2.8/5
5رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش از سال ۱۳۸۷ با مدیریت حسین ضراب به تولید انواع میلگرد فولادی در سایزهای مختلف و با ظرفیت سالانه ۳۰۰ هزار تن مشغول بوده و به یکی از تولیدکنندگان برتر محصولات فولادی در کشور تبدیل گشته است. فولاد کاوه تیکمه داش با نام اختصاری SFKsteel در بخش محروم استان تبریز و با هدف ایجاد اشتغال برای افراد بومی منطقه احداث گردیده و در ابتدای تاسیس این شرکت حدود ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم به تولید محصولاتی اعم از شمش و بیلت مشغول بوده و در سال های بعد این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید سایر محصولات فولادی از جمله میلگرد ساده و آجدار و نبشی و ناودانی گسترش داد. میلگرد کاوه تیکمه داش یکی از محبوب ترین و باکیفیت ترین میلگردهای موجود در بازار بوده که در دو نوع ساده و آجدار و در سایزهای ۳۲-۸ تولید و روانه بازار مصرف می گردد. کارخانه کاوه تیکمه داش در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و در شهرک صنعتی فولاد تیکمه داش واقع شده و مجهز به حدود ۳ هزار تن انواع ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی و مکانیکی می باشد. هدف فعلی این واحد تولیدی افزایش ظرفیت به حدود سالانه ۶۰۰ هزار تن و افزودن تولید محصولات فولادی اعم از ورق استیل، پروفیل، لوله های صنعتی و مقاطع آلیاژی می باشد.

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : فولاد کاوه تیکمه داش

فولاد کاوه تیکمه داش

معرفی محصولات تولیدی صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

میلگرد صنایع فولاد کاوه تیکمه داش امروزه جایگاه خوبی را در میان میلگرد سایر کارخانجات به دست آورده است. عمده میلگردهای تولیدی این شرکت از نوع A2 و A3 می باشند و بر روی آن ها علامت SFK حک گردیده است. میلگردهای A2 به شکل آجدار بوده و در دسته میلگردهای نیمه سخت قرار می گیرند ولی نسبت به میلگردهای ساده مقاومت بیشتری دارند. از این محصول بیشتر برای خاموت ها و کمرکش های دیوارهای برشی استفاده می شود. تنش جاری این نوع میلگرد ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. تغییر شکل پلاستیکی آن نیز ۱۹ درصد است. همچنین در صورت امکان از جوشکاری بر روی این محصول خودداری شود. میلگردهای A3 در دسته نیمه سخت قرار دارند و مقاومت بیشتری نسبت به میلگرد A2 از خود نشان داده اند. تنش جاری این محصول ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. تنش نسبی پلاستیکی نیز ۱۴ درصد بوده و به عنوان میلگرد خشک شناخته می شود.

آدرس صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

کیلومتر ۱۲ جاده قدیم بستان آباد، میانه نرسیده به تیکمه داش جنب پست برق

۲٫۸
۵رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
 • كيومرث نوحي

  با سلام و عرض ادب و احترام از آشنايي با شركت بسيار عظيم و گسترده تيكمه داش خوشحالم
  بنده مي خواستم تقريبا ۲۵ تن ميلگرد با سايز هاي ۱۲-۱۴-۱۶-۱۸-و ۲۰ به اندازه لازم خريداري نمايم
  مي خواهم پول ميلگرد را واريز كنم اما در ۱۳۹۹/۳/۱۰ بارگيري و به اردبيل ارسال بفرمائيد خواهشمند است در صورت ممكن راهنمايي بفرمائيد

0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری