3/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

معرفی کارخانه نورد یاوران زنجان

کارخانه نورد یاوران زنجان در سال 1384 در غرب ایران شروع به فعالیت کرد. این کارخانه به مدیریت سرکار خانم نسترن زارعی و با هدف تولید کالای مرغوب ایرانی با مجوز بهره برداری به شماره 19683 و احداث خط تولید قطعات فولادی  شروع به کار کرد. در مرداد ماه سال گذشته سرتیپ امیر حاتمی طی بازدید از این واحد صنعتی اذعان داشت این شرکت ظرفیت تولید سالیانه 200 هزار تن فولاد آلیاژی، 51 هزار تن شمش و 350 هزار تن نبشی را دارد. همچنین این کارخانه به لحاظ ایجاد موقعیت شغلی در منطقه کمک شایانی می کند به صورتی که این شرکت توانایی ایجاد اشتغال برای بیش از 1200 نفر در منطقه را دارد.

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=”outline” message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fa fa-download”]

مشاهده نسخه pdf اطلاعات : شرکت نورد یاوران زنجان

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

این واحد تولیدی صنعتی با بهره گیری از نیروهای متخصص و داشتن تجهیزات مدرن اقدام به تولید سالانه 77400 تن نبشی فولادی و 10000 تن شمش فولاد سنگین آلیاژی بلوم کرده است. در ادامه می خواهیم به بررسی محصولات این کارخانه بپردازیم. نبشی ها که برای اتصال پل به ستون و یا تیرآهن به بیم همچنین در ساخت خرپا مورد استفاده قرار می گیرد در کارخانه نورد زنجان با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می گردد. این محصولات در این واحد صنعتی به شیوه نورد گرم فولادی ( نورد بیلت هایی از جنس کربن) و به دو صورت پرسی و فابریک تولید می شوند.

ناودانی های تولید شده در این کارخانه در دو گرید سبک و سنگین در ابعاد 40*40*4 ، 50*50*5 ، 50*50*4 ، 60*60*6 ، 60*60*5 و در شاخه هایی به طول 6 و 12 متری می باشد. ویژگی سبک یا سنگین بودن محصول از نکاتی ست که باید خریداران قبل از خرید به آن دقت کنند. شما ناودانی ها را به صورت دو سطح مقطع قائم بر یکدیگر و به صورت حرف انگلیسی U در بازار می بینید. اغلب این محصولات در ایران به صورت سبک تولید می شود. سبک بودن به معنای این که محصول نهایی وزنی کمتر از جدول اشتال ناودانی دارد. البته در بین تولیدات داخلی ناودانی های سنگین هم یافت می شود، ناودانی های سنگین وزنی برابر با جدول اشتال ناودانی دارد.

نورد یاوران زنجان

بنابراین تفاوت های ناودانی سبک و سنگین در مواردی از جمله وزن ناودانی، ابعاد، الگوی اشتال، نوع کاربرد و استاندارد رعایت شده در حین ساخت خلاصه می شود. توجه کنید متناسب با مورد استفاده خود اقدام به خرید این محصول بنمایید. محصول نبشی تولید شده در کارخانه نورد زنجان با نام تجاری نبشی یاوران و در ابعاد مختلف در بازار موجود می باشد. اطلاع داشته باشید که هر طول از این مقطع مطابق با استاندارد جهانی یک وزن مشخصی باید داشته باشد. شما عزیزان می توانید وزن های این محصول را اینجا مشاهده نمائید.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی نورد زنجان و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید.

آدرس کارخانه نورد یاوران زنجان

زنجان، شهرک صنعتی زنجان شماره 1، خیابان یاوران

3/5
4رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0