار گیرد. به عنوان مثال تغییرات در قیمت مواد مانند آهن، نفت و فولاد بر روی قیمت نهایی میلگرد 18 تأثیر می‌گذارند.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول می‌توان به کیفیت و استاندارد مورداستفاده برند تولیدی اشاره کرد. درواقع کارخانه تولید میلگرد از جهات مختلفی می‌تواند بر قیمت آن تأثیر داشته باشد. علاوه بر تجهیزات و استاندارد مورداستفاده، هزینه‌های تولید و حمل و نقل نیز ممکن است در مناطق مختلف متفاوت باشند و بر قیمت میلگرد تولیدی تاثیر خواهند گذاشت. برای مثال قیمت میلگرد 18 اصفهان به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد تولیدی مناسب نسبت به سایر برندها بیشتر است.

برای بررسی قیمت روز میلگرد 18 در انواع کارخانجات تولیدی کشور، لیستی در این صفحه توسط کارشناسان مجموعه مرکزآهن برای شما فراهم شده است. با بررسی روزانه قیمت این محصول در مشخصات و برندهای مختلف به راحتی می‌توانید از آخرین تغییرات نرخ کارخانجات مطلع شوید. همچنین امکان مقایسه قیمت و مشخصات محصولات تولیدکنندگان مختلف نیز در سایت برای شما وجود خواهد داشت.

قیمت هر کیلو میلگرد 18

قیمت میلگرد 18 به دو صورت کیلویی و شاخه‌ای براساس نیاز مشتریان اعلام می‌شود. قیمت هر کیلو میلگرد 18 براساس وزن این محصول و سایر مشخصات متغیر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت میلگرد 18 می‎توانید به سایت، اپلیکیشن و کانال تلگرام مجموعه مراجعه کنید. همچنین امکان استعلام قیمت و دریافت مشاوره ازطریق شماره 91009009-031 برای شما فراهم شده است.

برای خرید میلگرد 18 از مرکزآهن می‌توانید به صورت آنلاین، حضوری و یا تماس تلفنی اقدام کنید. خرید از سایت بسیار آسان بوده و به راحتی می‌توانید پس از استعلام قیمت این محصول با کلیک برروی گزینه خرید سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان تمامی مراحل خرید را پیگیری نموده و با شما تماس خواهند گرفت. همچنین امکان خرید حضوری برای مشتریان تهران و اصفهان نیز فراهم شده است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره قبل از خرید نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات خریداران محترم خواهند بود.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید