فولاد توان آور آسیا

3 ماه پیش5880بازدید0دیدگاه3.7امتیاز (14 رای)
فولاد توان آور آسیا

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا

شرکت فولاد توان آور آسیا با مدیریت شاهین حیدری در زمینه تولید انواع ورق قلع اندود فعالیت می نماید. این واحد تولیدی با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید ورق قلع اندود با کیفیت بالا و مطابق استانداردهای جهانی نموده و از این طریق به تامین نیاز صنایع مختلف خواهد پرداخت. تجهیزات این بخش خصوصی با همکاری یکی از معتبرترین سازندگان دنیا خریدارای و راه اندازی گردیده است. مهمترین هدف صنایع فولاد فرخشهر استفاده از تجربه و دانش متخصصین در جهت ارائه محصولی با بالاترین کیفیت می باشد. این مجتمع با ظرفیتی بالغ بر 150 هزار تن در سال به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده ورق قلع اندود در ایران و خاورمیانه شناخته شده است. هم اکنون شرکت فولاد توان آور آسیا در زمینی به مساحت 500 هزار متر مربع در استان چهارمحال بختیاری به تولید با کیفیت ترین ورق قلع اندود در کشور مشغول می باشد. محصول نهایی این کارخانه استانداردهای لازم برای استفاده داخلی و صادرات به کشورهای خارجی را دارا می باشد.

فولاد توان آور آسیا

معرفی محصولات تولیدی شرکت فولاد توان آور آسیا

عمده محصول تولیدی این شرکت ورق قلع اندود از سایز 0.15 تا 0.5 میلی متر به روش الکترولیتی با آند حل شونده می باشد. تولید این محصول در صنایع فولاد فرخشهر به روش الکترولیتی با آند حل شونده انجام می گیرد. از مزیت های تولید ورق قلع اندود در این کارخانه می توان به استفاده از ماشین آلات مدرن و پیشرفته، ایجاد حلقه اتصال بین مواد اولیه و محصول نهایی، اشتغالزایی در منطقه، جلوگیری از خروج ارز، صادرات به کشورهای منطقه و اروپا و زیرساخت مناسب اشاره کرد. این کارخانه دارای بزرگترین و مدرن ترین خطوط تولید ورق قلع اندود در کشور می باشد. حداقل عرض کلاف تولیدی 550 میلی متر و قطر داخلی کلاف 420 میلی متر می باشد. حداکثر قطر خارجی محصول تولیدی نیز حدود 1760 میلی متر گزارش شده است. ورق قلع اندود فولاد توان آور آسیا در حداقل و حداکثر ضخامت 15-5 میلی متر تولید شده و وزن پوشش دهی قلع در هر دو طرف ورق به میزان (2/8، 5/6، 8/4 ، 11/2) گرم بر متر مربع می باشد. حداکثر وزن کلاف به میزان 20 تن و میزان کروماته کردن آن ها 6-8 میلی گرم بر متر مربع می باشد. مشخصات فنی کلاف قلع اندود صنایع فولاد توان آور آسیا در جدول زیر آورده شده است.

محصولات فولاد توان آور

همچنین این کارخانه دارای خطوط برش ورق با ظرفیت 60 هزار تن در سال بوده که توانایی برش با توجه به ابعاد مورد نظر مشتری را دارا می باشند. پس از تولید ورق قلع اندود محصول تولیدی به درخواست مشتری با دقت بالا برش می خورد. پس از برش به منظور حفظ کیفیت، محصول تولیدی به واحد کنترل کیفی فرستاده می شود. در آزمایشگاه کنترل کیفی آزمایشاتی اعم از سختی، استحکام کششی، زبری سطح، اندازه گیری میزان پوشش های قلع، کرم و روغن بر روی نمونه اعمال می گردد. محدوده ضخامت ورق های برشی 5-15 میلی متر و محدوده عرض 1050-550 میلی متر و محدوده طول آن ها 1250-450 میلی متر می باشد. ناحیه دوم این کارخانه نیز دارای خطوط چاپ و لاک، قوطی سازی و درب های آسان بازشو می باشد. از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • خط لاک زنی و ورنی زنی فلزات
  • خط چاپ روی فلزات
  • خط تولید درب آسان بازشو
  • خط تولید قوطی سه تکه
  • خط تولید قوطی کششی
  • بررسی ظرفیت اسمی دستگاه های خط تولید

شرکت صنایع فولاد توان آور آسیا با تامین کنندگان در سه گروه سازندگان، ارائه دهندگان خدمات و فروشندگان کالا همکاری می نماید.

آدرس صنایع فولاد توان آور آسیا

تهران، میدان ونک ، خیابان گاندی جنوبی، کوچه اعلا رحیمی (نهم) پلاک 15

همراهان گرامی مرکزآهن، در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان خواهشمندیم چنانچه اطلاعات تکمیلی در خصوص صنایع فولاد توان آور آسیا در اختیار دارید از طریق بخش دیدگاه این مطلب با ما در میان بگذارید. با تشکر

سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
بارگذاری مجدد