قیمت میلگرد 20

1 کارخانه
قیمت میلگرد 20
قیمت میلگرد 20
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۲:۱۲
قیمت میلگرد 20 کارخانجات مختلف امروز در محدوده 20,180 تا 21,000 تومان است. قیمت میلگرد 20 در انواع ساده و آجدار به همراه نمودار تغییرات نرخ این محصول در دسترس مشتریان قرار گرفته است. برای اطلاع از قیمت میلگرد 20 ساده و آجدار در انواع گریدها به صورت لحظه‌ای و دریافت مشاوره درخصوص خرید این محصول علاوه بر مراجعه به سایت مجموعه می‌توانید با کارشناسان مرکزآهن نیز تماس بگیرید. کارشناسان فروش میلگرد در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی خریداران خواهند بود. میلگرد 20 یکی از مقاطع سنگین و پرتقاضا در بازار فولاد بوده که دلیل آن را می‌توان عملکرد مناسب این محصول در افزایش استحکام و دوام سازه دانست. به طورکلی از این محصول برای افزایش مقاومت در سازه‌های بتنی استفاده می‌شود و اطلاع از قیمت میلگرد 20 یکی از عمده نیازهای خریداران و مهندسان ساختمان است. لیست قیمت میلگرد 20 در برندهای مختلف را می‌توانید در سایت، اپلیکیشن و کانال تلگرام مرکزآهن مشاهده کنید.

میلگرد 20

میلگرد 20 یک مقطع فولادی سنگین با کارایی فوق‌العاده بوده که در دو نوع آجدار و ساده به فروش می‌رسد. نوع آجدار این محصول به سبب ایجاد درگیری بیشتر با بتن، استحکام بیشتری داشته و از تقاضا و فروش بالاتری نیز برخوردار است. کارخانجات زیادی در ایران با استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی به تولید میلگرد شماره 20 مشغول هستند که هریک محصولی با کیفیت و مشخصات متفاوت به بازار ارائه می‌دهند. در میان این برندها بی شک میلگرد ذوب آهن اصفهان بالاترین کیفیت را نسبت به سایر تولیدکنندگان دارد. از این رو قیمت میلگرد 20 اصفهان نیز نسبت به برندهای دیگر کمی بالاتر است. قیمت این محصول را در انواع مشخصات و برندها می‌توانید در جدول این صفحه به صورت روزانه مشاهده کنید. اطلاع از نوع آج و گرید میلگرد 20 به شما در شناخت بیشتر میزان استحکام و تنش قابل تحمل این محصول کمک خواهد کرد. این محصول در انواع آجدار و گرید a2 و a3 تقاضای بیشتری داشته و نوع a3 میلگرد 20 از استحکام بالاتری برخوردار است. درواقع هریک از محصولات ذکر شده دارای مشخصات و کاربرد متفاوتی هستند و شناخت این تفاوت‌ها می‌تواند به تصمیم‌گیری بهتر خریداران کمک نماید. برای بررسی بیشتر تفاوت هریک از گریدهای میلگرد 20 می‌توانید به مقالات موجود در سایت مراجعه کرده و یا سوالات خود را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

قیمت میلگرد 20 امروز

به دلیل تغییرات لحظه‌ای قیمت میلگرد 20 در کارخانجات مختلف، اطلاع روزانه از قیمت این محصول اهمیت زیادی دارد. به طورکلی قیمت میلگرد 20 و سایر ابعاد براساس پارامترهایی همچون نرخ ارز و یا نوسانات اقتصادی دستخوش تغییرات متعددی می‌شود. اطلاع از این تغییرات می‌تواند به خریداران در محاسبه بهترین زمان خرید محصول موردنظر کمک کند. قیمت میلگرد 20 قیمت میلگرد 20 امروز را می‌توانید در سایت مجموعه و شبکه‌های اجتماعی مرکزآهن مشاهده کنید. همچنین امکان بررسی نمودار قیمت این محصول طی ماه‌ها و سال‌های گذشته نیز برای خریداران فراهم شده است. با بررسی این نمودارها و تحلیل آن‌ها می‌توانید اطلاعات مفیدی در خصوص نوسانات محصول و زمان خرید آن به دست آورید. برای خریدی آگاهانه توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب برند موردنظر، قیمت و مشخصات میلگرد 20 را در میان تمامی تولیدکنندگان بررسی و مقایسه کنید. با بررسی و مقایسه تولیدکنندگان به راحتی می‌توانید محصولی مطابق بودجه و نیاز پروژه خود انتخاب کنید. همچنین کارشناسان بخش میلگرد مرکزآهن نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز خواهند بود.

وزن میلگرد 20 آجدار

وزن میلگرد 20 کارخانجات مختلف به دلیل استفاده از مواد اولیه متفاوت و همچنین بهره‌گیری از تجهیزات و استانداردهای مختلف، با یکدیگر تفاوت خواهد داشت. وزن استاندارد این محصول در جدول اشتال 30 کیلوگرم بوده و تنها کارخانه ذوب آهن اصفهان محصولی با این وزن به بازار ارائه می‌دهد. سایر تولیدکنندگان میلگرد 20 را با وزن و استانداردی متفاوت تولید می‌کنند. وزن میلگرد 20 اصفهان در میان سایر برندها بیشترین شباهت را با جداول استاندارد دارد. اطلاع از وزن میلگرد 20 در محاسبه قیمت و تعداد هر شاخه در بندیل اهمیت زیادی دارد. درواقع اطلاع از وزن هر شاخه 12 متری از این محصول در هنگام خرید برای مشتریان ضروری است. بهتر است پس از دریافت کالا نیز وزن محصول را به دست آورده و با وزن اعلام شده در هنگام خرید مقایسه کنید. درصورتی که این دو عدد با یکدیگر تفاوت داشتند توصیه می‌شود نسبت به عودت کالا اقدام کنید. برای اطمینان از اصالت کالا، تضمین کیفیت و تطابق وزن محصول با جداول استاندارد حتما میلگرد را از مراکز خرید معتبر تهیه کنید. مرکزآهن یکی از نمایندگی‌های معتبر تولیدکنندگان داخلی میلگرد بوده و میلگرد 20 و سایر ابعاد این محصول را با کیفیت بسیار بالایی به خریداران ارائه می‌دهد. برای خرید میلگرد 20 و استعلام قیمت این محصول همین حالا با شماره 91009009-031 و 91009009-021 تماس بگیرید.
اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید