قیمت میلگرد 8

1 کارخانه
قیمت میلگرد 8
قیمت میلگرد 8
به روز رسانی:۱۴۰۲/۱۲/۰۵۰۲:۱۲
میلگرد شماره  8 در دسته میلگردهایی با قطر کم و وزن پایین بوده که معمولا در ساخت ابزاری نظیر خاموت و شمش استفاده می‌شود. میلگرد‌های با قطر 8 میلیمتر همچنین در صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمانی برای انواع کاربردها به کار می‌روند. این محصول ممکن است در ساخت تیرها، ستون‌ها، پایه‌ها و اتصالات فلزی در ساختمان‌ها و سازه‌ها استفاده شود. همچنین میلگرد‌های با قطر کوچک ممکن است در تولید ابزارها، قطعات ماشینی و صنایع دیگر نیز به کار روند. قیمت میلگرد 8 کارخانجات مطرح داخلی به همراه مشخصات کامل این محصول را در لیست فوق مشاهده می‌کنید.

قیمت میلگرد 8 آجدار

میلگرد شماره 8 نیز همانند سایر میلگردها به دو صورت ساده و آجدار در بازار موجود بوده و نوع آجدار آن فروش بیشتری در میان خریداران دارد. اطلاع از نوع آج و گرید این محصول و کاربرد هریک به شما در خرید این محصول کمک خواهد کرد. نوع آجدار میلگرد 8 معمولا از نوع آج 400 بوده و آج‌های این محصول به صورت جناقی است. میلگرد 8 آجدار معمولاً در صنعت ساختمان‌سازی برای استفاده در سازه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیارها و آج‌های موجود روی سطح این میلگرد به افزایش مقاومت در برابر نیروی کششی کمک می‌کنند. به طور کلی، انتخاب میان میلگرد 8 ساده و آجدار به نوع پروژه و نیازهای شما بستگی دارد. تحت هر شرایطی، تأمین میلگرد با مشخصات موردنیاز از تامین‌کنندگان معتبر و رعایت استانداردها و مقررات محلی بسیار مهم است.

قیمت میلگرد 8 ساده

میلگرد 8 ساده نیز دارای کاربردهایی مشابه میلگرد آجدار بوده و همانطور که ذکر شد در برخی خصوصیات فیزیکی و مکانیکی با یکدیگر تفاوت دارند. این نوع میلگرد معمولاً در ساختمان‌سازی به عنوان میلگرد ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از آن به عنوان اتصالات فلزی در تیرها، ستون‌ها و قسمت‌های دیگر ساختمان‌ استفاده می‌شود. قیمت میلگرد 8 ساده و آجدار به صورت روزانه تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون نرخ ارز و شرایط بازار قرار می‌گیرد. بنابراین اطلاع از قیمت میلگرد 8 امروز پیش از خرید ضروری به نظر می‌رسد. مرکزآهن یکی از مراجع اعلام قیمت انواع میلگرد 8  از برندهای مختلف بوده و به صورت لحظه‌ای قیمت این محصولات را به روزرسانی می‌کند. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به سایت و کانال تلگرام مجموعه مراجعه کنید.

وزن میلگرد 8

همانطور که در جدول فوق مشاهده می‌کنید وزن میلگرد 8 در برندهای مختلف متفاوت گزارش می‌شود. دلیل این امر را می‌توان استفاده کارخانجات مختلف از استانداردهای متنوع برای تولید میلگرد دانست. میلگرد 8 عموما در شاخه‌های 12 متری توزیع شده و وزن استاندارد این محصول براساس جدول اشتال در حدود 4.74 کیلوگرم است. با این حال برخی برندها میلگرد را با وزنی کمتر و یا بیشتر از مقدار استاندارد تولید می‌کنند. لازم به ذکر است که از میان تولیدکنندگان مختلف این محصول، وزن میلگرد ذوب آهن اصفهان به وزن استاندارد جدول اشتال نزدیک‌تر است. به دلیل تبعیت از وزن جدول اشتال و استانداردهای ملی و بین‌المللی، قیمت میلگرد 8 ذوب آهن نسبت به سایر برندها بیشتر بوده و وزن بیشتری نیز دارد. برای اطلاع از وزن میلگرد 8 در برندها و ابعاد مختلف می‌توانید به صفحه جدول وزن میلگرد در سایت مرکزآهن مراجعه کنید. به دلیل تبعیت قیمت میلگرد 8 از وزن این محصول، اطلاع از مشخصه وزن پیش از خرید ضروری است. همچنین به دلیل تفاوت وزن میلگرد کارخانجات مختلف توصیه می‌شود پس از استعلام قیمت میلگرد 8 در بازار امروز، وزن محصول را به دقت بررسی کنید. متاسفانه برخی افراد سودجو اقدام به فروش میلگردهایی با وزن پایین و قیمتی کمتر از بازار نموده و خرید این محصولات موجب کاهش کیفیت پروژه خواهد شد. بنابراین لازم است میلگرد را تنها از نمایندگی‌های مجاز فروش محصولات کارخانجات معتبر تهیه کنید.

خرید میلگرد 8

پس از استعلام قیمت هر شاخه میلگرد 8  و مقایسه قیمت کارخانجات مختلف، می‌توانید نسبت به خرید این محصول از سایت مرکزآهن اقدام کنید. خرید از سایت مجموعه به راحتی قابل انجام بوده و تنها لازم است گزینه خرید کنار هریک از محصولات را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه خرید سفارش شما ثبت شده و کارشناسان مجموعه در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. همچنین خرید به صورت حضوری و یا تلفنی نیز برای مشتریان فراهم شده است. برای خرید میلگرد 8 می‌توانید با شماره‌های 91009009-031 و 91009009-021 تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت کنید. تمامی مراحل صدور پیش فاکتور و ارسال بار پس از ثبت سفارش شما توسط کارشناسان بخش میلگرد مرکزآهن انجام خواهد شد.
اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید